Suche karmy dla kotów

( ilość produktów: 355 )

Oferta karm dla kotów dostępna na rynku jest bardzo bogata, a wybór bywa trudny. Producenci proponują coraz to nowsze rodzaje karm i przysmaków dla kotów W naszej ofercie można znaleźć karmy dla kotów z kurczakiem, wołowiną, o smaku ryb, owoców morza oraz z wieloma egzotycznymi dodatkami.

Aby ułatwić znalezienie tej właściwej, w naszym sklepie karmy zostały pogrupowane w kategorie względem konsystencji, przeznaczenia, smaku produktu oraz wieku kota. Dzięki temu bez problemu odnaleźć można karmę suchą lub mokrą, która będzie dobra i tania, a jednocześnie sprosta oczekiwaniom kociego podniebienia. W naszej ofercie znajdziecie również specjalistyczne karmy dla kotów chorych, tworzone z myślą o kotach z różnymi schorzeniami, które potrzebują wzbogaconej o witaminy diety.


Jeżeli zastanawiają się państwo, którą karmę wybrać, należy rozważyć karmy polecane przez naszych klientów w opiniach, które prezentujemy pod każdym z produktów w naszej ofercie. Warto też zwrócić uwagę na pojawiające się w naszym sklepie promocje na różnego rodzaju karmy

Najlepsze suche karmy dla kotów


Wybór odpowiedniej karmy dla kota ma ogromne znacznie, ponieważ wpływa na jego zdrowie, samopoczucie, zapewnia mu lśniącą sierść oraz odpowiednią wagę. Dlatego też, pragnąc wychodzić naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, chcących dbać jak najlepiej o swoich czworonogów, przygotowaliśmy asortyment na suche karmy dla kotów od najlepszych producentów, takich jak Petvita, Almo Nature, Arkona czy Animonda.

Zawierają one odpowiednie ilości mięsa oraz odżywczych i zdrowych składników dla Twojego kota, w tym wartościowych minerałów oraz witamin. Na co zwrócić uwagę wybierając suche karmy dla kota? Pragniemy znacznie ułatwić wybór naszym klientom, dlatego dostarczamy najlepsze karmy na rynku, ale chcemy też pomóc w wyborze tych, które będą odpowiednie dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Najważniejsza w karmie dla kota jest oczywiście zawartość mięsa, która powinna oscylować w granicach (i powyżej) 26 procent – mamy wtedy do czynienia z karmą mięsną, a nie jak w innych przypadkach – karmą bogatą w mięso, karmą z zawartością mięsa albo – w najgorszych przypadkach – karmą o smaku mięsa (poniżej 4% zawartości).

Wśród innych, bardzo ważnych dla kota składników, warto wyróżnić owoce i warzywa, taurynę, olej rybi, L-karnityna i witaminy. Jeżeli karma dla kota będzie posiadała w składzie te elementy, masz pewność tego, że dokonujesz odpowiedniego wyboru. Oczywiście zadbaliśmy nie tylko o właściwy skład karm, ale również stworzyliśmy asortyment produktów bogatych w różnorodne smaki.

Koty, tak jak i my, mają swoje upodobania smakowe, dlatego też warto zwrócić na to uwagę. W naszym sklepie zakupisz karmy dla kotów o smaku kurczaka, kaczki, indyka, drobiu, wołowiny, jagnięciny i wielu innych. Warto przy tym pamiętać o tym, by omijać karmy, posiadające w swoim składzie duże ilości zbóż, które mogą mieć negatywny wpływ na czworonoga.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel