Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Family First

( ilość produktów: 45 )

family first

W sklepie zoologicznym KrakVet dostępne są już karmy marki Family First. Family First to wysokiej jakości marka mokrych karm dla psów i kotów, która zdobywa coraz większe uznanie na rynku zoologicznym. Marka obiera sobie za cel podkreślenie ważnej roli psów i kotów jako pełnoprawnych członków rodziny, wokół których nieraz toczy się życie domowników. Realizuje go poprzez produkcję doskonałej jakości mokrych karm o wysokiej zawartości mięsa, które uwzględniają codzienne potrzeby psów i kotów.

Family First posiada w ofercie szeroki wybór smaków dla psów i kotów, uwzględniając indywidualne upodobania, wiek, wielkość rasy oraz stan zdrowia naszych pupili.

Sprawdź, jakie produkty znajdziesz wśród dwóch linii produkowanych przez Family First.

Family First Holidays – dla wymagających pupili

Pokarmy z linii Family First Holidays zostały stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających spośród naszych pupili. Linia obejmuje karmy dostosowane do wieku, wielkości rasy oraz preferencji żywieniowych. Zawiera diety monoproteinowe oraz duoproteinowe, dzięki czemu jest idelną propozycją dla pupili z alergią lub nadwrażliwością pokarmową.

Karmy posiadają aż 94% mięsa, podrobów i bulionu. Nie zawierają zbóż oraz sztucznych dodatków. Z kolei są bogate w niezbędne w diecie kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Zawierają Superfoods – są to przeważnie warzywa, owoce i zioła o wysokich wartościach odżywczych.

Puszki dostępne są w gramaturach 800 g, 400 g i 200 g.

Dostępne smaki:

Dla dorosłych psów

Dla szczeniąt

  • dziczyzna, wołowina, marchew
  • kurczak, królik, jabłko 

Family First Bogata w mięso

Szeroka oferta karm Family First Bogata w... obejmuje wybór wieku smaków bogatych w mięsa rozmaitych gatunków. Dzięki temu nawet najbardziej wybredni ulubieńcy znajdą coś dla siebie. Karmy zawierają aż 91% mięsa, podrobów i bulionu. Receptury zostały opracowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb psów i kotów ze względu na rasę, wiek oraz preferencje żywieniowe. Każda karma jest bogata w niezbędne w psiej i kociej diecie odżywcze kwasy omega.

Puszki dostępne są w gramaturach 800 g, 400 g i 200 g.

Dostępne smaki:

Dla psów dorosłych

Dla małych ras

Dla szczeniąt

Dla kotów

Sprawdź ofertę Family First – postaw rodzinę na pierwszym miejscu i zadbaj o pupila!

pixel