Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Versele Laga - karmy dla psów, kotów i gryzoni

( ilość produktów: 10 )

Versele Laga to marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości karm dla zwierzaków domowych oraz hodowlanych. Ta firma z wieloletnimi tradycjami zapewni odpowiednie składniki odżywcze, minerały oraz witaminy pieskom, kotkom, ptaszkom oraz gryzoniom.


Marka Versele Laga swoje korzenie ma w Belgii, gdzie w 1932 roku Prudenta Versele rozpoczął sprzedaż oraz produkcję paszy dla bydła na małą skalę. Pięć lat później, bo w 1937 roku przedsiębiorca zainwestował w dużą fabrykę pokarmu dla zwierząt hodowlanych w miejscowości Deinze, w Belgii. Po ogromnym sukcesie i zainteresowaniu produktami tej marki właściciel zdecydował się na wprowadzenie paszy dla zwierząt sportowych oraz zwierząt towarzyszącym ludziom od wieków, takich jak ptaki, psy, konie oraz zwierzęta gospodarskie. Już wtedy pokarm Versele Laga charakteryzował się wysoką jakością produktów oraz doskonałym doborem minerałów, witamin i składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju zwierzaków. Pracownicy zajmujący się opracowywaniem nowych produktów z czasem przekonali rodzinę Versele do rozpoczęcia produkcji karmy dla gołębi pocztowych. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ wykorzystanie tych ptaków w ówczesnym czasie było niezwykle wysokie, a ich hodowlą w Belgii zajmowali się nie tylko mali farmerzy, ale również największe firmy zajmujące się wysyłką małych przesyłek pocztowych. W latach 70-tych ubiegłego wieku nastąpiła rewolucja w firmie Versele Laga. Jako że coraz więcej osób zaczęło przygarniać małe zwierzaki do swoich domów, marka zdecydowała się na wprowadzenie karm dedykowanych specjalnie tym pupilom. To właśnie wtedy zaczęto produkować takie pokarmy jak karma dla królików, karma dla świnek morskich, karma dla gryzoni oraz innych zwierząt, jak psy czy koty. Karma Versele Laga od tego momentu była eksportowana również poza tereny Belgii, a obecnie jest dostępna w kilkudziesięciu państwach na całym świecie. Opiekunowie zwierzątek domowych, hodowlanych oraz sportowych z całą pewnością docenią fakt, że marka Versele Laga podąża za trendami panującymi w świecie karm suchych. Dzięki stałym inwestycjom w nowe obszary przedsiębiorstwo jest w stanie coraz lepiej odpowiadać na potrzeby i preferencje właścicieli oraz samych zwierząt, zarówno towarzyszących, jak i sportowych. Firma Versele Laga jest międzynarodowym producentem nie tylko karmy, ale również wielu produktów pielęgnacyjny, dedykowanych kotom, psom, króliczków, świnek morskich, koni, gołębi i wielu innych zwierzaków.

Versele Laga - Wysokiej jakości karmy dla psów w każdym wieku

Szukając odpowiedniego pokarmu dla naszych milusińskich przyjaciół, analizujemy skład produktów różnych producentów. Opiekunowie zwierzaków domowych szczególną uwagę zwracają na to, by był on pełny niezbędnych minerałów, witamin oraz składników odżywczych. Karma dla psów Versele Laga jest idealna dla pupili w każdym wieku - producent zadbał, by linia pokarmów dla piesków zapewniała produkty dla szczeniaczków, małych ras, psów dorosłych oraz seniorów. Firma Versele Laga proponuje pokarm zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe naszych piesków. Produkty zawierają białko pochodzenia zwierzęcego, suszone jaja, algi morskie, pestki winogron oraz ryż, zaspokajający potrzeby odżywcze psów w każdym wieku i każdej rasy. Ponadto pokarm zaopatrzony został w zdrowie zioła, w tym rozmaryn, zieloną herbatę czy nagietek. Zdrową, lśniącą i mocną sierść zapewniają drożdże piwne, a siemię lniane pozytywnie wpływa na układ trawienny psiaków. Dla szczeniaczków i ras małych przygotowano serię karm zawierających tłuszcz zwierzęcy, włókna roślinne, minerały, soję, lecytynę oraz pestki winogron. Ponadto firma Versele Laga zdecydowała się zastosować popiół, wspomagający prawidłowe wypróżnianie się piesków. W składnie pokarmu Versele Laga znajdziemy również wiele witamin, w tym te z grupy A, D, C i E.

Versele Laga - Karmy dla różnych zwierzaków domowych

Marka Versele Laga posiada w swoim asortymencie nie tylko karmy dla kotów i psów, ale również pokarm suchy, dedykowany świnkom morskim, ptakom, chomikom czy królikom. Produkowana jest również karma dla gryzoni. Dla przykładu produkt Versele Laga Hamster Crispy jest smakowitą i bogatą w białko karmą dla chomików w każdym wieku. Pokarm zapewnia wysoką dawkę energetyczną na cały dzień, a ponadto charakteryzuje się idealnym smakiem i przyciągającym aromatem. Karma posiada wszystkie niezbędne do prawidłowego rozwoju składniki odżywcze, minerały oraz witaminy, zapewniające naszym milusińskim przyjaciołom długie, zdrowie i szczęśliwe życie. W składnie pokarmu Versele Laga Hamster Crispy znajdziemy 15% białka, 10% tłuszczu pochodzenia roślinnego, 7% włókna roślinnego, 3% popiołu, pół procenta wapnia oraz pół procenta fosforu. Szukając pokarmu marki Versele Laga, warto zapoznać się z ofertą internetowego sklepu zoologicznego KrakVet. Firma posiada w sprzedaży karmy dla różnych zwierzątek po atrakcyjnych, niezwykle konkurencyjnych cenach. Ponadto KrakVet prowadzi sprzedaż artykułów do pielęgnacji kotków, piesków, gryzoni, ptaszków i innych zwierzaków.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel