Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tropical - Pokarm, preparaty i odżywki dla rybek

( ilość produktów: 3 )

Przedsiębiorstwo Tropical, założone w 1977 roku zajmuje się produkcją pokarmów dla rybek oraz wysokiej jakości odżywek i preparatów uzdalniających wodę.

Firma Tropical swoją działalność rozpoczęła jeszcze w ubiegłym wieku. Ponad czterdzieści lat temu, bo w 1977 roku została założona przez Tadeusza Ogrodnika w Chorzowie, a obecnie swoją siedzibę ma przy ulicy Opolskiej w tym mieście. Firma zajmuje się produkcją pokarmu dla rybek na globalną skalę, a obecnie dostępna jest w ponad 80 krajach na całym świecie. W ofercie posiada pięć marek pokarmu dla rybek i nie tylko, ponieważ przedsiębiorstwo to od jakiegoś czasu produkuje również karmy dla kotów, karmy dla psów, karmy dla gryzoni, karmy dla ptaków, małych ssaków oraz gryzoni. Tropical dostarcza też produkty przeznaczone do pielęgnacji roślin.

Marki firmy Tropical z Chorzowa:

  • Tropical - pokarmy i produkty akwarystyczne dla ryb w oczkach wodnych i terrarystczne;
  • TropiDog - karmy dla psów;
  • TropiCat - karmy dla kotów;
  • Tropifit - produkty dla ptaków, ssaków domowych oraz gryzoni;
  • Bi Florin - produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych.

Tropical - Wysokiej jakości karmy produkowane w nowoczesnych fabrykach

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Tropical produkowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych linii produkcyjnych, pozwalających na przygotowywanie zarówno pokarmu dla rybek, jak i karmy dla psów, kotów i innych zwierzaków. Dzięki wykorzystaniu rozbudowanego, niezwykle zaawansowanego ekstrudera, możliwe było uzyskanie granulatu o wielkości od 0,5 mm do 2,5 mm. Opiekunowie szukający wysokiej jakości karmy dla swoich pupili z całą pewnością docenią fakt, że linie produkcyjne są zgodne z normami ISO 9001. Pracownicy zajmujący się produkcją pokarmu stale kontrolują jego jakość, a wykorzystywany jest do tego wdrożony kilka lat temu system Hazard Analysis and Critical Control Points, będący jedną z efektowniejszych form eliminacji problemów na wszystkich etapach produkcji, jak również dystrybucji i magazynowania produktów. Na uwagę zasługuje również fakt, że firma Tropical od wielu lat uczestniczy w wydarzeniach związanych z branżą zoologiczną, organizowanych na całym świecie. Markę znajdziemy między innymi na targach Global Pet Expo w USA, Zoomark we Włoszech, Aquarama w Singapurze, Pet South America w Brazylii, Iberzoo oraz Propet w Hiszpanii, Zoosphere w Rosji, PIAA Pet Expo Melbourne w Australii, Pet World Malaysia w Malezji, Aqua Telford oraz PATS Sandown w Anglii oraz KAPS w Korei Południowej. Poza karmami, w ofercie firmy znajdziemy również wysokiej jakości preparaty i odżywki dla rybek.

Tropical - Wysokie stężenie składników odżywczych, witamin i minerałów w karmach dla rybek

Oferowany przez firmę Tropical pokarm dla ryb to gwarancja najwyższej jakości składników odżywczych, minerałów oraz witamin. Dla przykładu, pokarm dla rybek Tropical Super Spirulina Forte zawiera niezwykle wysokie stężenie składników odżywczych oraz spiruliny, czyli algi charakteryzującej się właściwościami odtruwającymi i będącej doskonałym źródłem białka. Składnik ten wspomaga procesy trawienne rybek akwariowych, a podczas częstego, systematycznego podawania jej poprawi się koloryt rybek, które będą o wiele bardziej lśniące, a barwy intensywniejsze. Tropical Super Spirulina Forte pozytywnie również wpływa na układ odpornościowy rybek. Dostępny w asortymencie marki Tropical pokarm dla ryb będzie również idealny dla rybek, które borykają się ze sporymi problemami z kolorytem. Dzięki serii Vitality & Color zapewnimy rybkom wszystkich gatunków wysoką ilość białka, witaminy E oraz lecytyny. Dzięki zastosowaniu astaksantyny, barwy rybek będzie wyraziste oraz intensywne. Marka polecana jest szczególnie w okresie wzrostu i rozmnażania rybek. Zastosowana keratyna wspomaga natomiast metabolizm tłuszczów.

Tropical - Nie tylko karmy dla rybek, ale również odżywki i akcesoria akwarystyczne

Firma Tropical oferuje nie tylko karmy dla rybek, ale również wysokiej klasy wkłady do filtrów wodnych. Dedykowane są one dla akwariów w różnych wymiarach, które świetnie zatrzymują nieczystości podczas filtrowania wody. Sprzedawane są pod postacią gąbki. Marka produkuje również różne odżywki i preparaty, dostarczające niezbędne składniki odżywcze w momencie, gdy nasza rybka upada na zdrowiu. W sprzedaży dostępne są też środki wzbogacające wodę akwariową, dodające do niej aktywne jony kobaltu, który pozytywnie wpływa na koloryt łusek rybek oraz znajdujących się w akwariach roślin. Poszukując odpowiedniej karmy dla rybek, warto zajrzeć na stronę internetową firmy KrakVet, oferującej wysokiej jakości produkty w promocyjnych cenach. W asortymencie tego sklepu zoologicznego znajdziemy produkowany przez firmę Tropical pokarm dla ryb oraz szeroki wachlarz pokarmów terratystycznych. Opiekunowie zwierzątek domowych z całą pewnością docenią fakt, że w sklepie KrakVet znajdziemy wiele przyborów do ich pielęgnacji, w tym akwaria, filtry wody czy sitka. Psiarze oraz kociarze również wybiorą tutaj coś dla siebie.

Sklep zoologiczny KrakVet - wszystko dla rybek

Sklep zoologiczny KrakVet posiada szeroką ofertę akwarystyczną i terrarystyczną. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pokarm dla rybek, jak i pokarmy terratystyczne. W ofercie znajdują się również akwaria oraz akcesoria akwarystyczne takie, jak filtry wody, grzałki, napowietrzacze i oświetlenie. W KrakVet każdy miłośnik rybek znajdzie coś do swojego akwarium.

pixel