Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa i kota Animonda

( ilość produktów: 350 )

Animonda

Animonda to marka, której historia rozpoczęła się już w 1991 roku. Producent, zainspirowany naturalnymi potrzebami psów i kotów, postanowił wówczas opracować unikalne receptury pokarmów, które pokochają wszystkie czworonogi. To właśnie dzięki temu na dzień dzisiejszy opiekunowie zwierząt domowych mogą cieszyć się ich satysfakcją, a także zdrowiem, jednocześnie mając pewność pod względem jakości dostarczanych im pokarmów.

Co więcej, Animonda stawia na w pełni naturalne surowce, z których wydobywa smak i aromat przy produkcji każdego opakowania karmy. Zbędne stają się więc wszelkie wzmacniacze, polepszacze, sztuczne barwniki, a także cukier oraz soja. Ponadto gwarancją marki jest również tworzenie pokarmów zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi, a wszystko to w celu dostarczania czworonogom wyłącznie tego, co jest im niezbędne.

Producent specjalizuje się zarówno w żywieniu psów, jak i kotów, przez co opiekunowie zyskują pewność odnośnie dostarczania swoim pupilom wysokiej jakości pokarmów każdego dnia.

Animonda karma dla psa

Wśród pokarmów Animonda, które dedykowane są psom, wyróżnia się serie takie jak:

  • Vom Feinsten – to seria zawierająca szereg rozmaitych wariantów smakowych, stworzonych z wykorzystaniem jakościowych oraz wartościowych składników. W jej obrębie dostępne są także pokarmy przeznaczone dla konkretnych ras lub rozmiarów psów, przez co każdy opiekun jest w stanie dopasować odpowiednią karmę.
  • GranCarno – czyli mokra karma, w obrębie której wyróżnia się nie tylko rozmaite wersje smakowe, ale i produkty dedykowane konkretnym czworonogom. Znajdują się tu więc pokarmy dla psich seniorów, wrażliwych czworonogów, a także szczeniąt oraz dorosłych psów. Niezależnie od wybranego wariantu, każde opakowanie karmy cechuje się wysoką jakością oraz precyzyjnie dobranymi składnikami, których zadaniem jest spełnianie wymagań żywieniowych czworonogów.
  • Integra Protect – to seria weterynaryjna dedykowana psom, które zmagają się z konkretnymi dolegliwościami. Wśród nich wyróżnia się chociażby choroby nerek, nietolerancje pokarmowe, a także różnorodne alergie. Skład pokarmów z tej serii jest komponowany tak, aby czworonogi otrzymywały składniki wspierające ich organizmy, a także wspomagające prawidłowe funkcjonowanie. Ponadto karmy występują również w rozmaitych smakach, przez co każdy pupil z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Animonda karma dla kota

Producent zadbał także o to, aby dostęp do starannie opracowanych receptur został zagwarantowany kotom na różnych etapach życia. Z tego względu wśród produktów Animonda wyróżnia się serie dedykowane mruczkom, do których należy zaliczyć:

  • Integra Protect – czyli linia pokarmów weterynaryjnych, które mają wspierać zwierzę w powrocie do zdrowia. Wśród produktów Integra Protect wyróżnia się warianty przeznaczone dla kotów zmagających się z dolegliwościami nerek, cukrzycą, a także szeregiem innych dolegliwości. Starannie opracowany skład, który jednocześnie cechuje się wyjątkowym smakiem i aromatem, będzie stanowić doskonałe rozwiązanie dla wielu czworonogów.
  • Carny – jest to seria mokrych pokarmów, w obrębie której dokonano podziałów zgodnie z wiekiem oraz wymaganiami żywieniowymi każdego kota. W związku z tym, że do produkcji linii Carny wykorzystywane są wyłącznie składniki pochodzące z zaufanych i sprawdzonych źródeł, czworonogi mogą cieszyć się wysoką jakością pożywienia z każdym kęsem. Co więcej, seria ta cechuje się również zaskakującą ilością rozmaitych wariantów smakowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.
  • Vom Feinsten – to seria, która kryje w sobie szereg kompozycji smakowych, dedykowanych kotom na każdym z życiowych etapów. Z tego względu zarówno kocięta, dorosłe osobniki, jak i starsze koty, otrzymają wszystko to, co jest im niezbędne do prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania. Co więcej, różnorodność pokarmów Vom Feinsten sprawia, że nawet wymagający podopieczni są w stanie ze smakiem zajadać się ulubioną karmą aż do ostatniego kęsa.
  • Milkies – czyli linia przysmaków dla kotów, które mogą stanowić uzupełnienie codziennej diety lub formę nagrody. Produkty z serii Milkies cechują się zawartością witamin oraz rozmaitych substancji odżywczych, a do ich produkcji nie wykorzystuje się sztucznych substancji.

Czy karma Animonda jest dobra?

Marka Animonda od ponad 30 lat dokłada wszelkich starań, aby produkowane pokarmy cechowały się wysoką jakością, a także dobrym składem. Ogromne doświadczenie w dziedzinie żywienia czworonogów przyczyniło się do opracowania receptur, które dostarczają zwierzętom niezbędnych składników odżywczych, jednocześnie wspierając ich organizmy na każdym etapie życia.

Co więcej, producent gwarantuje, iż do produkcji oferowanych karm nie są wykorzystywane jakiekolwiek wzmacniacze i polepszacze smaku, cukier, soja oraz sztuczne barwniki. Z tego względu opiekunowie na całym świecie zyskują pewność, że ich czworonogi otrzymują wszystko to, co wartościowe.

Gdzie kupić karmę Animonda?

Pokarmy marki Animonda są dostępne na wirtualnych półkach internetowego sklepu zoologicznego Krakvet.pl. Co więcej, nasza oferta to nie tylko szereg rozmaitych linii oraz serii pokarmów dla psów i kotów, ale również konkurencyjne ceny i ekspresowa wysyłka. Z tego względu Krakvet.pl okazuje się idealnym miejscem na zakupy dla ukochanych zwierząt, niezależnie od ich gatunku, czy też rasy.

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Animonda

pixel