Sucha karma dla psa - szeroki wybór

( ilość produktów: 1015 )
Zadbanie o zdrowie i zadowolenie swojego psa, powinno być nadrzędnym celem każdego właściciela. A podstawą sukcesu jest tutaj zainwestowanie w odpowiednie suche karmy dla psów, które są przecież stałym i jednym z najważniejszych elementów zdrowej diety czworonoga. W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości suche karmy dla psów zdrowych, a więc takich, które nie mają jakichkolwiek problemów – również z nadwagą – i potrzebują jedynie odpowiedniej dawki witamin oraz minerałów, by pozostawać przez cały czas w dobrym zdrowiu. Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości suche karmy dla psów i co znajdziesz w naszej ofercie? Sprawdź!

Sucha karma dla psa, czyli podstawa zdrowej diety

Odpowiedniej jakości sucha karma dla psa jest ważnym składnikiem diety zdrowego czworonoga i dostarcza mu sporej porcji różnego rodzaju witamin oraz minerałów. Podstawą dla każdego właściciela powinno być wybranie takiego produktu, który będzie posiadał odpowiedni skład oraz zwrócenie uwagi na kilka szczegółów, które wyróżniają dobre karmy od tych nie najwyższej jakości. Wybierając odpowiednie suche karmy dla psa, powinieneś unikać takich, które zawierają w sobie duże ilości szkodliwych i prawdopodobnie rakotwórczych substancji konserwujących (poza tymi naturalnymi, które w żadnym stopniu nie szkodzą zwierzęciu!). Szkodliwe mogą być też sztuczne barwniki i dodatki smakowe, a także często stosowane przez niektórych producentów produkty uboczne. Również zbyt duże ilości kukurydzy nie zawsze są wskazane, ponieważ mogą uczulić psa. Co w takim razie jest najbardziej istotne? Przede wszystkim każda wysokiej jakości sucha karma dla psa, powinna zawierać w swoim składzie duże ilości mięsa, a pierwsze dwa składniki wypisane na opakowaniu, powinny być właśnie składnikami mięsnymi. Optymalna ilość zawartości mięsnej w suchej karmie dla psów to 30-50%, w związku z czym lepiej jest zrezygnować z takich, które mają mniej, a już całkowicie wykluczyć karmy, posiadające np. mniej niż 10% mięsa. Warto również zwrócić uwagę na zawartość witamin, minerałów, warzyw i owoców, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i utrzymania zdrowia każdego psa.

Jakie karmy suche dla psów znajdziesz w naszej ofercie?

Przede wszystkim – bardzo zróżnicowane, ponieważ naszym celem było stworzenie bogatego asortymentu, w którym coś dla swojego czworonoga będzie w stanie znaleźć każdy właściciel psa. Proponujemy więc suche karmy dla psów dorosłych i szczeniąt, dużych, średnich oraz małych ras, a także karmy dostępne w różnych wielkości opakowaniach. Każda sucha karma dla psa dostępna w ofercie naszego sklepu, posiada wysoką jakość i została wytworzona przez cenionego na rynku producenta – znajdziesz u nas między innymi karmy Petvita, Acana, Almo Nature, Taste of the Wild i wielu innych, którzy dbają o najlepszy skład swoich produktów. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą na suche karmy dla psów i wybrania tych, które będą idealne dla Twojego czworonoga. Jest w czym wybierać, a specjalnie dla naszych klientów zadbaliśmy o atrakcyjność cen!
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel