Drapaki dla kota

( ilość produktów: 11 )

 


W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór najlepszych drapaków dla kota, pochodzących od sprawdzonych producentów artykułów dla czworonogów.  Większość właścicieli kotów spotkała się z problemem zniszczonych mebli – szorstki materiał sofy czy dywanu jest nieodpartą pokusą dla kocich pazurków, które szukają odpowiednich powierzchni do ostrzenia. By uniknąć kolejnej wymiany tapicerki czy pociętych na paski tapet na ścianach, najlepiej zainwestować w wytrzymały drapak dla kota – Twój podopieczny będzie Ci wdzięczny, a Ty unikniesz znacznie większych kosztów, związanych z remontem czy wymianą mebli.


 

Drapaki dla kotów są dla nich wyjątkowo atrakcyjnym wyposażeniem, na którym mogą nie tylko ostrzyć pazury, ale także dostarczać sobie rozrywki na długie godziny.  Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnisz swoim czworonogom sposób na nudę, a przy tym ocalisz swój salon.

Szeroki wybór drapaków dla kota

W ofercie naszego sklepu zoologicznego znajdziesz cały przekrój drapaków dla kota:  od zwykłych modeli ściennych lub podłogowych, po stojaki, a nawet wielopoziomowe konstrukcje, złożone z domków dla zwierzaków. Dzięki temu możesz wybrać model, który będzie pasował do ulubionych aktywności Twojego podopiecznego, a także metrażu Twojego mieszkania.

Ścienne drapaki dla kotów wystarczy powiesić na ścianie, na wysokości dostępnej dla pupila, najlepiej w miejscu, które szczególnie upodobał sobie do drapania. Zachęcający do ataków łapkami materiał, który cechuje się dużą wytrzymałością na nawet najbardziej agresywne zabawy, będzie stanowił dla kota godnego przeciwnika, którego wybierze ponad tapety czy gips. Podobne funkcje spełni drapak dla kota do sufitu, który będzie dla czworonoga dużym wyzwaniem!

Podłogowy drapak dla dużego kota lub małego mruczka zadowoli Twojego pupila, jeżeli wcześniej lubił bawić się na dywanie – dostępne są wersje z kocimiętką, stanowiącą gwarant, że podopieczny zainteresuje się drapakiem, zamiast cennym chodnikiem. Stojaki owinięte sizalem, umieszczone na stabilnej podstawie, stanowią najbardziej popularną wersję drapaków dla kota. Często są uzupełnione o zabawki dla zwierzaków, zachęcające je do spędzania czasu przy nich, zamiast przy meblach. Wielopoziomowe konstrukcje z drapakami to prawdziwy plac zabaw dla kotów – posiadamy w ofercie modele tak duże, że starczą dla kilku pupili. Elementy konstrukcji są owinięte sizalem, dzięki czemu koty mogą swobodnie je drapać. Polecamy także drapak dla kota XXL, który posiadają także domek, w którym zwierzaki mogą się schować lub wykorzystać do swoich kocich zabaw.

Drapaki dla kotów od najlepszych producentów

 Wszystkie dostępne w naszej ofercie drapaki dla kota średnie, duże oraz małe są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, ale także nietoksyczne i bezpieczne dla zwierząt. Solidne wykonanie i odpowiednia konstrukcja sprawia, że koty mogą swobodnie korzystać z oferowanych przez nas drapaków, nie narażając się na kontuzje. Każdego właściciela z pewnością ucieszy także estetyka proponowanych produktów – pasują niemal do każdego wnętrza i będą stanowiły nie tylko jego użytkową część, ale również ciekawą ozdobę. Zachęcamy do sprawdzenia produktów, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Zamknij
    pixel