Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bozita - karmy i przysmaki dla psów i kotów

( ilość produktów: 1 )

Bozita

Karma Bozita polecana jest przez te osoby, którym szczególnie zależy na tym, by podawać psu to, co najlepsze. Najwyższej jakości składniki zbilansowane w odpowiednich proporcjach to gwarancja zdrowia, aktywności, pięknej sierści i wytrzymałych zębów. I dlatego tak ważne jest, co znajduje się w misce psa. Karma szwedzkiej marki Bozita, jaką oferujemy na krakvet.pl, to efekt ponad stuletniej tradycji i doświadczenia najlepszych specjalistów od żywienia zwierząt.

Każdy z posiłków spełnia surowe normy i nie zawiera antybiotyków, hormonów czy wszelkich chemicznych dodatków. W ofercie marki znaleźć można suche i mokre propozycje, które można dopasować do preferencji i potrzeb pas. Niezwykle istotny będzie również wiek, stan zdrowia, poziom aktywności, a także rasa. Karma Bozita to przede wszystkim najlepszej jakości mięso. Dostarcza cennego białka, które jest źródłem energii. Dodatki w postaci warzyw i owoców to natomiast bogactwo witamin i mikroelementów, a także błonnika, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Wybierz karmę, którą pokocha Twój pies.

Karmy dla zwierząt towarzyszących marki Bozita oferują wysokiej klasy, wyselekcjonowane składniki oraz odpowiedni dobór minerałów niezbędnych do prawidłowego rozwoju piesków i kotków w każdym wieku. Firma odpowiedzialna za ich produkcję już od 1903 roku przygotowuje i wytwarza pokarmy dla zwierząt domowych wyłącznie z naturalnych surowców - bez dodatków zbędnych składników. Marka Bozita wywodzi się z niewielkiej szwedzkiej gminy Vårgårda. Doggy AB, odpowiedzialna za stworzenie tej marki dostępna jest obecnie w ponad dwudziestu krajach na całym świecie i oferuje zarówno karmy suche, jak i mokre dla piesków i kotków. Od początku XX wieku firma stawia na naturalne składniki wysokiej jakości i szczyci się tym, że po dziś dzień zachowała dziedzictwo przodków i potrafi nim odpowiednio zarządzać. Siłą napędową firmy Doggy AB jest pasja do kotów i psów - to właśnie dlatego produkty marki Bozita są najwyższej jakości. Od 1992 roku karmy dla kotków przed wprowadzeniem do sprzedaży sprawdzane są przez najbardziej wymagających testerów. "Ośrodek badawczy" w Tassalyckan składa się z ponad trzydziestu kotów w różnym wieku, które dwa razy dziennie oceniają smak, zapach i odżywczość produktów oferowanych przez markę Bozita. Mieszkający i pracujący tam milusińscy koneserzy smaku pochodzą z całej Szwecji i dostali drugą szansę na normalne życie po tym, jak potraktował ich wcześniej człowiek. Doggy AG zatrudnia obecnie ponad 160 pracowników - zarówno na taśmach produkcyjnych, jak i w działach badań i rozwoju oraz marketingu. Firma szczyci się otwartością i motywacją do dostarczania najwyższej jakości produktów na rynki europejskie. Każdy pracownik bez względu na rolę w firmie, otrzymuje ciągłe wsparcie i możliwość rozwoju. Wszyscy pracownicy Doggy AG wspólnie biorą odpowiedzialność za to, aby każdy produkt opuszczający Vårgården pozytywnie wpływał na zdrowie psów i kotów z całego świata oraz zapewniał im odpowiednie wartości mineralne, odżywcze i witaminy. Marka Bozita dostarcza takie produkty jak karma dla kota czy karma dla psa w każdym wieku!

Bozita dostarcza wysokiej klasy pokarmy bez dodatków zboża

Karma dla kota Bozita oferowana jest w różnych wariantach smakowych oraz odżywczych. Najbardziej popularnym produktem jest pokarm suchy, dedykowany zarówno dla kociąt, kotów dorosłych jak i osobników sterylizowanych. Karmy dla kotów Bozita Kitten Grain free to seria pokarmu suchego bezzbożowego, szczególnie proponowana kociętom i kotkom ciężarnym oraz karmiącym. Produkty te zawierają prebiotyczne włókna FOS i MOS, odpowiednie dla wrażliwego żołądka małego kotka i pozytywnie wpływające na rozwój młodych organizmów w łonie czworonożnej matki. Co ważne, ta proponowana przez markę Bozita karma zaspokaja wysokie zapotrzebowanie młodych kotów na energię i białko, dzięki czemu ich nierozwinięte do końca organizmy mogą budować mocne mięśnie oraz kości. Pokarm dostarcza wszystkich najważniejszych tłuszczów, składników odżywczych, witamin i minerałów bez obecności zboża, które jest ciężkostrawne dla młodych czworonożnych przyjaciół naszego dnia codziennego. Skład karmy Bozita Kitten Grain to minimum 29% mięsa pochodzenia zwierzęcego, suszone ziemniaki, łuszcz kostny, skrobia grochowa, mięso ryb (świeżo przyrządzone), suszone białko wołowe, suszone białko wieprzowe, suszona pulpa buraczana, minerały, lignoceluloza, inulina z cykorii (FOS 0,63%), mannooligosacharydy (MOS 0,2%), drożdże (ß-1,3/1,6-glukany 0,1%) i inne naturalne składniki.

Bozita oferuje karmy dedykowane dla kotów aktywnych i sterylizowanych

W ofercie marki Bozita znajdziemy również karmy z serii Active & Sterilised. Dedykowana ona jest kotom szczególnie aktywnym oraz sterylizowanym. Odpowiednio opracowany skład gwarantuje energię na cały dzień bez dodatku ciężkostrawnego zboża, a ponadto zapobiega powstawaniu kul włosowych i wspiera metabolizm kota. Poza podstawowymi składnikami wysokiej jakości ta karma dla kota zawiera również witaminy A, witaminy D3, witaminy E, L-karnitynę, taurynę oraz metioninę. Ponadto dzięki obecności popiołu surowego i innych minerałów (wapń, fosfor, magnez) opiekunowie mogą być pewni o zdrowie układu trawiennego oraz pokarmowego milusińskiego, czworonożnego przyjaciela. Oferowana przez markę Bozita karma dla kota polecana jest również osobnikom borykającym się z otyłością.

Bozita to również karmy dla psów!

Warto jednak wiedzieć, że marka Bozita to nie tylko pokarm dla kotów. Firma Doggy AB produkuje również karmy dla psów w każdym wieku. Oferowana przez firmę Bozita karma dla psa to nie tylko pokarm suchy, ale również smaczne mięsne kawałki w sosie lub galaretce. Produkty wytwarzane są z zachowaniem wszystkich standardów żywieniowych, opracowywanych przez specjalistów dietetyków zwierzęcych. Z produkcji karmy dla psów Bozita wyeliminowane zostały zboża, co pozytywnie wpływa na układ trawienny i pokarmowy zwierzaka. Pokarm stanowi również wsparcie układu odpornościowego psa, dzięki zawieraniu w sobie aminokwasów Macrogard. Bozita dla psów to tylko naturalne składniki, w tym świeże i wyselekcjonowane mięso pochodzenia zwierzęcego.

pixel