Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasady dotyczące zwrotów


ODSTĄPIENIE OD UMOWY

14 dni na darmowy zwrot

Każdy klient dokonujący zakupu jako konsument (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa rzecz w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową), który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem Sklepu zoologicznego online - Krakvet.pl, niezależnie od formy dostawy lub odbioru towaru, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów związanych z wyborem przez Konsumenta sposobu dostarczenia produktu w inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, stanowiących różnicę pomiędzy kosztem dostawy wybranym przez Konsumenta a kosztem najtańszym oferowanym przez Sprzedającego; kosztów związanych z odpowiedzialnością Konsumenta za zmniejszenie wartości towarów będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy), składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni od dnia objęcia produktu stanowiącego przedmiot tej umowy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią, inną niż przewoźnik.

Jeżeli zamówiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas zwrócić w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Nie odsyłaj produktu — zgłoś chęć zwrotu do naszego Działu Obsługi Klienta, a my zajmiemy się formalnościami. Zlecimy odbiór przesyłki pod wskazany adres, a należność zwrócimy zgodnie z ustaleniami, które przekażesz naszemu konsultantowi.

Możliwe jest również dokonanie zwrotu towaru przez Konsumenta osobiście w punkcie KrakVet - brama reklamacji i zwrotów pod adresem: Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Prawo odstąpienia można zrealizować poprzez przesłanie do Sprzedającego wypełnionego formularza odstąpienia (link do formularza podany poniżej na stronie internetowej https://www.krakvet.pl/pol-returns-and_replacements.html, jednak nie jest to obowiązkowe.

Sposoby zgłoszenia zwrotu

PRZEZ E-MAIL

reklamacje@krakvet.pl

Uwaga! Pliki załączone do korespondencji nie powinny przekraczać 10MB, ponieważ wiadomość z reklamacją może zostać zablokowana przez serwer.

PRZEZ PANEL ZWROTÓW

Panel zwrotów

Załącznik nr 1 – WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat:

ACTION S.A Dział REKLAMACJI

ZAMIENIE Ul. DAWIDOWSKA 10

05-500 PIASECZNO

Ja/My(*) niniejszym oświadczam/oświadczamy(*) o moim/naszym(*) odstąpieniu od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem Sklepu zoologicznego online - Krakvet.pl

w zakresie następujących rzeczy(*): (wymienić zakupione towary, które chcemy zwrócić)

Nr zamówienia: …………………………………………………

Wartość zwracanego towaru: ………………………………...........

Symbol/symbole zwracanego towaru: ………………………………

Data zawarcia umowy(*) /odbioru rzeczy(*): ……………………………………………….

Imię i nazwisko konsumenta (-ów):

Adres konsumenta (-ów):

Podpis konsumenta (-ów) tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

Data:

(*) Niepotrzebne skreślić.


pixel