ODSTĄPIENIE OD UMOWY


ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 

30 dni na darmowy zwrot

Każdy klient dokonujący zakupu jako konsument (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa rzecz w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową), który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem Sklepu zoologicznego online - Krakvet.pl, niezależnie od formy dostawy lub odbioru towaru, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów związanych z wyborem przez Konsumenta sposobu dostarczenia produktu w inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, stanowiących różnicę pomiędzy kosztem dostawy wybranym przez Konsumenta a kosztem najtańszym oferowanym przez Sprzedającego; kosztów związanych z odpowiedzialnością Konsumenta za zmniejszenie wartości towarów będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy), składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni od dnia objęcia produktu stanowiącego przedmiot tej umowy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią, inną niż przewoźnik.

Jeżeli zamówiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas zwrócić w przeciągu 30 dni od daty dostarczenia przesyłki, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Nie odsyłaj produktu — zgłoś chęć zwrotu do naszego Działu Obsługi Klienta, a my zajmiemy się formalnościami. Zlecimy odbiór przesyłki pod wskazany adres, a należność zwrócimy zgodnie z ustaleniami, które przekażesz naszemu konsultantowi.

Możliwe jest również dokonanie zwrotu towaru przez Konsumenta osobiście w punkcie KrakVet - brama reklamacji i zwrotów pod adresem: Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Prawo odstąpienia można zrealizować poprzez przesłanie do Sprzedającego wypełnionego formularza odstąpienia (link do formularza podany poniżej na stronie internetowej www.krakvet.pl/Odstapienie-od-umowy-cterms-chy-82.html), jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Sposoby zgłoszenia zwrotu

PRZEZ TELEFON

12 306 73 83

Infolinia czynna:
pon. - pt.: 8:00 - 16:00

PRZEZ E-MAIL

sklep@krakvet.pl

PRZEZ PANEL ZWROTÓW

Panel zwrotów

 

Załącznik nr 1 – WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat:

ACTION S.A. brama reklamacji i zwrotów

Zamienie, ul. Dawidowska 10

05-500 Piaseczno

Ja/My(*) niniejszym oświadczam/oświadczamy(*) o moim/naszym(*) odstąpieniu od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem Sklepu zoologicznego online - Krakvet.pl

w zakresie następujących rzeczy(*): (wymienić zakupione towary, które chcemy zwrócić)

Nr zamówienia: …………………………………………………

Wartość zwracanego towaru: ………………………………...........

Symbol/symbole zwracanego towaru: ………………………………

Data zawarcia umowy(*) /odbioru rzeczy(*): ……………………………………………….

Imię i nazwisko konsumenta (-ów):

Adres konsumenta (-ów):

Podpis konsumenta (-ów) tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

Data:

(*) Niepotrzebne skreślić.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel