Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Matteo

( ilość produktów: 53 )

Matteo

Matteo to polski producent akcesoriów dla psa takich, jak smycze, szelki i obroże. Jest to marka z polskim kapitałem, która prężnie się rozwija i zdobywa coraz większą popularność na rynku zoologicznym. Marka aktywnie działa w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Oferuje szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów, które dostępne są w dużej gamie kolorów, rozmiarów oraz wariantów stylowych. Bez względu na to, czy cenisz sobie praktyczne ciemne kolory akcesoriów dla psa, czy preferujesz przyciągające wzrok kolorowe elementy, w ofercie Matteo z pewnością znajdziesz coś dla siebie i Twojego pupila.

Sprawdź dostępne akcesoria dla psa na spacer!

Smycz dla psa Matteo

Dostępne w ofercie Matteo akcesoria obejmują szeroki wybór smyczy. Wśród produktów Matteo znajdziesz smycz dla psa odpowiednią do potrzeb Twojego pupila. Smycz regulowana dla psa oferowana przez markę dostępna jest w rozmaitych wariantach szerokości, od 10 mm do 30 mm. Każda smycz mierzy 220 cm. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych – kolorowe piksele, wzorki boho oraz jednokolorowa czarna smycz.

Smycz powstaje z wysokiej jakości wytrzymałej tkanej taśmy wyprodukowanej w Polsce. Metalowe elementy smyczy oraz niklowany uchwyt są wyjątkowo wytrzymałe, aby zapewnić Tobie i pupilowi bezpieczeństwo. Każdy model wyposażony jest w wytrzymałe karabinki produkowane przez polskiego producenta, których rozmiary są dopasowane do szerokości smyczy.  Marka stawia na wytrzymałość poprzez mocne, odporne na zniszczenia szycie - stosuje szew kopertowy (oprócz rozmiaru 10 mm). Każda smycz jest regulowana w trzech zakresach i bardzo prosta w zapięciu.

Sprawdź dostępne kolory:

Obroża dla psa Matteo

W ofercie Matteo znajduje się również odpowiednia obroża dla psa na każdą potrzebę. Dostępne warianty to model z plastikową klamrą oraz obroża LED, która świeci światłem w trzech kolorach i trzech trybach świecenia. Model LED wyposażony jest w baterię. Podobnie jak smycze marki, również obroże produkowane są z wytrzymałej taśmy od polskiego producenta i szyte wytrzymałym szwem kopertowym. Model LED jest ponadto wodoodporny. Każdy wariant występuje we wzorach boho, piksele oraz w kolorze czarnym.

Dostępne wzory:

Szelki dla psa Matteo

Marka oferuje również praktyczne szelki guard dostępne w wariantach odpowiednich dla psów różnych wielkości oraz ras. Szelki dla psa Matteo są dostępne we wzorach boho, piksele oraz w kolorze czarnym. Każdy model jest wykonany z solidnej polskiej taśmy oraz wytrzymałych niklowanych elementów. Szelki wyposażone są w system safety edge, czyli technologię przeszycia opracowaną tak, by nie podrażnić brzucha psa. Szelki Matteo mają cztery regulatory wykonane z wytrzymałego tworzywa, które umożliwiają precyzyjne dopasowanie szelek do sylwetki psiaka. Każdy model zakłada się łatwo oraz wygodnie, dzięki czemu są bardzo praktyczne i proste w użyciu.

Dostępne kolory:

Wesprzyj polską markę i postaw na wysoką jakość wykonania – zaopatrz psiaka w akcesoria na spacer Matteo!

Najczęściej zadawane pytania

  • Jak dobrać odpowiedni rozmiar szelek dla mojego psa?

Należy w tym celu zmierzyć obwód szyi i klatki piersiowej psa, a także sprawdzić wagę pupila. W zależności od modelu mogą być konieczne dodatkowe pomiary. Dowiedz się więcej: "Jak wybrać szelki dla psa".

  • Co wybrać - szelki czy obroża dla psa?

Jest to uzależnione od potrzeb oraz wieku i wielkości Twojego psa. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu „Szelki czy obroża? Rzeczy, które musisz wiedzieć o szelkach i obrożach dla psów”.

  • Jak dbać o szelki i obrożę dla psa?

Akcesoria na spacer dla psa często szybko się zużywają jeśli nie dbasz o nie odpowiednio. Unikaj puszczania smyczy luzem za psem, by nie tarła o chodnik czy podłoże. Szelki i obrożę powinno się zdejmować od razu po powrocie do domu i nie pozwolić psu na ich obgryzanie. Należy czyścić akcesoria w miarę potrzeb i za każdym razem oczyszczać je z błota i piasku, które mogą zepsuć klamry lub karabińczyki. Po każdym czyszczeniu zostaw akcesoria do wyschnięcia.

  • Jakie są najlepsze marki szelek dla psa?

W szczególności polecamy szelki dla psa marki Matteo z uwagi na ich solidne wykonanie. Elementy użyte do produkcji pochodzą od polskich producentów. Marka stosuje wytrzymałe techniki szycia, dzięki czemu akcesoria są bezpieczne i wygodne.

pixel