Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Almo Nature

( ilość produktów: 31 )

Almo Nature

W ramach marki Almo Nature możesz znaleźć wyjątkową karmę najwyższej jakości dedykowaną wszystkim psom i kotom domowym, bez względu na ich wiek oraz rasę. Produkty te tworzone są z ogromną dbałością o to, aby każdy składnik nie tylko zapewniał świetne i niepowtarzalne zarazem doznania smakowe, ale co ważniejsze przedstawiał najwyższą wartość biologiczną, dzięki temu karma ma wysoki wskaźnik przyswajalności tym samym pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie Twojego zwierzaka. W bogatym asortymencie karm Almo Naturę znajdziesz produkty:

  • karmy mokre, karmy suche i przysmaki
  • w formie puszek, tacek, saszetek ,multipack’ów i chrupiących krokiecików w opakowaniach o różnej gramaturze.
  • w wielu różnych smakach - m. in. kurczaka, ryby, wołowiny, indyka, jagnięciny, królika, kaczki czy cielęciny,
  • karmy funkcjonalne, które dedykowane są zwierzakom z konkretnymi problemami zdrowotnymi, jak na przykład walka z otyłością, czy wspomaganie układu moczowego,
  • dostępne w opakowaniach już od 85 g, dzięki temu łatwo sprawdzisz, który wariant smakowy najbardziej przypadnie do gustu Twojemu pupilowi

Od pasjonatów dla miłośników zwierząt

Produkty Almo Nature  zawierają wyłącznie składniki, które pochodzą ze sprawdzonych hodowli i upraw, dzięki temu masz pewność, że karmy które podajesz swojemu zwierzakowi są najwyższej jakości. Mięso, które znajduje się w naszych recepturach, spełnia najwyższe normy jakości żywności dla zwierząt domowych, a w linii HFC mięso i pozostałe składniki mają jakość identyczną jak te, które wykorzystywane są do produkcji pożywienia dla ludzi.  Nasze karmy są łatwo przyswajalne, co sprawia, że jej stosowanie pozytywnie wpływa na układ pokarmowy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie każdego czworonożnego domownika, dlatego też konserwujemy karmę tylko naturalnymi metodami, a na etapie produkcji obrabiamy ją jedynie mechanicznie i gotując, co pozwala na zachowanie wszystkich wartościowych substancji odżywczych. Karmy Almo Naturę dzięki braku jakichkolwiek sztucznych składników, czy konserwantów są nie tylko bardzo zdrowe, ale także niesłychanie smaczne, co z pewnością doceni każdy pies i kot.

Zalety produktów ALMO NATURE

Obecnie na rynku niełatwo jest znaleźć pokarm dobrej jakości dla zwierząt domowych. Jeśli jesteś w tym miejscu, to znaczy, że jesteś świadomym opiekunem i przywiązujesz odpowiednią  wagę do jakości karm, które podajesz swojemu pupilowi. Aby odpowiednio zadbać o jego zdrowie, rozwój oraz samopoczucie należy postawić na dobrej pokarmy. Almo Nature to w pełni naturalne karmy, które będą wspierały zdrowie i dobre samopoczucie Twojego zwierzaka, oprócz tego warto pamiętać, że:

  • nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów,
  • składniki karm pochodzą ze sprawdzonych upraw i hodowli,
  • zawierają mięso o najwyższej jakości, w linii HFC wszystkie składniki mają jakość identyczną jak te, które wykorzystywane są do produkcji pożywienia dla ludzi.

Postaw na najlepszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę!

Łatwo więc zauważyć, że do produkcji karm Almo Nature włożono całe serce, aby zadowolenie naszych kochanych zwierzaków było ogromne. Jeśli jeszcze nie testowałeś tych wspaniałych przysmaków to koniecznie przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś odpowiedniego dla siebie i swojego pupila, a gwarantujemy, że oboje będziecie zadowoleni.

 

Almo Nature - holistyczne karmy dla psów i kotów

 

Almo Nature to włoska marka zajmująca się produkcją karm dla psów i kotów, która należy do Fondazione Capellino, komercyjnej organizacji non-profit. Celem tej organizacji jest działanie w kierunku zachowania bioróżnorodności planety, a także powstrzymywania zmian klimatycznych. Marka Almo Nature realizuje cele i projekty organizacji, między innymi poprzez przeznaczanie na nie dochodów ze sprzedaży swoich produktów. Almo Nature oferuje szeroką ofertę mokrych i suchych karm dla psów i kotów, w tym popularną serię karm Almo Nature HFC złożoną w 100% z surowców jakości human grade, odpowiednich do spożycia przez ludzi.

Marka angażuje się w liczne misje mające na celu poprawę dobrostanu zwierząt, takie jak akcja Companion Animal For Life, która szerzy świadomość na temat porzucania psów i kotów, a także działa na rzecz wsparcia porzuconych zwierząt. Działanie marki Almo Nature czyni ją wyjątkową na międzynarodowym rynku zoologicznym, jako że działanie marki dyktują wyłącznie potrzeby zwierząt, gospodarka naprawcza oraz dbanie o klimat.

Dlaczego warto wybrać produkty Almo Nature?

Wysoka jakość

Karmy marki Almo Nature wytwarzane są z surowców najwyższej jakości metodami zrównoważonej, etycznej produkcji. Wybierając markę masz pewność, że do miski Twojego pupila trafiają dania przygotowane z mięsnych i roślinnych surowców doskonałej jakości, w tym w przypadku serii HFC z surowców human grade, co gwarantuje mu zdrowy oraz pyszny posiłek.

Szeroki wybór karm

Każdy z naszych pupili jest inny i wymaga diety odpowiednio dopasowanej do jego potrzeb. Marka Almo Nature oferuje szeroki wybór suchych i mokrych karm w licznych rybnych i mięsnych smakach, które zostały opracowane z myślą o rozmaitych potrzebach żywieniowych wynikających z wieku, wagi, a także ogólnej kondycji i specyficznych potrzeb.

Holistyczne pokarmy na każdą potrzebę

Marka oferuje wysokiej jakości holistyczne pokarmy, które zapewniają kompleksowe odżywienie poprzez dostarczenie pupilowi wszystkich niezbędnych składników, których potrzebuje w codziennej diecie do zdrowego i szczęśliwego życia.

 

Troska o środowisko

Karmy są produkowane w sposób etyczny i zrównoważony, a dochód z ich sprzedaży przeznaczany jest na cele klimatyczne oraz prowadzenie gospodarki naprawczej. Wybierając Almo Nature stawiasz na świadomą markę dbającą o przyszłość naszą i naszych pupili.

Praca na rzecz dobrostanu zwierząt

Marka Almo Nature jest zaangażowana w liczne akcje mające na celu szerzenie świadomości o problemach dotykających zwierzęta, a także pomaganiu zwierzętom w potrzebie. Działania charytatywne marki oraz produkcja pokarmów są w całości dyktowane dbaniem o potrzeby zwierząt.

Marka doceniona na całym świecie

Wysoka jakość, zdrowe receptury i świadome, ekologiczne podejście czynią markę unikalną na arenie miedzynarodowej. Almo Nature cieszy się ogromnym uznaniem opiekunów zwierząt i specjalistów do spraw żywienia na całym świecie.

W trosce o środowisko i zwierzęta

Dbałość o środowisko, bioróżnorodność i dobrostan zwierząt to odpowiedzialność nas wszystkich - zwłaszcza miłośników i opiekunów zwierząt. Wybierając produkty wytwarzane w sposób zrównoważony i stawiając na ekologiczne rozwiązania, dbamy o przyszłość nas wszystkich. Almo Nature należy do organizacji non-profit, której misją jest gospodarka naprawcza i działanie na rzecz zwierząt oraz klimatu. Wybierając ich produkty, dołączasz do ich starań, a także zapewniasz pupilowi doskonałej jakości, zbilansowany i smaczny posiłek.

Przeglądaj produkty

 

Karma dla psa Almo Nature

W ofercie karm dla psów Almo Nature znajdziesz zdrowe i doskonale zbilansowane formuły dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia, a także dla psów o specyficznych potrzebach. Marka na pierwszym miejscu stawia jakość, dlatego też surowce mięsne i roślinne użyte do produkcji karm są wysokiej jakości. W ofercie marki dostępne są cztery serie pokarmów przeznaczone dla psów, wśród których każdy pupil z pewnością znajdzie dla siebie idealny, smakowity posiłek. Karmy dostępne są w szerokiej gamie mięsnych i rybnych smaków, wobec których nawet najbardziej wybredne psy nie przejdą obojętnie.

Karma dla psa Almo Nature HFC

Almo Nature HFC to wysokiej jakości karmy dla psów, które zostały przygotowane z surowców HFC, czyli odpowiednich do spożycia przez ludzi. Karmy zawierają świeże mięso lub ryby wysokiej jakości, bez dodatku GMO, chemicznych konserwantów i barwników spożywczych. W ofercie dostępne są bezglutenowe i monobiałkowe receptury odpowiednie dla alergików i psów wrażliwych.

Przeglądaj produkty
Karma dla psa Almo Nature Daily

Almo Nature Daily to pełnoporcjowe karmy przygotowane z naturalnych składników, które zawierają wszystko, czego pies potrzebuje w codziennej diecie do zachowania witalności organizmu. Karmy są wysoce smakowite, dlatego nawet najbardziej wybredne psy nie przejdą wobec nich obojętnie. Receptury nie zawierają GMO, chemicznych konserwantów i barwników spożywczych.

Przeglądaj produkty
Karma dla psa Almo Nature BioOrganic

Almo Nature BioOrganic to linia karm wysokiej jakości stworzona z surowców wysokiej jakości pochodzących z certyfikowanych, ekologicznych upraw i hodowli. To wysoce smakowite i doskonale zbilansowane posiłki, które stanowią idealną dietę dla dorosłych psów. Zawierają pyszne połączenie czerwonego i białego mięsa, a przy tym nie zawierają GMO, chemicznych konserwantów i barwników spożywczych.

Przeglądaj produkty

Karma dla kota Almo Nature

Oferta karm dla kotów Almo Nature obejmuje szeroki wybór suchych i mokrych karm dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb żywieniowych wynikających z wieku kota, jego specyficznych potrzeb żywieniowych, a także kondycji i trybu życia. W ofercie znajdziesz wysokiej jakości karmy dla kotów sterylizowanych, posiłki dbające o stan sierści i skóry, a także wspierające układ moczowy kota i zapobiegające tworzeniu się kul włosowych w przewodzie pokarmowym. Dzięki pokarmom Almo Nature zapewnisz Twojemu kotu zdrowy i zbilansowany posiłek każdego dnia.

Karma dla kota Almo Nature HFC

Almo Nature HFC to karmy przygotowane w 100% z surowców odpowiednich do spożycia przez ludzi, co gwarantuje najwyższą jakość pożywienia. W ofercie dostępna jest szeroka gama mięsnych i rybnych smaków, które nie zawierają GMO, chemicznych konserwantów i barwników spożywczych.

Przeglądaj produkty
Karma dla kota Almo Nature Daily

Almo Nature Daily to pełnoporcjowe karmy wysokiej jakości, które stanowią idealną codzienną dietę dla kotów. Powstają z wysoce apetycznych składników mięsnych i rybnych, wobec których żaden kot nie przejdzie obojętnie. Zbilansowane receptury nie zawierają GMO, chemicznych konserwantów i barwników spożywczych.

Przeglądaj produkty
Karma dla kota Almo Nature Holistic

Almo Nature Holistic to holistyczne karmy ze składnikót wysokiej jakości, które wyróżnia wysoka zawartość świeżego mięsa lub ryb. Zbilansowane receptury zapewniają kompleksowe wsparcie funkcji organizmu. Karmy dbają o sierść i skórę oraz wspierają trawienie. Nie zawierają GMO, chemicznych konserwantów i barwników spożywczych.

Przeglądaj produkty
 

Postaw na holistyczne, ekologiczne karmy - dołącz do działań na rzecz klimatu z Almo Nature!

 
pixel