Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brit karma dla kota

( ilość produktów: 44 )

Brit Care dla kota

Pomimo swojej niezależności i potrzeby podążania własnymi ścieżkami, koty, tak jak inne zwierzęta domowe, potrzebują opieki, uwagi oraz zaangażowania ze strony swoich opiekunów. Co więcej, każdy osobnik wykazuje pewne specyficzne, a zarazem charakterystyczne wymagania, szczególnie w kwestii żywienia. To właśnie dlatego obowiązkiem każdego właściciela mruczka staje się zagwarantowanie mu zdrowej, zbilansowanej i wartościowej diety, która zaspokoi nawet najbardziej stanowcze preferencje.  

Z pomocą przychodzi więc marka BRIT, oferująca szereg jakościowych wariantów zarówno karmy mokrej, jak i suchej. Producent znany jest ze swojego zaangażowania oraz uwagi przykładanej do zapewnienia czworonogom wszystkiego tego, czego potrzebują ich organizmy na poszczególnych etapach życia. Co więcej, główną ideą marki stało się umożliwienie wdrożenia profilaktyki poprzez żywienie, tym samym oferując kotom szereg niezwykle wartościowych, naturalnych składników mających wspierać prawidłowe funkcjonowanie.  

Którą karmę BRIT dla kota wybrać?

W związku z tym, że każdy kot wykazuje niezwykle indywidualne potrzeby, marka BRIT postanowiła stworzyć poszczególne linie pokarmów mające wychodzić naprzeciw konkretnym wymaganiom. Zalicza się do nich:

  • BRIT Care – czyli linia bezzbożowych, a zarazem pełnoporcjowych karm. Podstawą każdego dostępnego wariantu jest świeże mięso, które stanowi źródło wysokiej jakości białka niezbędnego do codziennego funkcjonowania każdego kota. Ponadto receptura zawiera również szereg wartościowych dodatków w postaci witamin oraz minerałów zawartych w owocach, warzywach i kompozycjach ziół.
  • BRIT Premium By Nature – to pełnoporcjowe i odpowiednio zbilansowane pokarmy zarówno dla kociąt, jak i dorosłych osobników. W obrębie linii wyróżnia się także warianty dedykowane czworonogom, które zmagają się z konkretnymi dolegliwościami lub wykazują specyficzne preferencje żywieniowe. Należą do nich pokarmy Sensitive dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym, Indoor dedykowane niewychodzącym pupilom, czy też Sterilized dla dorosłych kotów po zabiegu sterylizacji. Ponadto dostępne są również przeróżne kompozycje smakowe, przez co dopasowanie konkretnej mieszanki do preferencji czworonoga staje się o wiele łatwiejsze.

Niezwykle istotnym jest przy tym fakt, że marka przy produkcji wszelkich pokarmów kieruje się dobrostanem oraz zadowoleniem zwierząt, przez co wszelkie wykorzystywane składniki pochodzą ze sprawdzonych i zaufanych źródeł, a cały proces kreowania nowych receptur jest poddawany wszelkim niezbędnym testom. Jednocześnie BRIT całkowicie sprzeciwia się przeprowadzaniu eksperymentów i okrucieństwu wobec zwierząt, tym samym kierując się zasadami Cruelty Free.  

Ile kosztuje karma dla kota BRIT?

Ceny pokarmów dla kotów marki BRIT w dużej mierze uzależnione są od rodzaju wybranej linii, konkretnego wariantu, a także danej pojemności opakowania. Pomimo tego, karmy uznawane są za niezwykle przystępne, a wszystko to w celu ułatwienia dostępu do wartościowych składników każdemu zwierzęciu.  

Co więcej, w sklepie internetowym KrakVet.pl widnieje szereg produktów podlegających licznym promocjom oraz rabatom, dzięki czemu ich ceny okazują się jeszcze niższe. Z pewnością warto więc sprawdzić ofertę sklepu, aby wybrać wariant, który nie tylko spełni wymagania ukochanego kota, ale i nie obciąży jego opiekuna nadmiernymi kosztami.  

Na co zwrócić uwagę przy wyborze karmy BRIT dla kota?

Tematyka żywienia zwierząt nieraz może wydawać się skomplikowanym, a zarazem niezwykle wymagającym zagadnieniem. Dzieje się tak szczególnie w przypadku początkujących właścicieli, którzy chcą dla swoich kotów wszystkiego co najlepsze, jednocześnie nie będąc pewnym, czego dokładnie potrzebują ich podopieczni.

Wybór pełnoporcjowej karmy okazuje się wówczas najrozsądniejszym rozwiązaniem, jednak należy mieć na uwadze fakt, że każdy czworonożny pupil wykazuje nie tylko pewne indywidualne wymagania, ale i preferencje. Decydując się na markę BRIT z pewnością warto więc uwzględnić specyficzne predyspozycje kota, do których zaliczana jest jego rasa, rozmiar, wiek, a także aktualne lub przebyte choroby, czy też skłonności do występowania danych dolegliwości oraz stopień aktywności fizycznej.

Niezwykle istotne okazują się również wszelkie upodobania względem zarówno formy, jak i smaku danej karmy. Koty znane są bowiem z częstego grymaszenia oraz wysokich standardów względem spożywanych pokarmów, dlatego też w celu uniknięcia zmarnowania wybranego wariantu, zdecydowanie warto wybrać smak, z którym pupil miał już styczność. 

pixel