Trovet - karmy dla kotów

( ilość produktów: 1 )

Szukasz wysokiej klasy karmy dla kota lub psa w każdym wieku? Zapoznaj się z ofertą marki Trovet, produkująca pokarm dla zwierzaków domowych już od ponad trzydziestu lat!


Marka Trovet, oferująca wysokiej jakości karmy dla kotów oraz psów założona została pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku w Holandii przez pasjonatów żywieniowych, zajmujących się z misji oraz pasji opracowywaniem coraz to nowszych receptur pokarmu suchego i mokrego dla psów i kotów. Po dziś dzień Trovet działa w Niderlandach, gdzie wytwarza swoje produkty. Karmy Trovet są wysokoprzyswajalne i dopasowane do konkretnych potrzeb żywieniowych zwierzaków w każdym wieku. Specjaliści z działu R&D znajdującego się w centrali firmy cały czas opracowują kolejne receptury, które sukcesywnie wprowadzane są na rynki międzynarodowe, w tym trafiają do Polski. Marka Trovet tworzona jest przez lekarzy weterynarii dla lekarzy weterynarii, a przy produkcji karmy wykorzystywane są najwyższej jakości składniki od sprawdzonych dostawców. Wszystkie produkty są zgodne z zaleceniami weterynarzy i określonymi potrzebami danej grupy zwierząt. Nowe linie karmy Trovet powstają w wyniku zaawansowanych badań i wiedzy zgromadzonej przez branżę weterynaryjną oraz badań firmy Trovet nad zapotrzebowaniem zwierzaków na dane wartości odżywcze w różnych etapach swojego rozwoju, jego trybu życia oraz rodzaju otoczenia. Co ważne, marka Trovet podczas produkcji sugeruje się poradami lekarzy weterynarzy, używających ich karmy w swoich gabinetach oraz klinikach.

Najważniejsze cechy marki Trovet:

 • stworzona przez lekarzy weterynarii dla lekarzy weterynarii;
 • oferuje produkty dla psów, kotów, królików oraz świnek morskich'
 • do produkcji używa wyłącznie surowców najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców;
 • nie używa barwników, konserwantów i polepszaczy smaku podczas produkcji;
 • oferuje unikalne produkty zgodne z zaleceniami weterynarzy i potrzebami określonych grup zwierząt (normy NEN-ISO/GMP/HACCP).

Karma Trovet Hypoallergenic - wysokiej klasy pokarm dla psiaków z problemami trawiennymi

Karma weteryjna Trovet to wysokiej klasy produkty dla psów w każdym wieku. Niezwykle docenianą karmą tej marki jest Trovet Hypoallergenic, który dba o potrzeby zdrowotne psów w każdym wieku i zapewnia pożywienie nawet dla najbardziej schorowanych zwierzaków. Karmy z tej serii są szczególna polecane w przypadku piesków cierpiących na nietolerancję pokarmową, alergie pokarmowe oraz schorzenia skóry, ale mogą być stosowane również wtedy, gdy nasz psiak musi przejść na dietę z powodów zdrowotnych. Karma Trovet dla psów  z serii Trovet Hypoallergenic to źródło białka roślinnego, białka zwierzęcego oraz witamin, minerałów i olejów roślinnych i zwierzęcych. W składzie tej karmy dla psów Trovet znajdziemy witaminy z grupy A, D, E oraz Tiaminę, Ryboflawinę, kwas foliowy oraz Niacynę. Ta kama polecana jest dla psiaków już od 3 tygodnia życia i może być podawana zwierzakom cierpiącym na problemy żołądkowo-jelitowe.

Karma Trovet Dental - karma sucha dbająca o stan uzębienia psa w każdym wieku

Karma Trovet Dental to produkt wysokiej klasy, dedykowany psiakom cierpiącym na zapalenie dziąseł, paradontozę, kamień nazębny oraz nieprzyjemny zapach z pyska. Producent twierdzi, że dzięki specjalnej formule ta karma dla psa działa jak niewidzialna szczoteczka do zębów. Jest to zasługa unikalnej struktury i kształtu granulek, które delikatnie oczyszczają zęby z kamienia nazębnego. Wykorzystane podczas produkcji odżywki oraz składniki aktywne działają natomiast przeciwbakteryjnie, dzięki czemu przywracana jest świeżość oddechu psa. Ta karma Trovet dedykowana jest psom dorosłym. W jej składzie znajdziemy mieloną kukurydzę, mięso z kurcząt powyżej 30%, pszenicę, jęczmień, tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, minerały, witaminy, wysuszone drożdże piwne, przeciwutleniacze BHT i BHA. Należy pamiętać, że karma Trovet Dental nie może byś podawana szczeniaczkom oraz sukom w ciąży i karmiącym.

Karma Trovet Anti-Struvite Diet - karma dla kota pozytywnie działająca na układ moczowy

Karma dla kota Trovet Anti-Struvite Diet jest produktem dedykowanym zwierzakom w każdym wieku, który pozytywnie wpływa na ich układ moczowy. Pokarm dedykowany jest dla kotków z kamieniami moczowymi, jednak może być stosowany również profilaktycznie. Karma Trovet dla kotów składa się ze zboża, mięsa, produktów pochodzenia zwierzęcego, olejów i tłuszczy, ekstraktu białka roślinnego, ryb i produktów pochodzenia z ryb, minerałów, drożdży oraz produktów pochodzenia roślinnego. Producent zapewnia, że w składzie znajduje się minimum 27% białka, 14% tłuszczu, 7,6% popiołu surowego oraz 1,2% wapnia. Skład taki zapewnia prawidłowe działanie zarówno układu moczowego, jak i trawiennego naszego czworonożnego przyjaciela dnia codziennego.

Karma Trovet Highly Digestible Liverprotecting Diet - dedykowana kociakom z problemami pokarmowymi

Produkty z serii Trovet Highly Digestible Liverprotecting Diet są dedykowane dla kotów cierpiących na choroby układu pokarmowego oraz nietolerancję pokarmową lub niewydolność wątroby. Te karmy dla kotów Trovet posiadają substancje wspomagające prawidłową pracę wątroby, układu trawiennego oraz składniki łatwo wchłaniane w jelitach. Skład tego pokarmu obejmuje: mielona kukurydza, mięso z kurcząt (nie mniej niż 30%), ryż, owies, tłuszcz zwierzęcy, olej rybny, pulpa buraczana, cholina, lecytyna, siarczan miedzi, siarczan żelaza, tlenek manganu, tlenek cynku, witaminy oraz suszone drożdże piwne.

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Zamknij
  pixel