Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dietetyk zwierzęcy Farmina Genius – program konsultacji żywnościowych

Farmina

Wypełnij formularz, aby otrzymać darmowy plan żywieniowy i zniżkę:

Nasi psi i koci ulubieńcy zasługują na wszystko, co najlepsze – dzięki programowi opracowanemu przez zespół specjalistów powołany przez markę Farmina oraz specjalnej aplikacji możesz łatwo i wygodnie zadbać o kondycję ciała ulubieńca i zapewnić mu zdrowe, szczęśliwe życie. Dzięki Farmina Genius wykwalifikowany konsultant pomoże Ci monitorować zdrowie i żywienie Twojego psa lub kota.

Twój pupil otrzyma indywidualną dietę w oparciu o:

√ wiek i rasę

√ masę ciała

√ stan zdrowia

√ poziom aktywności

√ preferencje smakowe

√ specjalne potrzeby

Dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb jest kluczowa dla utrzymania dobrego stanu zdrowia oraz samopoczucia. Uzależniona jest ona nie tylko od czynników takich, jak wiek oraz waga, ale także budowa ciała, styl życia, stan zdrowia oraz ewentualne alergie i nietolerancje pokarmowe. Podobnie jak człowiek, psy i koty również posiadają zróżnicowane potrzeby – każdy z naszych pupili jest inny.

Marka Farmina kładzie nacisk na prawidłowe odżywianie jako klucz do zdrowego i szczęśliwego życia naszych psich i kocich ulubieńców. Z tego względu Farmina powołała zespół specjalistów do spraw dietetyki zwierząt domowych, który w oparciu o najnowsze technologie stworzy dla Twojego ulubieńca spersonalizowany program żywieniowy.

Aby dobrać odpowiedni sposób odżywiania do indywidualnych potrzeb, często zasięgamy porady dietetyka – nasi ulubieńcy również zasługują na fachowe wsparcie żywieniowe, dlatego też Farmina zadbała, by profesjonalni konsultanci żywieniowi byli na wyciągnięcie ręki.

Konsultanci Żywieniowi Farminy działają na całym świecie. Zgłoś się poprzez formularz, a znajdziemy osobę z Twojej okolicy, która w bezpłatnej konsultacji udzieli ci fachowych informacji oraz porad co do diety Twojego pupila, a także stworzy plan żywieniowy idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojego zwierzaka.

Przeczytaj więcej na temat zależności pomiędzy dietą a stanem zdrowia oraz prawidłowej diety psów na blogu KrakVet.

Psi i koci dietetyk w zasięgu ręki – zaufaj ekspertom do spraw żywienia i zgłoś się do programu konsultacji dietetycznych Farmina!

Do czego służy aplikacja Farmina Genius?

Aplikacja jest bezpłatnym narzędziem do obserwacji stanu zdrowia psa i kota, która ułatwia właścicielowi monitorowanie 5 parametrów, dzięki którym można wcześnie wykryć i zdiagnozować ewentualne zaburzenia i choroby. Odbywa się to w ramach prewencyjnego Programu Pet Care Farminy, który zapewnia opiekę i możliwość konsultacji z wykwalifikowanym Konsultantem Farmina Genius we współpracy z lekarzem weterynarii.

Dzięki aplikacji Farmina Genius dbanie i zdrowie i odpowiednią dietę Twojego psa lub kota nigdy nie było łatwiejsze!

Zapisz się do programu

Pobierz za darmo aplikację Farmina Genius i zapisz swojego pupila do Programu Pet Care Farminy! Zobacz, jakie to proste:

  1. Pobierz aplikację
  2. Wprowadź podstawowe informacje o pupilu - możesz zarejestrować jedno lub więcej zwierząt
  3. Umów rozmowę z Konsultantem Genius
  4. Wraz z lekarzem weterynarii i Konsultantem śledź 5 parametrów zdrowia Twojego psa lub kota

Aplikację Farmina Genius można pobrać w Google Play Store i Apple Store.

pixel