Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla kota w saszetce

( ilość produktów: 497 )

Karma w saszetkach dla kota cieszy się ogromną popularnością z uwagi na wygodę przechowywania. To jedna z najpopularniejszych form pakowania mokrych karm dla kotów. Mokra karma cieszy się wieloma zaletami – jest mniej przetworzona i bardziej intensywna w smaku od suchej karmy. Często jest polecana dla wybrednych kotów, które trudno namówić do jedzenia. Jej kuszący zapach i atrakcyjna forma podania oraz tekstura skłaniają koty do spróbowania karmy. Co więcej, ze względu na jej wilgotną postać zapobiega również odwodnieniu, który to problem często dotyka koty jako że niektóre mruczki trudno skłonić do picia.

Mokra karma dla kota saszetki cieszą się wieloma zaletami – są wygodne w przechowywaniu i poręczne, a przy tym mają maksymalną pojemność w stosunku do rozmiaru. Co więcej, odpowiedni materiał wykonania zapewnia saszetce długi termin ważności. Karma w szczelnie zamkniętej saszetce nie psuje się przez długi czas, a ponadto zachowuje doskonały smak i świeżość. Spożyta przed terminem ważności i po właściwym przechowywaniu, będzie niezmiennie smakowita i świeża.

Karma dla kota saszetki

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest dobra karma dla kota w saszetkach, sprawdź ofertę dostępną w sklepie KrakVet. Oferujemy produkty wyłącznie od sprawdzonych dostawców i producentów. Poszukując dobrej karmy dla kota, zwróć szczególną uwagę na jej skład. Powinien być prosty i naturalny, pozbawiony sztucznych dodatków i barwników. Wysokiej jakości mokra karma dla kota będzie zawierała dużą ilość mięsa i podrobów, często w smakowitym sosie, galaretce lub w rosole. Dodatki roślinne nie powinny przeważać nad zwierzęcymi. Powinny natomiast stanowić smakowity dodatek bogaty w witaminy i minerały.

Tanie saszetki dla kota wysokiej jakości oferują marki takie, jak Dolina Noteci, Brit, Butcher's oraz Purina.

Karma dla kota w saszetkach – przechowywanie

Mokra karma dla kota w saszetkach powinna być przechowywana w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym, zacienionym miejscu. Unikaj przechowywania karm w miejscach, w których dochodzi do skoków temperatur lub gdzie występuje wilgoć. Po otwarciu saszetki z karmą przechowuj karmę w lodówce, najlepiej przełożoną do szklanego opakowania. Karma powinna być spożyta w ciągu 48 godzin od otwarcia, o ile producent nie zaleca inaczej.

Najlepsza karma mokra dla kota saszetki

W KrakVet oferujemy szeroki wybór diet dla kota. Mokra karma dla kota jest dostępna zarówno w saszetkach, jak i w puszkach oraz na tackach. Karmę znajdziesz zarówno na sztuki, jak i w zestawach jednosmakowych, miksach smaków oraz pakietach wielosmakowych oferowanych przez producentów karmy. KrakVet oferuje wyłącznie saszetki dobrej jakości – w ofercie znajdziesz:

Spraw swojemu mruczkowi zapas pysznej mokrej karmy w saszetkach – w zestawie taniej!

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Mokra karma dla kota

Karmienie kota: suchą czy mokrą karmą?

Właśnie zdecydowałeś się zostać właścicielem kota ? wspaniale! Te czworonogi potrafią umilić życie każdemu, przytulą się, pobawią i rozweselą. Ale posiadanie kota wiąże

Jak czytać skład karmy dla psa i kota?

Właściciele psów i kotów, którzy chcą możliwie najlepiej dbać o zdrowie swoich pupili, szybko przekonują się, że dobór odpowiedniej karmy nie jest prosty.
pixel