Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla buldoga francuskiego

( ilość produktów: 21 )

Każdy właściciel psów powinien zdawać sobie sprawę z tego, że rasy są różne i posiadają bardzo zróżnicowane potrzeby. Nie inaczej jest z rasą French Bulldog, a więc popularnym w naszym kraju buldogiem francuskim, który ze względu na niezwykle oryginalną anatomię oraz specyficzny sposób zachowania potrzebuje odpowiedniej karmy oraz akcesoriów, dzięki którym możliwe będzie zadbanie o jego codzienne zadowolenie i zdrowy rozwój.

French Bulldog – prawdziwy przyjaciel rodziny

Buldogi francuskie to pieski małe, z rodziny molosowatych, które wyglądem i zachowaniem przypominają nieco mopsy. Wbrew nazwie, ich miejscem pochodzenia są Wyspy Brytyjskie, a do jego przodów zaliczają się najprawdopodobniej buldog angielski oraz terier. Zwraca uwagę przede wszystkim im niezwykle sympatyczny i oryginalny wygląd, a połączenie stojących uszu i charakterystycznej, czarnej kufy stało się w pewnym sensie symbolem popkulturowym. Buldogi angielskie stały się popularne na całym Starym Kontynencie – w tym także w naszym kraju. Jeżeli chodzi o samo zachowanie, to French Bulldog uznawany jest za jedną z najlepszych ras towarzyszących człowiekowi – ma nie tylko pozytywne usposobienie i tryska energią, ale jest przy tym niezwykle przyjazny zarówno dla dorosłych, dzieci, a nawet obcych psów. Oczywiście są to również zwierzęta temperamentne, czasami uparte, ale niezwykle sympatyczne i przyjemne w obyciu.

Na problemy – odpowiednie produkty dla buldogów francuskich!

Niestety, psy typu French Bulldog należą do tych z krótką kufą, w związku z tym mogą pojawiać się w ich przypadku problemu z oddychaniem – szczególnie w okresach bardzo gorącego lata. Krótka kufa i fałda nad nosem to również konieczność bardzo pieczołowitej pielęgnacji okolic pyska. Co więcej – buldogi francuskie mogą miewać skłonność do zapaleń skóry i oczu, a także problemów ze stawami – wynika to ze specyficznej budowy tej rasy. Oczywiście do obowiązków właściciela należy dbanie o swojego buldoga tak, jak na to zasługuje i w taki sposób, jakiego potrzebuje – niezbędne produkty dla buldogów, dzięki którym będziesz w stanie zadbać o odpowiednio o swojego czworonożnego przyjaciela.

French Bulldog – produkty od najlepszych producentów!

W asortymencie sklepu Krakvet znajdują się wyroby odpowiednio selekcjonowane, pochodzące wyłącznie od najlepszych, najbardziej cenionych w branży producentów. Jesteśmy w stanie dostarczyć Tobie i Twojemu czworonożnemu pupilowi wszystko to, co jest mu niezbędne do zdrowego rozwoju i dobrego samopoczucia na co dzień. Oferujemy oczywiście najlepsze, bogate w odpowiednie składniki i dedykowane buldogom francuskim karmy suche i mokre, jak również niezbędne akcesoria – grzebienie, szelki i smycze, obroże, a także zabawki. Wszystkie produkty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i zamówienia tych rozwiązań, które będą idealne dla Twojego buldoga francuskiego! Zapewniamy przy tym bardzo szybką dostawę produktów.

Sprawdź: Karma dla buldoga francuskiego - ranking [Top 10]

pixel