Sucha karma dla psa Brit

( ilość produktów: 83 )

Karmy dla psów Brit produkowane są z najlepszych i naturalnych składników, dzięki czemu Twój podopieczny nie jest narażony na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój pupil otrzyma wszelkie niezbędne elementy i minerały do prawidłowego funkcjonowania organizmu i zachowa doskonałą kondycję fizyczną. Dobroczynny wpływ karmy Brit zauważysz już po niedługim czasie uzyskując lśniącą sierść, zęby bez osadu, a przede wszystkim po radosnym i pełnym energii psim przyjacielu. Zapraszamy do korzystania z licznych akcji promocyjnych i wyprzedaży, aby w atrakcyjnej cenie przetestować produkty i zdecydować, którą karmę będą Państwo w przyszłości wybierać.


Karma dla psa Brit – różne linie na różne potrzeby

Karmy dla psów Brit są dostępne w trzech liniach, dopasowanych dla zwierząt o różnych potrzebach, a jednocześnie do zróżnicowanych oczekiwań opiekunów. Karmy Brit Premium by Nature to zbilansowane posiłki nastawione na poprawę odporności i kondycji psów zdrowych różnych ras. Zawierają składniki mięsne oraz zboża.

Linia karm Brit Fresh wyróżnia się holistycznym składem o idealnych dla psich potrzeb proporcjach. Sprawdza się w żywieniu zwierząt dorosłych i szczeniąt. Nie zawiera pustych kalorii i zbędnych dodatków, a także barwników i aromatów. Jej składniki pochodzą od lokalnych dostawców.

Karmy z linii Brit Care stworzone zostały przede wszystkim z myślą o psach wrażliwych, o specjalnych potrzebach żywieniowych. Formuły są bezzbożowe. Receptury zostały stworzone zgodnie z konkretnymi wymaganiami psów, na przykład takimi, jak nadwaga, problemy skórne, wrażliwy układ pokarmowy.

Zalety karmy Brit

Każda karma dla psa Brit na pierwszym miejscu stawia jego naturalne potrzeby, dlatego priorytetem każdej formuły jest białko zwierzęce. Zazwyczaj pochodzi ono od lokalnych dostawców, co gwarantuje krótki czas transportu i lepszą jakość, potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami. Tłuszcze odzwierzęce oraz ograniczona ilość węglowodanów gwarantują wzmocnienie organizmu oraz ochronę przed chorobami.

Większość formuł dostosowana jest również do rozmiarów psów. Karma dla psa może być dedykowana zwierzętom małym, średnim albo dużym. Różne proporcje składników odżywczych oraz zróżnicowane rozmiary granulek to tylko niektóre zalety karm Brit, ułatwiające dobór pokarmu do potrzeb konkretnego zwierzęcia.

Karmy dla psów w każdym wieku

Pomijając formuły specjalistyczne, karmy Brit podzielone są ze względu na wiek psów, z myślą o których zostały przygotowane. W związku z tym dostępne są karmy w wersji:

  • puppy – dla szczeniąt po okresie odstawienia,

  • junior – dla młodych psów do zakończenia okresu wzrostu,

  • adult – dla psów dorosłych,

  • senior – dla psów w podeszłym wieku.

Zależnie od wielkości rasy, ramy czasowe stosowania receptur różnią się między sobą. U ras dużych i olbrzymich okresy podawania karm dla juniorów są o wiele dłuższe, a karm dla dorosłych – krótsze niż w przypadku psów małych i miniaturowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel