Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Diamentiq

( ilość produktów: 10 )

Diamentiq

Diamentiq powraca w nowej odsłonie!

Niezwykle popularny żwirek silikonowy Diamentiq, chętnie wybierany przez koty z uwagi na jego delikatną, przyjemną strukturę, jest już ponownie dostępny w KrakVet! Zadbanie o odpowiednią higienę to podstawa, by zapewnić kotu komfortowe, wygodne warunki, w których będzie czuł się szczęśliwie, dlatego z myślą o naszych kocich przyjaciołach oraz potrzebach właścicieli przygotowaliśmy odnowioną, ulepszoną formułę niezbrylającego żwirku silikatowego Diamentiq.

Sprawdź, jak zadbasz dzięki niemu o czystość w kociej kuwecie!

Żwirek silikonowy Diamentiq

Żwirek silikonowy Diamentiq to niezbrylający się żwirek, który pozwoli Ci łatwo zadbać o porządek w domu oraz higienę w kociej kuwecie. Oferowany przez markę Diamentiq żwirek ma bezpyłową, antybakteryjną formułę, dzięki czemu jest w 100% bezpieczny - zarówno dla alergików, jak i kotów wrażliwych.

Żwirek dla kota Diamentiq doskonale pochłania nieprzyjemne zapachy z kuwety, a także silnie chłonie wilgoć, dzięki czemu Twój kot będzie mógł komfortowo korzystać z kuwety. Z nim regularne czyszczenie kuwety stanie się jeszcze łatwiejsze - żwirek jest wysoce wydajny, jako że opakowanie 3,8l wystarcza na około 4 tygodnie w przypadku kota ważącego do 5 kg. Dzięki niemu nie musisz za każdym razem wymieniać całej zawartości kuwety - wystarczy wygarnąć łopatką zabrudzone granulki. 

Co więcej, żwirek Diamentiq ma delikatną teksturę, która nie podrażnia wrażliwych kocich łapek. Jest ponadto bezzapachowy, co czyni go idealnym wyborem dla kotów, które mają bardzo ścisłe preferencje co do stosowanych żwirków. Jego formuła została opracowana tak, by nie przywierał do kocich łapek oraz do sierści, co zapobiega roznoszeniu się żwirku poza kuwetę i pomaga zachować porządek w domu. Jest w związku z tym doskonałym wyborem także dla kotów długowłosych.

Dostępny w ofercie Diamentiq żwirek silikonowy wyróżnia wysoka jakość wykonania - postaje z bezpiecznego silica gelu. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

Żwirek silikonowy Diamentiq - zalety

Żwirek Diamentiq wyróżnia na tle innych żwirków precyzyjnie opracowana formuła, która sprawia, że jest niezwykle wygodny w użyciu - zarówno dla kota, jak i właściciela. Sprawdź, jakie niesie ze sobą zalety!

  • bezpyłowa i antybakteryjna formuła - jest odpowiedni dla kotów wrażliwych i alergików,
  • pomaga zachować higienę w domu,
  • wysoka jakość i brak szkodliwych substancji,
  • bezzapachowy i delikatny dla wrażliwych kocich łapek,
  • wysoce wydajny - przy jednym kocie o wadze do 5 kg może starczyć nawet na 4 tygodnie,
  • nie roznosi się poza kuwetę na łapkach czy sierści - odpowiedni dla kotów długowłosych,
  • niezwykle chłonny,
  • doskonale pochłania nieprzyjemne zapachy,
  • nie wymaga wymieniania całej zawartości kuwety za każdym razem.

Żwirek dla kota Diamentiq jest dostępny na sztuki oraz w pakietach:

Sprawdź również: Diamentiq ulotka polska

Zaopatrz pupila w zapas żwirku i zapewnij mu wyjątkową higienę i komfort z Diamentiq!

pixel