Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla mopsa

( ilość produktów: 13 )

Poszukiwanie odpowiednich akcesoriów i pokarmów dla psów rasy mops to nie lada wyzwanie – każdy właściciel z całą pewnością zna bowiem wymagania swojego pupila i wie, że jest to psiak potrzebującego wyjątkowego skupienia na swoich potrzebach. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich właścicieli mopsów, przygotowaliśmy bogaty asortyment, w którym znajdziesz akcesoria i pokarmy dla mopsów od najlepszych producentów – dzięki nim zadbasz o zdrowie i samopoczucie swojego czworonożnego pupila.

Mops, czyli dyszący przyjaciel domu

W naszym sklepie stworzyliśmy bogaty asortyment produktów dla psów rasy mops z dwóch powodów – po pierwsze dlatego, że są to psiaki cieszące się ogromną popularnością w naszym kraju, a po drugie – z miłości do nich. Mops to mały pies molosowaty, który do Europy – konkretnie Wielkiej Brytanii – przywędrował aż z dalekich Chin. Już tam miał status bardzo dobrego towarzysza człowieka, który większość czasu spędzał na cesarskich kolanach. Spodobał się też Europejczykom i Polakom, którzy docenili go za bardzo specyficzne sposoby zachowań i niezwykle sympatyczne, przyjazne usposobienie. Mops to wspaniały towarzysz rodzin, zwierzę całkowicie bezpieczne dla dzieci i innych zwierząt, a do tego kochające całym sercem swoich właścicieli. Jego znaki rozpoznawcze to głośne oddychanie (ze względu na krótką kufę), zasypianie w każdej możliwej pozycji i obserwowanie członków rodziny – musisz wziąć to pod uwagę, zanim zdecydujesz się na zakup mopsa! Mops to pies idealny dla osób, które nie przepadają za zbyt dużą aktywnością, lubią spędzać czas na kanapie i często są w domu. Taki tryb życia spodoba się czworonogowi, który nie będzie odstępował Ci nawet o krok.

Mops to również spore wyzwanie

Warto jednak pamiętać, że mops to rasa nie tylko pocieszna, ale przy okazji wymagająca skupienia i odpowiedniej pielęgnacji. Mops bardzo mocno linieje, więc niezbędne jest zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria dla psów i jest psem, który – ze względu na krótką kufę – miewa problemy z oddychaniem, szczególnie w upalne dni. Ze względu na dość dużą fałdę nad nosem, konieczne jest jej regularne czyszczenie i zwracanie uwagi na to, czy nie dzieje się z nią nic niepokojącego – np. pojawiające się krostki. Mops to również pies, który wymaga częstych, ale krótkich spacerów, bo wbrew pozorom jest zwierzęciem ruchliwym i lubiącym się ruszać. Potrzebuje także specjalnego pokarmu, który pozwoli mu na zdrowy rozwój i dobre samopoczucie. W naszym sklepie znajdziesz najlepszą karmę dla psa rasy mops, a także wszelkie niezbędne akcesoria, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennej pielęgnacji.

Akcesoria i karma dla mopsów w sklepie Krakvet

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu, w którym znajdziesz najwyższej jakości akcesoria i karmę dla psów rasy mops. Zadbaliśmy o odpowiednią selekcję produktów, dzięki czemu w skład naszej oferty wchodzą wyłącznie rozwiązania wysokiej jakości od najlepszych producentów – to pozwoli Ci jak najlepiej zadbać o swojego psiaka. Bo szczęśliwy mops, to szczęśliwy dom!

Sprawdź: Karma dla mopsa - ranking [Top 10].

pixel