Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla kota Bosch Sanabelle

( ilość produktów: 8 )

Karma dla kota Bosch Sanabelle produkowana jest zgodnie z najwyższymi normami ISO9001 i HCCP. Dostosowane są do rozmaitych potrzeb kotów wynikających z czynników takich, jak wiek, waga i styl życia. Zawierają niezbędne kwasy omega, wysokiej jakości składniki i odpowiednio zbilansowany skład witamin i minerałów. W składzie znajdziemy również włókna wspomagające trawienie, a także odpowiednią do potrzeb zawartość tłuszczu i składników energetycznych. Marka Bosch cieszy się dużym zaufaniem i bardzo często jest polecana nowym właścicielom kotów.

Sucha karma dla kota Bosch Sanabelle

W ofercie linii znajdzie się sucha karma dla kota na każdą potrzebę. W asortymencie znajdziemy produkty dopasowane do potrzeb kotów w każdym wieku, zarówno dla młodych kociąt oraz dorosłych kotów i kocich seniorów. Linia oferuje ponadto szeroką gamę karm dostosowanych do różnych preferencji oraz specjalnych potrzeb żywieniowych kotów. Oprócz karmy dla kota z nadwagą oraz karmy dla kotów wrażliwych możemy również znaleźć pokarm dbający o kondycję sierści, higienę jamy ustnej i zębów, a także o układ moczowy. Jeżeli chcemy zadbać o dobre samopoczucie pupila i zdrową dietę, warto wybrać produkty Bosch Sanabelle.

Sprawdź dostępną ofertę:

Bosch Sanabelle opinie

Linia Bosch Sanabelle cieszy się doskonałymi opiniami wśród właścicieli kotów. Są to doskonałej jakości karmyz wysoką zawartością mięsa, które jest niezbędne w diecie kotów - naturalnych mięsożerców. Dzięki szerokiej ofercie można łatwo dostosować odpowiedni pokarm do potrzeb pupila. Koty zajadają się karmami z wyraźnym smakiem i dobrze się po nich czują, a wpływ doskonale zbilansowanej diety jest widoczny w ich wyglądzie i samopoczuciu.

Karmy Sanabelle są często polecane początkującym opiekunom kotów ze względu na wyjątkowo korzystną cenę w stosunku do wysokiej jakości i zbilansowane receptury, dzięki którym właściciel może mieć pewność, że zapewnia pupilowi wszystko, co najlepsze.

Czym wyróżnia się karma dla kota Bosch Sanabelle?

Karma dla kota Bosch Sanabelle wyróżnia się przede wszystkim zgodnością z normami ISO9001 i HCCP. Są to wysokiej jakości karmy dla kota bogate w białko pochodzące z mięs i ryb najwyższej jakości - do produkcji używane są surowce zdatne do spożycia przez ludzi. Dzięki temu zapewniasz pupilowi zdrowy i wartościowy posiłek.

Szeroki wybór diet precyzyjnie dopasowanych do rozmaitych kocich potrzeb umożliwia wybranie odpowiedniego pokarmu nawet dla najbardziej wybrednych kotów. Karma Bosch Sanabelle jest wysoce smakowita, dzięki czemu skusi nawet kocich niejadków. Karmy powstają z gamy mięs i ryb, dzięki czemu można łatwo wybrać ulubiony smak pupila.

Przysmaki Bosch Sanabelle

Linia Sanabelle Bosch oferuje również wybór przysmaków dla kotów. W ofercie są między innymi przysmaki odkłaczające. W ofercie dostępne są funkcjonalne przysmaki dla kota takie, jak:

pixel