Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kitekat - karmy i przysmaki dla kotów

( ilość produktów: 7 )

Szukasz wysokiej jakości karmy dla kota w każdym wieku? Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki KiteKat, należącej do przedsiębiorstwa Mars.


 

Zakup odpowiednie karmy dla naszego kotka to podstawa zdrowego i długiego życia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pokarmu suchego oraz mokrego. Dobrym pomysłem wydaje się wybór produktów KiteKat - marki należącego do międzynarodowego koncernu Mars z tradycjami. Wszystkie karmy KiteKat produkowane są w oparciu o najświeższe badania z zakresu prawidłowego żywienia kotów w różnym wieku. Przedsiębiorstwo Mars stawia na nowoczesny proces produkcyjny, innowacyjne receptury oraz najwyższej jakości półprodukty. Firma kieruje się Pięcioma Złotymi Zasadami. Po pierwsze, marka stawia na wysoką jakość swojej pracy oraz pozytywne działanie na rzecz całego społeczeństwa, po drugie - wykazuje odpowiedzialność zarówno za swoich pracowników, jak i całe przedsiębiorstwo, po trzecie, zwracają uwagę na wzajemne korzyści i dobro zwierzaków, po czwarte kładzie nacisk na wydajność podczas realizacji wszystkich procesów produkcyjnych, a po piąte stawia na wolność finansową, dzięki czemu może podejmować decyzje bez nacisków podmiotów zewnętrznych. Karma dla kota KiteKat jest zatem produkowana przez niezależnych specjalistów, którzy od ponad stu lat dbają o odpowiednie kamienie zwierzaków domowych i hodowlanych.

Pięć Złotych Zasad firmy Mars:

 • Jakość;
 • Odpowiedzialność;
 • Wzajemność;
 • Wydajność;
 • Wolność.

KiteKat w sosie - karma z wyselekcjonowanych składników dla kotków w każdym wieku

Oferowana przez markę KiteKat karma zapewnia pełnowartościowy posiłek dla naszego kota, składający się z odpowiednich minerałów, składników odżywczych oraz witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ich organizmów. Karma mokra KiteKat w sosie to wysokiej jakości pokarm dedykowany wszystkim kotkom dorosłym bez względu na rasę. Produkt wspiera prawidłowe działanie układu krwionośnego, pozwala na budowanie silnych mięśni oraz gęstej sierści. Ponadto pozytywnie wpływa na prawidłową pracę nerek, zmniejsza ryzyko występowania schorzeń dolnych dróg oddechowych oraz przeciwdziała powstawaniu kamieni nerkowych. Najważniejsze jednak dla naszych milusińskich przyjaciół będzie to, że pokarm ten jest niezwykle smaczny. Oferowane przez markę KiteKat saszetki z wysokiej jakości karmą to aż 100 gramów pożywnego pokarmu dostarczającego zwierzakowi odpowiednią ilość wody, białka, olejów i tłuszczu. Ponadto znajdziemy tutaj również popiół surowy oraz włókno surowe, pozytywnie wpływające na układ trawienny kotka. Karmy dla kotów KiteKat to gwarancja sprawnego działania organizmu naszego zwierzaka.

Warianty smakowe karmy dla kota KiteKat mokrej:

 • KiteKat o smaku cielęciny w smacznym sosie;
 • KiteKat o smaku kaczki w galaretce;
 • KiteKat o smaku kurczaka w smacznym sosie;
 • KiteKat o smaku wołowiny w sosiku;
 • KiteKat o smaku łososia w sosiku;
 • KiteKat o smaku makreli w galaretce.

Karma dla kota KiteKat mokra oferowana jest zarówno w postaci wygodnych saszetek, jak i dużych puszek (saszetka 100 gramów, puszka 400 gramów)

KiteKat karma sucha - składniki odżywcze, mineralne oraz zbożowe zamknięte w smacznym granulacie

Marka KiteKat w swojej ofercie posiada również wysokiej klasy karmę suchą. Produkty z tej serii charakteryzują się wysoką jakością wyselekcjonowanych składników, doskonale zbilansowanym składem oraz brakiem konserwantów i sztucznych barwników. Karma dostosowana jest do potrzeb kotów w każdym wieku, dzięki czemu proponowane produkty możemy podawać najmłodszym kotkom, jak i staruszkom na kociej emeryturze. Suchy pokarm KiteKat jest pełnowartościowym posiłkiem, który wspomaga pracę układu trawiennego poprzez nieobciążanie żołądka i lekkostrawność. W jego składzie znajdziemy wysokiej jakości zborze, mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje, tłuszcze oraz warzywa i substancje mineralne. Producent zapewnia, że suchy pokarm dla kotków KiteKat posiada minimum 1,5% popiołu surowego oraz minimum 2,5% włókna surowego, które pozytywnie wpływają na trawienie naszych pupili. Pamiętajmy, że podczas podawania zwierzakowi pokarmu suchego musimy zagwarantować mu stały dostęp do wody pitnej w dużych ilościach. Karma sucha z wiadomych przyczyn nie nawadnia organizmu naszego kotka.

Karma KiteKat sucha - warianty smakowe:

 • Karma KiteKat kurczak z warzywami;
 • Karma KiteKat wołowina z warzywami;
 • Karma KiteKat tuńczyk z warzywami.

Produkty te oferowane są zarówno w wariancie 300 gramów, jak i 1,8 kilograma oraz dużych workach po 12 kilogramów.

Karmy dla kotów KiteKat w atrakcyjnej cenie!

Szukasz karmy dla kotków KiteKat w dobrej cenie? Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu zoologicznego online. Marka KrakVet od wielu lat prowadzi sprzedaż wysokiej jakości produktów w niskich cenach. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno karmy dla kotów suche, jak i mokre. Ponadto w atrakcyjnych cenach oferujemy karmy dla innych zwierząt domowych, w tym piesków, chomiczków, koszatniczek, królików czy rybek. W ofercie KrakVet znalazły się również inne produkty, jak na przykład sprzęt akwarystyczny czy smycze dla kotków i piesków.

pixel