Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mokra karma dla psa Fitmin

( ilość produktów: 14 )

Obecnie mokra karma dla psa obok suchej to najczęściej wybierany system żywienia psów. Niektórzy opiekunowie stosują także dietę mieszaną. Dzięki temu można dopasować konkretne posiłki do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Niezmiennie doskonała karma musi bazować na najlepszej jakości składnikach. To gwarancja tego, że zwierzak będzie zdrowy, zadowolony i pełen wigoru.


 

Karma dla psa Fitmin, jaką oferujemy na krakvet.pl, jest od lat wybierana przez opiekunów oraz zalecana przez weterynarzy oraz specjalistów od żywienia czworonogów. Oni również stale nadzorują proces powstawania produktów oraz starannie pracują nad tym, by zbilansować odpowiednio posiłki. Wszystkie propozycje marki zawierają wysokiej jakości świeże mięso. Dodatkowo w finalnym procesie produkcji mokra karma Fitmin jest wzbogacona ekstraktem z wątróbki, co wpływa na walory smakowe i zapachowe jedzenia oraz sprawia, że psiak chętnie zagląda do miski.

Mokra karma dla psa to pełnowartościowe posiłki, które sprawiają, że żywienie pupila przestaje być problemem. Specjaliści dbają o to, by każda porcja zawierała wszystkie niezbędne do życia składniki, a urozmaicony jadłospis nie tylko gwarantował zdrowie i kondycję, ale także dawał przyjemność z jedzenia. Karma dla psa Fitmin dostępna jest w różnych wariantach i dzięki temu można zawsze dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Te zmieniają się z wiekiem. Linia Purity poza mięsem zawiera ryż, ziemniaki lub groszek. To bogactwo składników odżywczych oraz doskonały smak. To seria bezzbożowa, która chroni serce, układ odpornościowy i trawienny. Będzie idealna dla szczeniąt i psów dorosłych. Mokra karma Fitmin For Life to seria Premium zawiera głównie mięso. Program żywieniowy marki bierze również pod uwagę rasę psa, poziom aktywności oraz stan zdrowia. Dzięki temu można regulować ilość dostarczanej energii w zależności od szeregu czynników. I choć porcje są tak samo duże, to mogą być mniej lub bardziej kaloryczne. To pozwala poradzić sobie zarówno z nadwagą, jak i niedożywieniem. Wybierz karmę Fitmin dla swojego psa.

pixel