Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ferplast

( ilość produktów: 89 )

Ferplast – z myślą o potrzebach zwierząt domowych

Firma Ferplast to producent akcesoriów dla zwierząt domowych z wieloletnim doświadczeniem. To włoska firma, która powstała w 1966 roku w rejonie Wenecji. Mały rodzinny biznes z czasem zdobył uznanie na międzynarodowym rynku. Ferplast początkowo produkował klatki dla ptaków przeznaczone do użytku myśliwych – z czasem zostały one zastąpione przez klatki dla ptaków domowych wykonywane z plastikowych elementów, które firma produkowała na własny użytek. W latach 80. Ferplast rozpoczął eksport do krajów Europy, a w latach 90. Produkcja została rozszerzona o plastikowe akcesoria dla psów, kotów, gryzoni i innych zwierząt domowych. Kolejna dekada przyniosła otwarcie fabryk na Słowacji i Ukrainie oraz poszerzenie oferty o akcesoria akwarystyczne.

Obecnie Ferplast to prężnie rozwijająca się firma, która eksportuje towary do aż 85 krajów. Ferplast inwestuje w testy oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki którym zapewnia swoim Klientom akcesoria dla zwierząt domowych znane z doskonałej jakości. Misją firmy jest zapewnianie komfortowego i szczęśliwego życia zwierzętom domowym.

Dlaczego warto wybrać produkty Ferplast?

Szeroka oferta

Firma produkuje akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, gadów, ptaków oraz innych małych zwierząt domowych, a także akcesoria akwarystyczne. W ofercie Ferplast każdy właściciel zwierzaka domowego znajdzie coś dla swojego ulubieńca.

Wysokiej jakości akcesoria

Ferplast posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów, które są zarazem eleganckie i poręczne w użytku oraz bardzo trwałe. Firma kładzie nacisk na testy i innowacje, dzięki którym może zapewnić produkty najwyższej jakości.

Dbałość o środowisko

Stawiając na produkty Ferplast wybierasz firmę, która troszczy się o przyszłość planety i korzysta z materiałów recyklinowych. Ferplast posiada w swojej ofercie linię produktów z certyfikowanego drewna FSC™, które pochodzi z lasów objętych szczególnym nadzorem środowiskowym co do pozyskiwania materiałów.

Atrakcyjny design

Produkty Ferplast cieszą się nie tylko wysoką trwałością, ale także i komfortem użytkowania oraz nowoczesnym, eleganckim wyglądem. Z łatwością znajdziesz w ich ofercie akcesoria pasujące do każdego wnętrza oraz na każdą okazję.

Zróżnicowane warianty produktów

Ferplast wyróżnia bardzo szeroki wybór wariantów kolorystycznych oraz rozmiarów dostępnych akcesoriów. Nawet najbardziej wymagający właściciel z pewnością znajdzie w ich ofercie produkt odpowiedni do potrzeb swoich oraz ulubieńca.

Nie tylko akcesoria, ale i części

W ofercie Ferplast znajdziesz nie tylko akcesoria, ale i elementy oraz zapasowe części, dzięki którym możesz łatwo dostosować produkt do swoich wymagać lub naprawić czy wymienić uszkodzoną część.

Akcesoria dla psów i kotów

Ferplast posiada szeroką ofertę akcesoriów dla psów – w ofercie znajdziesz solidnie wykonane szelki, obroże i smycze, a także miski i poręczne transportery. Ferplast przygotował także serię produktów specjalnie dla psów często przebywających na zewnątrz – zaliczają się do niej wygodne budy oraz drzwiczki dla psa, które możesz zamontować w drzwiach wejściowych, aby Twój pupil mógł bez przeszkód wychodzić na zewnątrz i wracać do środka.

W ofercie Ferplast nie mogło zabraknąć także akcesoriów dla naszych mruczących przyjaciół. Wśród szerokiej gamy produktów znajdziesz komfortowe transportery, fontanny dla kota oraz drzwiczki do zamocowania w drzwiach wejściowych, dzięki którym Twój kot nie będzie już musiał domagać się wypuszczenia na zewnątrz.

Smycze, obroże i szelki – komfortowe i solidnie wykonane akcesoria, dzięki którym spacer z pupilem będzie jeszcze przyjemniejszy oraz bezpieczny.

Smycze, obroże i szelki dla psa

Budy dla psów – wygodne i eleganckie, niezbędne dla psów przebywających na zewnątrz.

Budy dla psa

Drzwiczki dla psów i kotów – do zamontowania w drzwiach wejściowych. Dzięki nim pupil będzie mógł poruszać się po domu i ogrodzie bez przeszkód.

Drzwiczki

Miski – szeroki wybór misek z metalu oraz tworzywa sztucznego. Są one dostępne w licznych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.

Miski

Transportery – poręczne i wygodne, niezbędne dla osób podróżujących ze zwierzętami oraz w przypadku wizyty u weterynarza.

Transportery

Fontanny dla kotów – stanowią wygodną alternatywę dla miski z wodą. Są znacznie pojemniejsze od misek oraz atrakcyjne dla pupila.

Fontanna dla kota

Akcesoria dla gryzoni i królików

Oferta Ferplast dla małych zwierząt domowych takich, jak króliki, chomiki, fretki, szynszyle i świnki morskie zdecydowanie przykuwa uwagę. Oprócz akcesoriów takich, jak transportery, pojniki, pochylnie do klatek czy toalety dla gryzoni znajdziesz w niej szeroki wybór klatek. Są one dostępne dla zwierząt różnej wielkości, w szerokim wyborze rozmiarów, wariantów kolorystycznych i designów. Z pewnością znajdziesz wśród nich klatkę odpowiednią nie tylko dla potrzeb Twojego małego ulubieńca, ale i pasującą do wystroju wnętrza.

Klatki dla gryzoni i małych zwierząt domowych – dostępne w szerokim wyborze designów, wersji kolorystycznych i rozmiarów.

Klatki dla gryzoni

Transportery dla małych zwierząt – wygodne i bezpieczne dla małych zwierząt podczas podróży. Niezbędne dla każdego właściciela zwierząt domowych.

Transportery

Pojniki – szeroki wybór poideł dla gryzoni i królików, które można łatwo zamontować w każdej klatce.

Pojniki dla gryzoni

Pochylnie do klatek - linia karm mokrych stworzona w trosce o potrzeby psów wymagających diety z jednym źródłem białka. Oferuje szeroki wybór wariantów smakowych.

Pochylnie do klatek

Toalety dla gryzoni – uniwersalne i poręczne, niezbędne do utrzymania porządku i higieny w klatce.

Toalety dla gryzoni

Klatki dla ptaków – dostępne w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Dobrze prezentują się na tle każdego typu wystroju wnętrza.

Klatki dla ptaków

Postaw na wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji akcesoriów dla zwierząt – czegokolwiek szukasz, Ferplast z pewnością ma w ofercie coś dla Ciebie i Twojego pupila!

pixel