Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miska dla psa i szczeniaka

( ilość produktów: 2 )

Mniejsze i większe miski dla psa to element obowiązkowy wyposażenia domu, w którym mieszka również pupil. Z jednej strony to właśnie w nich pojawiają się posiłki i woda. Z drugiej, miska dla psa, jaką oferujemy na krakvet.pl, pełni również funkcję estetyczną. I dlatego w szeregu propozycji można znaleźć te wykonane z tworzyw sztucznych we wszystkich kolorach tęczy czy metalowe. Miski dla psów muszą być przede wszystkim funkcjonalne, idealnie dostosowane do potrzeb psa, a także do konkretnej przestrzeni.


Warto konkretny model dobierać do wielkości zwierzęcia oraz jego apetytu. Każde naczynie musi być również higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości, a także stabilne, by zawartość się nie wylewała i nie wysypywała. Nowoczesne miski dla psa pozwalają również wyznaczyć zwierzakowi miejsce do spożywania posiłków. Te wykonane z tworzyw sztucznych są lekkie i tanie. Natomiast łatwiej się rysują, pękają i trudniej je zdezynfekować. Alternatywą jest metalowa miska dla psa. Wyposażona jest w specjalną antypoślizgową podkładkę i dzięki temu zawsze będzie na swoim miejscu. To trwały i estetyczny dodatek, który świetnie wpisuje się w nowoczesne i eleganckie stylizacje. Tego typu miski dla psów można nawet myć w zmywarce. Poza tym istotny będzie również kształt, wielkość oraz funkcjonalność tego typu dodatku.

Miski dla psa pozwalają także kontrolować ilość spożywanego pokarmu i pobieranej wody, co jest niezwykle istotne, gdy chce się dobrze dbać o czworonoga. Małe zwierzęta poradzą sobie bez problemu z naczyniem o pojemności od 0,3 do 0,7 litra. Dla tych większych idealna będzie miska dla psa nawet o pojemności od 1 do 1,5 litra, a rasy olbrzymie bez problemu będą korzystać z naczyń 2- lub nawet 3-litrowych. Także kształt powinien umożliwiać łatwe pobieranie pokarmu, a z drugiej strony całość nie może się przesuwać czy przewracać. Najlepszym rozwiązaniem będą miski dla psów, które są trwałe, wygodne, łatwe do utrzymania w czystości i te, które nie będą sprawiać kłopotu i zwierzakowi, i właścicielowi. Wybierz tę najlepszą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel