Przysmaki dentystyczne dla kota

( ilość produktów: 1 )

Przysmaki charakteryzują się tym, że oprócz dobrego smaku, pełnią również ważne funkcje. Zawarte w tej kategorii przekąski pozwalają zachować czyste i mocne zęby oraz zdrowe dziąsła Twojego kota. Dzięki chrupiącym kawałkom kot regularnie ściera powstały nalot nazębny. Wystarczy podawać je między posiłkami swojemu Pupilowi. Twój kot na pewno się im nie oprze.


 

O właściwą pielęgnację zębów pozwalają zadbać dentystyczne przysmaki dla kota. To specjalnie przygotowywane smakołyki, które wyróżniają się świetnym składem oraz charakterystyczną budową. Poza tym to najprostszy i najlepszy sposób na to, by czyścić zęby, zapobiegać powstawaniu osadów oraz kamienia nazębnego. To rewelacyjna profilaktyka, które minimalizuje ryzyko schorzeń przyzębia oraz dolegliwości bólowe. Warto również pamiętać o tym, że dentystyczne przysmaki dla kota, jakie oferujemy na krakvet.pl, pupile uwielbiają i są one również pewnego rodzaju nagrodą i motywacją.

W trosce o zęby

Po dentystyczne przysmaki dla kota można sięgać zawsze wtedy, gdy chce się nagrodzić zwierzaka. To idealne podsumowanie treningu czy zabawy. Przekąski mogą być również dodatkiem podawanym pomiędzy posiłkami, ale nie mogą zastąpić zbilansowanego i pełnowartościowego jedzenia. Smakołyki natomiast uzupełniają dietę o tak ważne witaminy i mikroelementy. Poza tym mają również dodatkowe zadanie i wzmacniają uzębienie, sprawiają, że zęby są zdrowe i czyste. To o tyle istotne, że koty są bardzo podatne na osadzanie się kamienia nazębnego oraz na próchnicę. A to wpływa negatywnie na pracę całego organizmu i może wywołać choroby serca, nerek czy wątroby. Bakterie z zębów bardzo szybko przenoszą się bowiem z zębów do wszystkich organów. Profilaktyka jamy ustnej jest więc niezwykle istotna. Wielu opiekunów wybiera specjalistyczną pastę do zębów dla kotów. Inni chętniej sięgają po dentystyczne przysmaki dla kota, bo to zdecydowanie wygodniejsze i kojarzy się kotu z przyjemnością, a nie z koniecznym zabiegiem higienicznym.

Smakołyki i profilaktyka

Doskonałej jakości dentystyczne przysmaki dla kota zapobiegają próchnicy, a także minimalizują powstawanie osadów. Poza tym w pewien sposób wymuszają również dokładne gryzienie. W efekcie są inwestycją w zdrowie i rzadsze stresujące wizyty u weterynarza. Przy wyborze odpowiednich przysmaków warto zwracać baczną uwagę na skład. Im jest on prostszy, tym lepiej. W smakołykach nie powinny znaleźć się konserwanty i chemiczne dodatki. Poza tym nie warto wybierać produktów z wysoką zawartością cukrów, roślinnych i mlecznych. Smakołyki muszą mieć wysoką zawartość białka, które jest podstawą kociej diety. Najlepszej jakości dodatki zapewnią zdrowie, kondycję, piękną sierść oraz oczywiście czyste zęby. To doskonałe przysmaki dla małych kociąt i dorosłych mruczków. Cieszą się również zaufaniem opiekunów oraz lekarzy weterynarzy i specjalistów od żywienia. W szeregu różnych propozycji znanych marek bez problemu można znaleźć te, które kot pokocha, które będą dla niego doskonałą lekcją oraz chwilą przyjemności. Dostępne są również smakołyki dostosowane do rodzaju rasy, dla małych kociąt, kotek ciężarnych i wielu innych. Mają różne formy, walory smakowe i zapachowe. Przypominają groszki, drażetki czy też patyczki i z pewnością dostarczą ogromnej radości każdego dnia. Są również atrakcyjnym sposobem na motywację. Zobacz, które dentystyczne przysmaki dla kota będą najlepsze dla Twojego pupila.

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
    Zamknij
    pixel