Acana - wysokiej jakości karma dla psów

( ilość produktów: 63 )

Acana to kanadyjska firma produkująca suchą karmę dla psów i kotów. Misją założycieli Acana jest zwiększenie świadomości właścicieli zwierząt dotyczącej potrzeb dietetycznych ich pupili.

Acana - Jedzenie Biologicznie Odpowiednie

Jedzenie Biologicznie Odpowiednie oznacza pożywienie, które odpowiada na potrzeby biologiczne psów. Psy dzielą 97.7% DNA z wilkami i są zwierzętami mięsożernymi. Ważne jest, aby karma dla psa zawierała wystarczającą ilości wysokiej jakości mięsa.


 

Producenci karm Acana wykorzystują w swoich produktach mięso pochodzące od lokalnych, zaufanych dostawców - farmerów i rybaków. Minimalna procentowa zawartość składników mięsnych w karmach Acana wynosi 50%. Mięso, z którego produkowane są karmy Acana, pochodzi wyłącznie od zwierząt zaklasyfikowanych jako zdatne do spożycia przez ludzi.

Karmy Acana charakteryzują się:

  • dużą zawartością procentową mięsa w karmie;
  • łączeniem różnych rodzajów mięsa w celu zwiększenia walorów smakowych i wartości odżywczych, które przekładają się bezpośrednio na zdrowie zwierzęcia;
  • od 30% do 50% zawartości mięsa w produkcie stanowi mięso świeże lub surowe, co odpowiada diecie psowatych na wolności.

Karmy Acana - proporcje Whole Prey

W środowisku naturalnym zwierzę mięsożerne pożera całą ofiarę, co skutkuje przyswajaniem wielu składników odżywczych. W karmach Acana oprócz mięsa mięśniowego (niezwykle bogatego w białko i tłuszcze), znajdują się również organy, szpik i chrząstki.

W karmach Acana nad wszystkimi innymi składnikami odżywczymi przeważa białko, co odpowiada naturalnej diecie mięsożerców. Białko zwierzęce odpowiada 80-90% zawartości białka w składzie karm Acana.

Karma sucha Acana

Karmy suche Acana dostosowane są do potrzeb psów i mogą stanowić podstawę ich diety.

W sklepie internetowym KrakVet znaleźć można cztery linie suchej karmy dla psów Acana:

  • karma Acana Classics: do wyboru w trzech wersjach smakowych - Acana Classic Red z czerwonym mięsem, Acana Prairie Poultry z mięsem drobiowym oraz Acana Wild Coast z rybami;
  • karma Acana Heritage: karma dostosowana do specjalnych potrzeb szczeniaków małych ras, seniorów, psów z nadwagą i wyjątkowo aktywnych zwierząt złożona jest w 60 - 75% z wysokiej jakości mięsa, drobiu, jaj i ryb;
  • karma Acana Singles: polecana dla psów z problemami z układem trawiennym i alergiami pokarmowymi karma opiera się na monobiałkowych formułach zawierających świeże lub surowe mięso;
  • karma Acana Regionals: wypełniona świeżymi składnikami z Alberty w Kanadzie karma dostępna w czterech formułach: Grasslands, Wild Prairie, Pacifica i Ranchlands, na którą w 70% składają się składniki mięsne.

Karma weterynaryjna Acana dla psów

W sklepie internetowym KrakVet dostępne są karmy Acana przeznaczone dla psów wymagających specjalnego karmienia ze względu na stan zdrowia.

Dużym problemem zdrowotnym wśród psów jest otyłość. Może być ona wynikiem mało aktywnego trybu życia lub zabiegu sterylizacji lub kastracji. Dla dorosłych czworonogów zagrożonych otyłością polecana jest karma Acana Adult Light & Fit. Producenci zamienili w niej pszenicę, kukurydzę i gluten na zestaw owoców, warzyw i parowany owies. Te składniki charakteryzują się niskim indeksem glikemicznych, dzięki czemu zapobiegają nagłym wyrzutom insuliny. Karma Acana Adult Light & Fit bogata jest w białko o niskiej zawartości węglowodanów, co odpowiada naturalnej diecie psów. Karma sucha Acana stosowana może być jako podstawa codziennej diety zwierzęcia.

Karma Acana dostosowana do stanu zdrowia psa

Na stronie internetowej KrakVet można łatwo wyszukać karmę idealnie dostosowaną do wieku, rozmiaru i stanu zdrowia psa.

W ofercie firmy Acana znajdują się karmy przeznaczone dla psów po zabiegu kastracji lub sterylizacji, zwierząt z otyłością, problemami z układem trawiennym lub alergiami pokarmowymi.

Karma Acana dla psów w różnych wieku

Producenci karm Acana stworzyli linie produktów, które odpowiadają na potrzeby szczeniaków, psów dorosłych i seniorów. Odpowiadają one zmieniającemu się zapotrzebowaniu energetycznemu zwierząt oraz biorą pod uwagę większą wrażliwość układu pokarmowego szczeniaków i psów starszych. Rodzaj karmy można dobrać również ze względu na wielkość i rasę psa.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel