Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Yorkshire Terrier - postaw na zdrowie pupila

( ilość produktów: 23 )

Każdy właściciel psa rasowego, powinien zadbać o indywidualne potrzeby przedstawiciela danego gatunku – jest to niezbędny, by mógł on zdrowo się rozwijać i cieszyć się każdym dniem. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy produkty dedykowane rasie Yorkshire Terrier, która ze względu na swoje cechy charakterystyczne, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a dobrym rozwiązaniem jest również podawanie psiakowi odpowiedniej karmy. Sprawdź nasz asortyment i zainwestuj w to, co będzie najlepsze dla Twojego czworonożnego przyjaciela!


Karma dla Yorka

Karmy dedykowane psom rasy yorkshire terrier zostały zebrane w jednym miejscu, by poszukiwania stały się szybsze. Ich odpowiedni skład jest specjalnie dobrany, aby dostarczyć wszystkie ważne do prawidłowego rozwoju składniki. Podając karmę w odpowiednich ilościach, uchronisz także swojego psa przed nadwagą, która może być bardzo niebezpieczna. Karmy dla yorków dostępne są zarówno dla dorosłych, jak i młodych zwierząt. Często pojawiające się promocje, pozwolą na przetestowanie produktu, aby był idealny dla Twojego pupila.

Yorkshire Terrier – pies niezwykły i o niezwykłych potrzebach

Yorkshire Terrier to rasa klasyfikowana jako terier miniaturowy, należący – według specjalistycznych klasyfikacji amerykańskich – do typu psów ozdobnych i towarzyszących człowiekowi. Mówi to samo za siebie - Yorkshire Terrier to pies piękny, który doskonale czuje się w towarzystwie ludzi, a człowiek… doskonale czuje się w jego towarzystwie. Jedną z najważniejszych cech charakterystycznych tej rasy, jest przede wszystkim jej duża skłonność do zabawy - Yorkshire Terrier jest niezwykle aktywny, uwielbia wykonywać polecenia i spacery. Co więcej – znakomicie sprawdza się jako pies rodzinny, ponieważ uwielbia (z wzajemnością!) dzieci i strasznie przywiązują się do właścicieli. Nie zawsze wykazuje duże zaufanie wobec obcych, ale mimo to potrafi szybko się do nich przyzwyczaić. Jeżeli jednak posiadasz Yorkshire Terriera z całą pewnością wiesz, że jest to pies nie tylko piękny, przyjazny i zabawowy, ale również wymagający odpowiedniej pielęgnacji. Mowa tutaj przede wszystkim o długich włosach psiaka, które – o ile nie jeździ się z nim na wystawy – warto przycinać, ponieważ mogą znacznie wpłynąć na dyskomfort czworonoga. Warto też do kąpieli stosować specjalnych środków, dzięki którym możliwe będzie utrzymanie pięknej, błyszczącej sierści psa. To jednak nie wszystko. Yorkshire Terrier jest narażony na zaćmę, problemy z uszami oraz pozostawanie w jamie ustnej zębów mlecznych. Konieczne jest więc sprawdzanie i dokładne pielęgnowanie uszu, oczu i jamy ustnej, a także reagowanie w przypadku wszelkich zauważonych nieprawidłowości.

Produkty dla Yorkshire Terrier

Jeżeli chcesz jak najlepiej zadbać o swojego psa, który jest przedstawicielem tej rasy, koniecznie zainwestuj w dostępne w ofercie naszego sklepu produkty, które tworzone są w oparciu o najlepsze materiały oraz składniki. Polecamy karmy od najlepszych producentów – zarówno dla szczeniąt, jak i psów dorosłych, a także akcesoria, w tym niezbędne do pielęgnacji czworonoga szampony i odżywki. Dzięki ogromnemu asortymentowi produktów dla Yorkshire Terrier, każdy właściciel będzie miał możliwość zakupienia rozwiązań, które pozwolą zachować dobre samopoczucie i zdrowie psiaka. Korzystamy wyłącznie z odpowiednio wyselekcjonowanych wyrobów od cenionych producentów, dlatego zawsze masz pewność tego, że kupujesz najlepsze możliwe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i składania zamówień – zrealizujemy je tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz też: Karma dla yorka - ranking [Top 10].

pixel