Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sucha karma dla psa Bosch

( ilość produktów: 50 )

bosch

Karmy Bosch produkowane są zgodnie z najwyższymi normami ISO9001 i HCCP. Dostosowane są do każdego psa, w zależności od wieku, wagi i sposobu życia. Zawierają niezbędne kwasy omega, wysokiej jakości składniki i odpowiednio zbilansowany skład witamin i minerałów. W składzie znajdziemy również włókna pomagające we właściwym trawieniu, odpowiednią do potrzeb zawartość tłuszczu i składników energetycznych. Marka Bosch cieszy się dużym zaufaniem klientów i bardzo często jest przez nich polecana „świeżo upieczonym właścicielom psów”. Ta popularność marki Bosch zachęciła naszą firmę do organizowania częstych promocji i wyprzedaży, dzięki czemu cena jaką płacą Państwo za tak wysoką jakość często pozytywnie zaskakuje.


 

Zbilansowana karma dla psa Bosch pozwala zadbać o codzienne potrzeby zwierzaka. Dostarcza mi tego wszystkiego, czego potrzebuje, a tym samym gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, kondycję, zdrową i piękną sierść. Dlatego właśnie marki Bosch karma dla psów, jaką oferujemy na krakvet.pl, cieszy się tak dużym zaufaniem i doświadczonych opiekunów, i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z czworonogiem. Zróżnicowane posiłki są także idealną podstawą diety bogatej w mięso, cenne mikro i makroelementy oraz witaminy.

Dobrej jakości karma dla psa Bosch to synonim właściwej opieki. Jest smaczna, więc pupil chętnie będzie zaglądał do miski, a opiekunowi będzie dawać pewność, że dostarcza wszystkich niezbędnych elementów do prawidłowego rozwoju. Konkretny zestaw należy oczywiście dopasować do rasy, wieku, wielkości oraz indywidualnych potrzeb, ponieważ nie ma jednego szablonu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skonsultować się ze specjalistą, który doradzi, jak karmić psa, by miał on siłę na codzienne aktywności, ochotę do zabawy oraz chęć poznawania świata. Najlepsze jedzenie to także inwestycja w zdrowie i kondycję.
Marki Bosch karma dla psów jest wybierana przez świadomych opiekunów już od ponad 50 lat. Doświadczenie producenta pozwala mu proponować klientom produkty niemalże szyte na miarę zgodzie z obowiązującymi trendami w dietetyce. Każda z karm to zbilansowana receptura, która oczywiście podlega modyfikacjom, ponieważ zmienia się wiedza, a także rosną możliwości. W ofercie marki znaleźć można menu dla psów aktywnych oraz posiłki tak zwane bytowe, które dostarczają niezbędnych na co dzień składników. Poza tym znaleźć można również linie specjalistyczne – na przykład dla psów z nadwagą lub też tendencją do tycia. To także specjalne propozycje dla szczeniąt, dorosłych pupili i seniorów różnych ras. Każda z nich to wyraz największego zaangażowania. To suma wiedzy, doświadczenia, wsłuchiwania się w potrzeby zwierząt i opiekunów oraz laboratoryjnych badań. To właśnie pozwala proponować klientom to, co najlepsze. Karma dla psa Bosch zasługuje na zaufanie, a zróżnicowane smaki, niezwykłe kompozycje sprawiają, że menu może być urozmaicone i dzięki temu odpowiada również na indywidualne preferencje pupili. Wtedy będą chętnie zaglądać do miski. W ofercie Bosch karma dla psów staje się priorytetem, bo specjaliści marki wiedzą, że w każdym domu wybór odpowiedniego systemu żywienia też jest decyzją najważniejszą.

Odpowiednia karma to przede wszystkim najlepszej jakości składniki. To sposób, który doceniają właściciele psów, ponieważ daje pewności, że codziennie oferuje się to, co odpowiada na potrzeby. I dlatego każdy posiłek skoncentrowany jest na przyswajalnym białku oraz na warzywach i wartościowych zbożach. Całe kompozycje bazujące na kurczaku, jagnięcinie czy kaczce to bogactwo doznań smakowych i odpowiednia dawka energii. A ta jest potrzebna Wam na co dzień, by świetnie się bawić i rozwijać umiejętności. Sprawdź, jakie propozycje mamy dla Twojego czworonoga.


 

pixel