Brit karma dla psów i kotów

( ilość produktów: 120 )

Firma Brit kieruje się założeniem, że najlepszą profilaktyką zdrowia psów jest odpowiednia dieta. W skład karmy Brit wchodzi wysokiej jakości mięso, ryby, warzywa, owoce, zioła (na przykład ostropest plamisty), witamina C, probiotyki i inulina, które wpływają na podniesienie odporności organizmu zwierzęcia.

W sklepie internetowym KrakVet dostępne są karmy Brit dla psów z różnymi potrzebami i problemami zdrowotnymi.


Karma Brit dla psów - hipoalergiczna formuła

Wiele psów cierpi na nietolerancje pokarmowe. Mogą one zostać niezauważone przez właścicieli przez lata. Objawy nietolerancji tłumaczone są często nadwrażliwością układu trawiennego zwierzęcia. Tymczasem długotrwałe podawanie psu składników, które powodują autoimmunologiczną odpowiedź organizmu, może prowadzić do utrzymywania się chronicznego stanu zapalnego, który negatywnie wpływa na zdrowie czworonoga.

Typowymi alergenami, które często powodują reakcje nietolerancji wśród psów, są nie tylko węglowodany, takie jak pszenica, kukurydza czy soja, ale również popularne rodzaje mięs, w tym kurczak, wołowina lub wieprzowina. Specjaliści opracowujący formułę hipoalergiczną karm Brit postawili na wysokiej jakości składniki, takie jak jagnięcina, łosoś, śledź czy kaczka, które są łatwostrawne i najlepiej odżywiają organizmy czworonogów.

Bezzbożowa karma Brit

Bezzbożowe karmy Brit polecane są szczególnie psom z nadwagą i nietolerancjami pokarmowymi.

Wśród dostępnych w sklepie internetowym KrakVet karm bezzbożowych Brit dostępne są linie:

 • Brit Care Grain-free Adult Giant Salmon & Potato dla dorosłych psów ras olbrzymich;
 • Brit Care Grain-free Adult Large Salmon & Potato dla dorosłych czworonogów ras dużych;
 • Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato dla dorosłych psów ras małych i średnich;
 • Brit Care Grain Free Junior Large dla młodych psów dużych ras;
 • Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato dla szczeniaków i młodych psów wszystkich ras;
 • Brit Care Grain Free Senior Salmon & Potato dla psich seniorów wszystkich ras.

W skład bezzbożowych karm Brit Care wchodzą ziemniaki i łosoś, które są źródłem cennych aminokwasów oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Przekładają się one na budowanie masy mięśniowej oraz dobry stan sierści i skóry. W karmach bezzbożowych znajduje się również ostropest plamisty, który wspomaga trawienie i funkcjonowanie wątroby. Zioło to wykazuje działanie przeciwzapalne, dzięki czemu łagodzi skutki nieodpowiedniej diety przy problemach z nietolerancjami pokarmowymi. Karma bezzbożowa Brit jest również polecana dla psów zagrożonych problemem otyłości, na przykład po sterylizacji czy kastracji.

Karma weterynaryjna Brit

W ofercie sklepu internetowego KrakVet znajdują się karmy weterynaryjne Brit przeznaczone dla psów z nadwagą. Szczególnie polecaną dla otyłych zwierząt karmą jest Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice. W formule znajduje się lekkostrawne mięso królika i ekstrakt z chrząstki, który odpowiada za zdolności regeneracji mięśni i kondycję fizyczną psa.

Karma Brit dla psów ze specjalnymi potrzebami

Dzięki dostępnej na stronie internetowej intuicyjnej wyszukiwarce łatwo znajdziesz karmę Brit odpowiadającą na specjalne potrzeby Twojego pupila. Wystarczy, że określisz jego wiek, rasę, wielkość i konkretną kondycję fizyczną, by móc przeglądać wyselekcjonowane propozycje karm Brit.

W ofercie sklepu internetowego KrakVet znajdują się:

 • karmy Brit dla psów z otyłością: Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice, Brit Fresh Turkey & Pea Adult Fit & Slim, Brit Premium By Nature Light, Brit Premium By Nature Senior Large / Extra Large Chicken;
 • karma Brit dla psa z problemami układu stawowego: hipoalergiczna formuła karmy Brit uzupełniona w ostropest plamisty powoduje zmniejszenie stanów zapalnych wywołujących dolegliwości bólowe układu stawowego u psów;
 • karma Brit dla starszego spa: karmy z linii senior odpowiadają na potrzeby starszych psów, których dieta powinna być wyjątkowo bogata w składniki odżywcze, jednak nie musi być już tak wysokokaloryczna, jak psów dorosłych;
 • karma Brit dla psa wystawowego: specjalna formuła karmy Brit Care Champion Salmon& Herring pozwala na utrzymanie zdrowia i energii psa wystawowego zawsze na najwyższym poziomie;
 • karma Brit dla zdrowego układu krążeniowego i serca psa: karma Brit Premium By Nature zawiera o 15% mniej tłuszczu, dzięki czemu zapobiega nadwadze, która stanowi ryzyko rozwinięcia chorób serca.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel