Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowy Brit Care

Nowe karmy Brit Care - doskonałe dla psów, przyjazne dla środowiska

Marka Brit zapowiada nową odsłonę niezwykle popularnej serii zdrowych karm dla psów Brit Care. Seria obejmie trzy linie pokarmów, wśród których znajdą się karmy o ulepszonych formułach oraz zupełnie nowe receptury. Karmy Brit Care to doskonały wybór dla Twojego psa. Diety te są tworzone z poszanowaniem idei zrównoważonego rozwoju oraz oparte na ekologicznych składnikach. Jednym z nich jest pyszne i hipoalergiczne białko owadów, które stanowi kluczowy składnik nowych receptur Brit Care.

Nowa odsłona Brit Care obejmuje aż 20 różnych diet, które są dostępne w trzech liniach produktowych. Niezwykle popularne karmy Brit Care Hypoallergenic oraz Brit Care Grain-Free otrzymują ulepszone receptury, które zostały starannie dopracowane z myślą o potrzebach psów borykających się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, a także wrażliwą skórą. Dołącza do nich nowa linia Brit Care Sustainable, której receptury bazują na białku owadów i kurczaka. Wszystkie trzy linie obejmują diety dla psów na rozmaitych etapach życia i różnej wielkości, a także o zróżnicowanych potrzebach żywieniowych.

Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednią karmę Brit Care do potrzeb Twojego pupila, sprawdź nasz przewodnik..

Dotychczas produkowane receptury z serii Brit Care będą dostępne w naszym sklepie do wyczerpania zapasów. Po wyczerpaniu stanów nie będą dostępne ponownie - nowa linia Brit Care zastąpi poprzednią.

Co wyróżnia nową linię Brit Care?

Certyfikowane surowce najwyższej jakości

Karmy przygotowywane są z surowców pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, które pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców z certyfikatami Unii Europejskiej.

Brak soi, barwników i GMO

Formuły nie zawierają dodatku składników takich, jak soja, sztuczne barwniki i GMO, dzięki czemu są zdrowe, naturalne i bezpieczne dla wrażliwych psów.

Receptury na każdą potrzebę

Nowy Brit Care oferuje szereg karm odpowiednich dla psów z nadwrażliwościami pokarmowymi, alergiami i wrażliwą skórą, o recepturach starannie dopracowanych do zróżnicowanych potrzeb.

Metody produkcji przyjazne dla klimatu

Marka Brit kładzie szczególny nacisk na ekologię, dlatego też wykorzystuje metody produkcji karm, które są nieinwazyjne dla klimatu.

Dbałość o ograniczenie śladu węglowego

Wybierając produkty Brit Care masz pewność, że stawiasz na markę, która ma na szczególnym względzie ograniczenie śladu węglowego.

Opakowanie nadające się do recyklingu

Diety z nowej odsłony Brit Care posiadają opakowania odpowiednie do recyklingu, co ułatwia segregowanie śmieci i sprzyja podejściu zero waste.

Zrównoważony rozwój i ekologiczne białka

W trosce o potrzeby naszych pupili oraz o środowisko, marka Brit wprowadza nowe receptury odpowiadające zróżnicowanym potrzebom żywieniowym psów. Marka stosuje zrównoważone metody produkcyjne, które są neutralne klimatycznie. Ponadto opakowania nowych karm Brit Care są odpowiednie do recyklingu.

Brit oszczędza surowce naturalne stawiając na hipoalergiczne i bogate w wartości odżywcze ekologiczne białko insektów. Produkcja 1 kg białka z owadów wymaga zaledwie 2% gruntów i 4% wody potrzebnych do wytworzenia tej samej ilości białka z wołowiny. Hodowla owadów jest etyczna i nie generuje szkodliwych gazów cieplarnianych takich, jak metan.

Przeglądaj produkty

Karma dla psa Brit Care Sustainable

Nowa ekologiczna linia karm, która została opracowana z naciskiem na wsparcie trawienia, poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej, a także dbałość o środowisko. Zawiera starannie wyselekcjonowane, ekologiczne składniki, takie jak białko z owadów, dzięki czemu ślad węglowy zostaje ograniczony podczas produkcji aż o 35%. Surowce użyte do produkcji diet pochodzą wyłącznie ze zrównoważonych, ekologicznych upraw i hodowli, od zaufanych i certyfikowanych dostawców z Unii Europejskiej. Opracowana została z myślą o potrzebach psów w różnym wieku, różnej wielkości i o specyficznych potrzebach żywieniowych.

Karmy dla psa Brit Care Sustainable są dostępne w gramaturach 1 kg, 3 kg oraz 12 kg, z wyjątkiem karmy Brit Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect, która jest dostępna w opakowaniach 1kg, 3kg i 7kg.

Karmy dla szczeniąt Brit

Dla szczeniąt – karmy dostosowane do potrzeb szczeniąt w zależności od wielkości rasy.

Karmy dla juniorów Brit

Dla juniorów – karmy dostosowane do potrzeb młodych psów (od 3. miesiąca do 2 lat) dużych ras.

Karmy dla dorosłych psów Brit

Dla psów dorosłych – wybór diet dla dorosłych psów dostosowany do wielkości rasy, potrzeb oraz stylu życia.

Karmy dla psów seniorów Brit

Dla seniorów – receptury przygotowane z myślą o potrzebach psich seniorów.

Karmy Brit Sustainable Sensitive

Sustainable Sensitive - dla dorosłych psów wszystkich ras o wrażliwym przewodzie pokarmowym lub skórze, sierści wymagającej szczególnej pielęgnacji lub o skłonnościach do alergii pokarmowych.

Karmy Brit Sustainable Activity

Sustainable Activity  - dla dorosłych psów pracujących lub o zwiększonej aktywności.

Karma dla psa Brit Care Hypoallergenic

Hipoalergiczna linia karm posiadających głównie jedno starannie wyselekcjonowane źródło białka zwierzęcego. Co więcej, są to diety typu L.I.D., czyli diety o ograniczonej liczbie składników. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych na pokarm. Karmy są idealne dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym lub mających specjalne wymagania żywieniowe, a także borykających się alergią lub nietolerancją pokarmową. Receptury wzbogacają probiotyki, które wspomagają utrzymanie odpowiedniej flory bakteryjnej jelit, a także ostropest plamisty, który wspomaga wątrobę oraz oczyszcza organizm z toksyn. Linia obejmuje receptury dla szczeniąt i psów dorosłych różnych wielkości ras, a także diety dla psów wymagających wsparcia w utrzymaniu odpowiedniej wagi lub idealnej, wystawowej kondycji.

Karmy dla psa Brit Care Hypoallergenic są dostępne w gramaturach 1 kg, 3 kg oraz 12 kg.

Karmy dla szczeniąt Brit Hypoallergenic

Dla szczeniąt – karmy dostosowane do potrzeb szczeniąt ras małych i dużych.

Karmy dla szczeniąt Brit Hypoallergenic

Dla juniorów – karmy dostosowane do potrzeb młodych psów (od 3. miesiąca do 2 lat) dużych ras.

Karmy dla dorosłych psów Brit Hypoallergenic

Dla psów dorosłych – pokarmy dla psów dorosłych w zależności od wielkości rasy.

Brit Hypoallergenic Weight Loss

Weight Loss – receptury przygotowane z myślą o psach z nadwagą lub po zabiegu sterylizacji.

Brit Hypoallergenic Dog Show Champion

Dog Show Champion - dla dorosłych psów wszystkich ras wymagających utrzymania w idealnej, wystawowej kondycji.

Karma dla psa Brit Care Grain-Free

Linia pełnoporcjowych bezzbożowych karm stworzona z myślą o psach z sierścią wymagającą szczególnej pielęgnacji i suplementacji oraz z wrażliwą skórą. Karmy te są również idealne dla psów, które wykazują niepożądane reakcje na pokarmy zawierające zboża. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, zapewniają wspaniałą kondycję fizyczną, a także dbają o odporność organizmu psa. Linia karm powstała z myślą o potrzebach żywieniowych psów w różnym wieku, różnej wielkości i o specyficznych wymaganiach.

Karmy dla psa Brit Care Grain-free są dostępne w gramaturach 1 kg, 3 kg oraz 12 kg.

Karmy dla szczeniąt Brit Grain-Free

Dla szczeniąt – karmy dostosowane do potrzeb szczeniąt z podziałem na wielkość ras.

Karmy dla juniorów Brit Grain-Free

Dla juniorów – karmy dostosowane do potrzeb młodych psów (od 3. miesiąca do 2 lat) dużych ras.

Karmy dla dorosłych psów Brit Grain-Free

Dla psów dorosłych – pokarmy dla psów dorosłych z podziałem na wielkość ras.

Karmy dla seniorów Brit Grain-Free

Dla seniorów – receptury opracowane specjalnie dla psów starszych.

Brit Grain-Free Sensitive

Sensitive - dla psów wrażliwych oraz borykających się z nietolerancją pokarmową.

Nowy Brit Care - pytania i odpowiedzi

Jakie zmiany zostaną wprowadzone w serii Brit Care?

Zmianie ulegają składy wszystkich karm dla psa Brit Care. Wszystkie surowce użyte do produkcji będą pochodzić z ekologicznych i zrównoważonych upraw i hodowli, od certyfikowanych dostawców z Unii Europejskiej. Wprowadzona zostaje nowa, ekologiczna linia - Brit Care Sustainable. Zmianie ulegają również opakowania - będą odpowiednie do recyklingu.

Czym motywowane są zmiany w serii?

Zmiany zostały wprowadzone w trosce o środowisko oraz w związku ze stałym dążeniem do zapewniania naszym pupilom coraz lepszych posiłków.

Czy zmianie ulega skład każdej karmy?

Zmianie ulega każdy skład karm dla psa z serii Brit Care. Wszystkie karmy będą dostępne w nowej wersji.

Czy wszystkie linie produktów są nowe?

Nowa linia produktów to Brit Care Sustainable. Linie Brit Care Hypoallergenic i Brit Care Grain-free otrzymują nowe składy.

Czy stare receptury Brit Care będą nadal dostępne?

Poprzednie receptury z serii Brit Care będą dostępne wyłącznie do wyczerpania bieżących stanów magazynowych. Zostają zastąpione nowymi recepturami i nie będą już produkowane.

Czy zmianie ulegną receptury dla kotów?

Na ten moment zmianie ulegają wyłącznie linie Brit Care przeznaczone dla psów.

Jak dobrać odpowiednik BRIT Care?

Zachęcamy do skorzystania z narzędzia, które w kilku kliknięciach pomoże wam wybrać nowy odpowiednik karmy BRIT Care. Przejdź do przewdonika >>

Polecane artykuły:

Nowy Brit Care vs poprzednie receptury – porównanie

Popularna marka karm Brit wprowadziła ostatnio nowe oraz ulepszone receptury ramach najpopularniejszej linii Brit Care dla psa. Zmianie uległy wszystkie dotychczasowe receptury Grain-Free

Nowy Brit Care – najczęściej zadawane pytania

Popularna marka karm dla psów i kotów Brit wprowadziła ostatnio zmiany w najpopularniejszej serii karm – Brit Care dla psa. Wszystkie receptury zostały
pixel