Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Purina

( ilość produktów: 31 )

Firma Purina oferuje wysokiej jakości karmę dla kotów oraz psów, przygotowaną z wyselekcjonowanych składników. Produkty te gwarantują naszym milusińskim przyjaciołom niezbędne do zdrowego i szczęśliwego życia składniki odżywcze, minerały oraz witaminy.


 

Firma Purina nieprzerwanie od 1894 roku oferuje wysokiej jakości karmy dla psów oraz karmy dla kotów. Przedsiębiorstwo od 1956 roku wykorzystuje zaawansowaną technologię ekstruzji w produkcji suchej karmy dla kota Purina oraz karmy dla psa Purina. Ponadto przysmaki Purina zaopatrzone zostały w szereg witamin, minerałów oraz białko pochodzenia zarówno zwierzęcego, jak i roślinnego. Pokarm tej globalnej firmy zaopatrzony został również w naturalny probiotyk z korzenia cykorii - inulinę i opracowany przez grono ekspertów probiotyk FortiFlora, dbający o odpowiednią florę jelitową kotów i psów.

Purina - Wybierz odpowiednie karmy dla kotów i psów

Opieka nad czworonożnym przyjacielem to nie tylko wspólna zabawa. Psy i koty wymagają od nas odpowiedniego podejścia i zadbania o ich dietę. Aby zapewnić naszemu zwierzakowi długie, zdrowe i radosne życie powinniśmy zadbać o wybór odpowiedniego pokarmu. Wbrew powszechnie panującej opinii koty nie mogą żywić się mlekiem, a psy resztkami z naszego stołu. Karma dla psa oraz karma dla kota, proponowane przez firmę Purina, oferuje odpowiedni dobór składników mineralnych, węglowodanów oraz witamin, z uwzględnieniem rasy i wieku naszego zwierzaka. Wybór pokarmu Purina może okazać się najlepszym posunięciem opiekuna kota lub psa. Firma ta jako pierwsza opracowała innowacyjny, nowoczesny proces technologiczny, pozwalający na umieszczenie świeżego mięsa jako surowiec numer 1 w karmie. Właśnie to rozwiązanie znajdziemy w produktach Purina Pro Plan, które nieprzerwanie od 1986 roku wybierane są przez klientów na całym świecie, opiekujących się swoimi psami różnej rasy.

Przysmaki Purina nie bez powodu smakują naszym psom i kotom. Karmy te już od wielu lat oferują wysokiej jakości składniki mięsne oraz warzywne. Zapewniają odpowiednią ilość białek, witamin oraz węglowodanów, niezbędnych do prawidłowego rozwoju szczeniaków oraz zdrowego życia starszych psów i kotów, wychowywanych przez troskliwych opiekunów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że firma Purina jako pierwsze zaproponowała markę premium - Purina ONE. Ponadto wszystkie produkty tego przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym opierają się na aktualnych rozwiązaniach żywieniowych, na bieżąco opracowywanych przez specjalistów dbających o zbilansowane diety naszych czworonożnych przyjaciół. Purina jako pierwsza firma na świecie opracowała hipoalergiczną karmę, opartą o hydrolizowane białko soi i skrobię, a zamiana jeszcze 1994 roku standardowych tłuszczy na tłuszcze typu Medium Chain Triglicerydes pozwoliły na odciążenie układów pokarmowych milionów kotów i psów na całej kuli ziemskiej.

Purina - Zadbaj o odpowiednie trawienie swojego psa i kota

Karma dla psa Purina oraz karma dla kota Purina już od 1956 roku wspomaga odpowiednie trawienie naszych milusińskich towarzyszy dnia codziennego. To właśnie wtedy wynaleziono innowacyjne rozwiązanie, zapewniające zniwelowanie problemów z trawieniem psów i kotów. Wykorzystanie technologii ekstruzji do stworzenia suchej karmy dla psów Purina Dog Chow oraz karmy dla kotów Purina Cat Chow zrewolucjonizowało przemysł zoologiczny na całym świecie. Od tej pory sucha karma nie tylko poprawia trawienie psów i kotów, ale również znacznie dłużej utrzymuje swoją świeżość. Ponadto tego typu pokarm często o wiele bardziej smakuje naszym pupilom od standardowych, mokrych karm i pozytywnie wpływa na stan ich uzębienia, poprzez niwelowanie próchnicy i kamienia. Warto zadbać o wybór odpowiednich przysmaków dla psa oraz kota od samego początku, by zapewnić mu szczęśliwe i długie życie u naszego boku. Firma Purina w 2005 roku opatentowała unikalną recepturę OptiStart, podnoszącą odporność u małych kotków i piesków. Karmy dla psów Purina Pro Plan oraz karmy dla kotów Purina Pro Plan wykorzystują te rozwiązania, nad którymi pracowało wielu specjalistów z całego świata.

Purina - Tylko wysokiej jakości, wyselekcjonowane składniki karm dla psów i kotów

Pomimo tego, że firma Purina to globalna marka, należąca od wielu lat do koncernu Nestle, specjaliści żywieniowi pamiętają o tym, że podstawą zdrowego żywienia psów i kotów jest dostarczanie im odpowiedniej jakości pożywienia. Przysmaki Purina zawierają wyłącznie wyselekcjonowane produkty i półprodukty. Przy produkcji wykorzystywane jest zarówno mięso innych zwierząt oraz ryb, jak i białko pochodzenia sojowego, które znacząco ułatwia trawienie karmy dla psa Purina oraz karmy dla kota Purina. Wszystkie, oferowane firmę Purina karmy zawierają odpowiednie dawki minerałów, witamin oraz białka dla prawidłowego żywienia zwierząt w każdym wieku, z uwzględnieniem na indywidualne potrzeby konkretnych ras. Natomiast od 2007 roku przysmaki Purina zawierają specyficzny, opracowany przez grono ekspertów probiotyk dla psów lub kotów, który potwierdzony został w wyniku licznych badań klinicznych, przeprowadzanych przez niezależne laboratoria na całym świecie. O mikroflorę jelitową psów i kotów dba również inulina z korzenia cykorii, która ma naturalne właściwości probiotyczne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel