Dolina Noteci - karmy dla psów i kotów

( ilość produktów: 395 )

Doskonałej jakości karma marki Dolina Noteci to wyselekcjonowane produkty, które pozwalają z najwyższej jakości składników. Dzięki temu można codziennie dawać psu tego, czego potrzebuje, by prawidłowo się rozwijać, mieć energię, być zdrowym. Każdy posiłek bazuje na surowcach pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Gotowe kompozycje dostarczają nie tylko odpowiedniej dawki kalorii i niezbędnego białka, ale także minerałów i witamin oraz enzymów, które są niezbędne w procesach metabolicznych. Oczywiście każda karma  Dolina Noteci musi być dopasowana do potrzeb, wieku, aktywności oraz stanu zdrowia pupila. I dlatego właśnie w ofercie znaleźć można szereg bardzo różnorodnych propozycji, które zachwycają walorami smakowymi, więc psy chętnie zaglądają do miski.


Karma Dolina Noteci, jaką oferujemy na krakvet.pl, powstaje z najlepszych kawałków jedzenia. Są one umyte oraz krojone na miejscu i co istotne dopuszczone także do spożycia przez ludzi. Poza mięsem w składzie znaleźć można kawałki warzyw i owoców, a proces przygotowywania jedzenia minimalizuje straty wartości odżywczych. I dlatego jest to najlepsza propozycja, po jaką można sięgnąć. To podstawa dobrze zbilansowanej diety idealnie dopasowanej do wymagań szczeniaków i seniorów czy psów dorosłych. Poza tym producent również przygotowuje posiłki idealne dla zwierząt ras małych i średnich, jak i te optymalne dla większych osobników. To pozwala budować wartościowe nawyki żywieniowe, które będą procentować przez lata. Poza tym w ten sposób dostarcza się optymalną ilość białka i składników odżywczych, a dzięki temu pupil jest zdrowy, ma chęć do życia i zabawy, a jego zęby i sierść zwracają uwagę pięknym wyglądem. Nie da się również nie zauważyć, że kompozycje marki Dolina Noteci zachwycają doborem składników, są pyszne i będą idealne także dla wybrednych psów. W ten sposób codziennie można dbać o zdrowie i najlepszy smak. A to właśnie sprawia, że wielu klientów chętnie sięga po produkty sygnowane charakterystycznym logo. To gwarancja najwyższej jakości. Sprawdź ją i Ty.

Firma Dolina Noteci oferuje mokrą karmę dla psów w różnym wieku. Marce przyświeca misja tworzenia karm dostosowanych do potrzeb zwierząt. Założyciele podkreślają, że na sposób produkcji karmy Dolina Noteci ma wpływ ich miłość do natury i środowiska naturalnego. Wszystkie składniki są najwyższej jakości i odpowiadają sposobowi odżywiania się psów w naturze.

Producenci karmy Dolina Noteci dbają o ekologiczny aspekt ich działalności. Wspierają również schroniska regularnie oddając potrzebującym psom karmę najwyższej jakości.

Karmy dla psów Dolina Noteci - polski produkt

Karmy dla psów Dolina Noteci są polskim produktem. Polski Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt „Dolina Noteci” znajduje się na północy Wielkopolski, tuż obok najwyższego wzgórza Dębowej Góry.

Wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji karm Dolina Noteci, takie jak świeże owoce i warzywa oraz mięso, pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców. W ten sposób firma wspiera polskich rolników i przedsiębiorców. Karma dla psów powstaje dzięki wykorzystaniu darów natury polskiej ziemi.

Misją firmy Dolina Noteci jest dostarczenie psom zdrowego i naturalnego pożywienia, które będzie wspierało ich rozwój. Karmy Dolina Noteci nie zawierają sztucznych polepszaczy smaku ani aromatów.

Dolina Noteci - karmy dla psów najwyższej jakości

Podstawą zdrowego żywienia psów jest dostarczanie im najwyższej jakości produktów. Surowce wykorzystywane w produkcji karmy Dolina Noteci są starannie wybierane oraz przechodzą wieloetapowy proces selekcji. Formuły karm oferowane przez firmę Dolina Noteci opracowywane są przez doświadczonych technologów i specjalistów w dziedzinie żywienia psów.

Aby mieć pewność, że surowce wykorzystywane do produkcji karm dla psów Dolina Noteci są najwyższej jakości firma korzysta z wyłącznie usług dostawców znajdujących się na “Liście kwalifikowanych dostawców dla Zakładu Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci”. Jak zapewnia producent: “Dolina Noteci przeprowadza audyty dostawców, aby mieć pewność, że do karm trafiają tylko świeże i rygorystycznie kontrolowane składniki”. Owoce i warzywa wykorzystywane w produktach Dolina Noteci są wolne od GMO.

Podstawą diety czworonogów powinno być białko pochodzenia zwierzęcego. Do produkcji karm Dolina Noteci wykorzystuje się składniki mięsne, które spełniają wymagania jakościowe surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi.

Wiele firm produkujących karmy dla psów obiecuje wysoką jakość produktów. Zazwyczaj klient nie jest w stanie sprawdzić, w jakim stopniu zapewnienie są jednak zgodne z prawdą. Firma Dolina Noteci postanowiła to zmienić. Od 2016 r. otworzyła swoje drzwi dla wszystkich klientów. Zainteresowani mogą odwiedzić zakład produkcji i na własne oczy przekonać się, jak wygląda proces produkcji karmy oraz ocenić jakość surowców do niego wykorzystywanych. To niezwykle innowacyjny ruch ze strony producentów. Wynika to z chęci stosowania polityki transparentności, która ma na celu zdobycie zaufania klientów.

Dolina Noteci wspiera aktywność fizyczną psów

Na zdrowy tryb życia składa się nie tylko zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta, ale również aktywność fizyczna. Zdają sobie z tego sprawę producenci Doliny Noteci, którzy wspierają regularnie drużynę piłkarską Dolina Noteci Soccer Team, rajdową – Dolina Noteci Rally Team oraz są sponsorem mistrza świata psich zaprzęgów – Igora Tracza – Dolina Noteci Racing Team.

Dolina Noteci - smak karmy

Poza właściwościami odżywczymi karmy dla psów ważne jest jej smakowitość. Właściciele psów o słabym apetycie wiedzą o tym najlepiej. Aby dopasować karmę do preferencji każdego psa, firma Dolina Noteci oferuje różne warianty smakowe karmy. W internetowym sklepie KrakVet wybierać można spośród gatunków mięs, w tym: wołowiny, kurczaka, jagnięciny, królika, gęsi, indyka, kaczki, dziczyzny, ryby, wieprzowiny, cielęciny i bażanciny.

Karma Dolina Noteci dla psów dorosłych i młodych

Potrzeby żywieniowe psów różnią się w zależności od ich wieku. Na stronie sklepu internetowego KrakVet skorzystać można z wygodnego filtrowania wyników, wybierając produkty Dolina Noteci dla psów dorosłych lub juniorów. Dostępna jest również karma dla szczeniąt i suk w okresie laktacji - Dolina Noteci Premium Starter, która ma w swoim składzie większą ilość wysokostrawnego białka i składników energetycznych.

Składniki karm Dolina Noteci zostały dobrane w taki sposób, by wspomagać rozwój i zdrowie psów na każdym etapie ich życia. Witaminy, minerały i składniki odżywcze podnoszą odporność organizmu, są odpowiedzialne za prawidłową funkcję krwi i układu krążenia, zapewniają regulują procesy zapalne w organizmie.

W sklepie internetowym KrakVet skorzystać można z atrakcyjnych promocji na karmy Dolina Noteci. Produkty tej marki dostępne są w formie puszek, worków i saszetek - do wyboru w zależności od Twoich preferencji i potrzeb.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel