Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki funkcjonalne

( ilość produktów: 71 )

Każdy pies jest inny – ma różne wymagania i potrzeby, dlatego dieta powinna być do niego dostosowana. Niektóre czworonogi wymagają specjalnych względów i nie wystarczy im zwykła karma, np. ze względu na podeszły wiek czy choroby. Odpowiednia, urozmaicona dieta jest w takich przypadkach koniecznością, za to jej stosowanie może przynieść same korzyści w postaci szczęśliwego, pełnego energii podopiecznego. Doskonałym uzupełnieniem diety będą przysmaki dla psów o specjalnych potrzebach.

Przysmaki dla psów ze specjalnymi potrzebami – zapewnij swojemu pupilowi to, co niezbędne

Niektóre czworonogi cierpią na alergie pokarmowe, inne na problemy ze stawami czy ze skórą. Część z nich ma nadwagę, a część choruje – co zwierzę, to inne potrzeby. Czy w przypadku obarczonymi różnymi przypadłościami pupilami powinniśmy podawać im wyłącznie karmę i zrezygnować z przekąsek? Absolutnie nie! Przysmaki dla psów ze specjalnymi potrzebami stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety, dostarczające zwierzakom wielu cennych składników. Dobór odpowiedniej przekąski do potrzeb pupila jest bardzo ważny. W ofercie naszego internetowego sklepu zoologicznego znajduje się bardzo szeroki wybór produktów, dostosowanych do różnych sytuacji, w których zwierzę może wymagać dodatkowego wsparcia.

Proponujemy przysmaki dla psów ze specjalnymi potrzebami, przeznaczone:

- dla osobników z chorymi stawami, - dla seniorów, - dla osobników otyłych, - dla szczeniąt. Wszystkie produkty są wykonane z myślą o konkretnych wymaganiach, by mogły dostarczyć zwierzętom największej ilości wartościowych składników, działających leczniczo, kojąco i regeneracyjnie. Są lekkostrawne i niskokaloryczne, dlatego mogą być podawane pupilom codziennie. Ponadto oferujemy przekąski, które nie zawierają sztucznych substancji, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia każdego czworonoga. W naszej ofercie znajdują się także przekąski na świeży oddech dla pupila lub na spokojną podroż – niwelujące stres podczas transportu oraz zapobiegające złemu samopoczuciu wynikającemu z choroby lokomocyjnej.

Przekąski dla psów niezastąpione przy tresurze

Dzięki przysmakom dla psów o specjalnych potrzebach możliwa jest tresura również czworonogów wymagających dodatkowej uwagi. Pyszny przysmak w formie ciasteczka czy pasty będzie niezapomnianą nagrodą dla każdego pupila, niezależnie od jego wieku i kondycji. Przekąski dla psów sprawdzą się doskonale zarówno przy treningu, jak i codziennym nagradzaniu pożądanych działań czy grzecznego zachowania.

Przysmaki dla psów o specjalnych potrzebach od najlepszych producentów

Dostępne w ofercie naszego sklepu przysmaki dla psów przeznaczone dla osobników o specjalnych potrzebach to wyroby najlepszych na rynku producentów, wykonywane w ściśle kontrolowanych warunkach, przy użyciu wyłącznie wysokogatunkowych, zdrowych składników. Są źródłem wartościowego białka, witamin i innych elementów, niezbędnych przy prawidłowym rozwoju i życiu czworonoga, dzięki czemu stanowią najlepsze uzupełnienie codziennej diety pupila.

pixel