Żwirek silikonowy dla kota

( ilość produktów: 6 )

Jeżeli poszukujesz najlepszych produktów, dzięki którym zadbasz o komfort i codzienną higienę swojego kota, nie możesz pominąć jednych z najbardziej niezbędnych produktów, jakimi są żwirki dla kotów. W tej kategorii znajdziesz jedną z najbardziej cenionych i najchętniej kupowanych przez klientów odmianę tego produktu, a więc żwirki silikonowe, które ze względu na swoje właściwości, spełnią oczekiwania – zarówno Twoje, jak i Twojego pupila.

Dlaczego silikonowy żwirek dla kota?

Silikonowy żwirek dla kota to produkt, pozwalający zadbać o kocią higienę podczas toalety. Wykonywany jest z silikatu i przypomina swoim wyglądem przeźroczyste kryształki, jednak to nie wygląd świadczy o tym, jak bardzo pożyteczny jest to produkt. Najważniejsze są jego właściwości chłonące, dzięki którym możliwe jest zachowanie prawidłowych warunków w kuwecie. Żwirki silikonowe posiadają przede wszystkim doskonałe właściwości wchłaniania nieczystości, co sprawia, że nie ma konieczności wybierania ich z kuwety, a sama wymiana żwirku nie musi być dokonywana z dużą częstotliwością. Jest to więc nie tylko higieniczne, ale również wygodne dla właściciela kota. Co więcej – oprócz wchłaniania kociego moczu, silikonowe żwirki dla kotów neutralizują również nieprzyjemne zapachy, zapewniając tym samym całkowity komfort wszystkim domownikom. Jest to produkt, który różni się dość mocno od innych typów żwirku, jakie są oferowane na rynku – jest bowiem dość ciężki, co również jest zaletą, ponieważ nie jest rozsypywany przez kota w okolicach kuwety. Co ciekawe – silikonowy żwirek dla kotów oprócz tego, że wchłania zapachy, może również zawierać drobinki zapachowe, dające przyjemny aromat. Na rynku nie brakuje producentów, którzy stosują takie rozwiązanie i spełniają tym samym oczekiwania bardzo dużej liczby właścicieli czworonogów.

Żwirki silikonowe sprawdzą się u wszystkich tych osób, które:

 • cenią sobie świeżość i ładny zapach w domu,
 • pragną zapewnić kotu najwyższy poziom higieny i tym samym jego dobre samopoczucie każdego dnia,
 • nie mają czasu albo ochoty zbyt często wymieniać żwirku lub usuwać nieczystości z kociej kuwety – silikonowe żwirki dla kotów można wymieniać z częstotliwością raz na miesiąc,
 • lubią porządek i nie chcą mieć problemów ze sprzątaniem żwirku, wysypującego się w dużych ilościach poza kuwetę,
 • lubią inwestować w produkty, które wystarczają na naprawdę długo.

Sprawdź silikonowy żwirek dla kota w ofercie naszego sklepu!

Jako specjaliści w zakresie karmy i akcesoriów dla zwierząt, stworzyliśmy bogaty asortyment silikonowych żwirków dla kotów, które tworzone są przez najlepszych producentów w branży, takich jak DiamentiQ, Krakvet, Certech czy Trixie. Dzięki zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości składników oraz dbałości o zdrowie zwierząt, producenci oferują swoim klientom żwirki dla kotów z najwyższej półki, które przypadną do gustu Twojemu pupilowi. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą i dokonania najlepsze zakupu dla Twojego kota!

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Zamknij
  pixel