Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FirstMate

( ilość produktów: 3 )

FirstMate

Kanadyjska jakość, ponad 30 lat tradycji

FirstMate to rodzinna marka pochodząca z Kanady, która cieszy się ponad 30-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji zdrowych pokarmów dla psów i kotów. Receptury FirstMate Dog Food opracowywane są pod nadzorem specjalistów z dziedziny żywienia zwierząt domowych oraz lekarzy weterynarii. Karmy produkowane są wyłącznie ze składników wysokiej jakości. FirstMate stosuje do produkcji pokarmów innowacyjne metody, takie jak użycie próżni i ciśnienia do infuzji granulek karmy tłuszczami i olejami, co gwarantuje równomierne wypełnienie każdego kęsa karmy wartościami odżywczymi. Pokarmy są przygotowywane w nowoczesnym zakładzie produkcji w Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda zakład produkcji, FirstMate oferuje wirtualną wycieczkę po fabryce karmy – produkcja odbywa się w sposób transparentny i zgodny ze ścisłymi normami.

Dobry wybór na każdy etap życia

Dostępne w ofercie receptury z serii Grain-Friendly są odpowiednie dla psów wszystkich ras oraz na każdym etapie życia, z wyjątkiem szczeniąt dużych ras w przypadku wariantu z kurczakiem i jagnięciną. Receptury zostały opracowane tak, by spełnić zapotrzebowanie żywieniowe w każdym wieku - wystarczy odpowiednio dostosować dawkę do wieku, wagi oraz potrzeb psa. Karmy są bogate w białko, które jest szczególnie istotne w diecie szybko rozwijających się szczeniąt, a także na dalszych etapach życia.

Krótszy skład, dłuższa radość z życia

Więcej znaczy mniej – wiedzą o tym szczególnie opiekunowie psów wrażliwych oraz psich alergików. Dieta typu L.I.D., czyli z ograniczoną ilością składników, to typ formuły, która zawiera jedno źródło protein I jedno węglowodanów, a także jedynie niezbędne dodatki do zbilansowanej diety. Dzięki temu masz pewność, że Twój pies otrzymuje w pełni wartościową dietę, a jednocześnie możesz łatwiej zidentyfikować, co mogło szkodzić Twojemu psu jako że lista potencjalnych alergenów jest krótsza. Karma jest pomocna w diecie wykluczeniowej. Łatwo też stosować żywienie rotacyjne, gdyż składy pokarmów w obrębie jednej serii różnią się tylko źródłem białka.

Pełne smaku, aż do ostatniej granulki

Marka FirstMate ma innowacyjne podejście do produkcji karmy. Do produkcji suchej karmy używa specjalistycznego urządzenia zwanego Systemem Infuzji Próżniowej, który nasącza każdą granulkę tłuszczami i olejami. Na ostatnim etapie produkcji granulki, które zostały już ugotowane trafiają do systemu zwanego w skrócie V.I.S., który usuwa powietrze metodą próżniową. Tłuszcze i oleje są następnie dodawane, a potem powietrze zostaje ponownie wprowadzone, co wciąga oleje do każdej granulki karmy. Dzięki temu każda granulka jest równomiernie napełniona odżywczymi olejami.

Większa wydajność, mniejsze wydatki

Dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości oraz innowacyjnym metodom produkcji karm, FirstMate oferuje wyjątkowo wydajne diety, które oferują pełną wartość odżywczą w objętościowo mniejszej ilości granulek karmy. Tym samym Twój pupil otrzyma niezbędne składniki poprzez surowce najwyższej jakości, co wpłynie na ilość i jakość stolca. Jednocześnie Ty zaoszczędzisz na wydatkach na karmę, jako że nie będziesz musiał podawać jej dużych ilości, by odpowiednio odżywić psa.

Karma dla psa Firstmate

FirstMate oferuje szeroki wybór diet bogatych w białko, którego źródłem są wysokiej jakości surowce pochodzenia zwierzęcego – mięsne oraz rybne. Receptury wzbogaca starannie skomponowana mieszanka składników roślinnych. Oferta obejmuje również diety z niskim indeksem glikemicznym oraz jednym źródłem białka zwierzęcego. W ofercie marki z pewnością znajdziesz recepturę idealną dla Twojego pupila, która doskonale spełnia jego potrzeby żywieniowe.

Sprawdź karmy FirstMate dla psa dostępne w KrakVet.

Karma dla psa FirstMate produkowana jest ze składników wysokiej jakości wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Źródłem białka, witamin i minerałów w dostępnych w KrakVet karmach FirstMate Grain-Friendly są trzy wyśmienite i odżywcze rodzaje mięs - kurczak z chowu bezklatkowego, mięso jagniąt z wolnego wybiegu i dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku. Każda karma ma wysoką zawartość białka pochodzenia zwierzęcego niezbędnego w diecie psa - wynosi ona 70-75%. Każdą recepturę wzbogacają składniki roślinne dostarczające psu niezbędnych w jego diecie witamin, minerałów oraz błonnika.

KrakVet oferuje trzy pyszne smaki suchej karmy FirstMate w opakowaniach po 11,4 kg oraz 2,3 kg. Formuły są odpowiednie dla psów wszystkich ras oraz w każdym wieku (z wyjątkiem szczeniąt dużych ras w przypadku smaków z kurczakiem i jagnięciną).

Sprawdź dostępne smaki:

Lekkostrawna i pełnoporcjowa sucha karma dla psa z hipoalergicznego i wysoko przyswajalnego mięsa jagniąt z wolnego wybiegu. Mięso użyte do produkcji karmy pochodzi z australijskich pastwisk. Nie zawiera ono hormonów i antybiotyków. Formuła zawiera dwa rodzaje lekkostrawnych, pełnowartościowych zbóż – owies i ryż. Skład nie zawiera soi, pszenicy, kukurydzy, ziemniaków i grochu. Receptura jest odpowiednia dla psów wrażliwych i alergików. Tłuszcz z kurczaka jest przetwarzany bez protein, co zmniejsza ryzyko wystąpienia niepożądanej reakcji na pokarm.

Pełnoporcjowa i odżywcza sucha karma, w której źródłem białka, minerałów, witami i kwasów tłuszczowych są dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku. Tłuszcz z kurczaka nie zawiera białka, co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Dodatek pełnowartościowych zbóż – owsa i ryżu – czyni ją lekkostrawną i bogatą w błonnik. Formuła nie zawiera soi, pszenicy, grochu czy ziemniaków, dzięki czemu karma jest odpowiednia dla wrażliwych psów.

Smakowita, pełnoporcjowa sucha karma dla psa, w którym źródłem białka, witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych niezbędnych w codziennej diecie jest mięso kurczaka z chowu bezklatkowego. Formuła zawiera ryż i owies – lekkostrawne, pełnowartościowe zboża będące źródłem węglowodanów. Nie zawiera z kolei soi, ziemniaków, pszenicy i grochu, dzięki czemu jest odpowiednia dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Karma Firstmate opinie

Oferowana przez markę Firstmate karma cieszy się doskonałymi opiniami ze względu na prosty, naturalny skład, wysoką smakowitość oraz doskonałą wartość odżywczą. Marka została doceniona z uwagi na innowacyjne metody stosowane w produkcji karmy, dzięki czemu masz pewność, że każda granulka trafiająca do miski Twojego psa będzie miała równomierną wartość odżywczą.

Firstmate karma cena

Formuły FirstMate z linii Grain-Friendly są już dostępne w ofercie sklepu KrakVet – sprawdź aktualną cenę:

pixel