Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Transporter dla psa

( ilość produktów: 6 )

Stały kontakt z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi jest dla każdego z nas bardzo ważny. Nie wyobrażamy sobie krótszych czy dłuższych wakacji bez kudłatych milusińskich. Nieodłącznie wiąże się to z koniecznością przemieszczania środkami lokomocji. Zresztą nawet wizyta u lekarza weterynarii wielokrotnie wymaga jazdy samochodem. W trosce o bezpieczeństwo psów, ale także osoby kierującej powinniśmy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie pupila w samochodzie. Odpowiednia mogą być: klatka dla psa, transporter dla psa lub boks dla psa. Bezpieczne przewożenie zwierzęcia to troska o jego i nasze zdrowie. Próżno szukać regulacji prawnych, które jasno określają ciążące na nas obowiązki. W przypadku przewozu psa musimy stosować się do odpowiednich przepisów związanych z przewozem ładunków. Zgodnie z literą prawa pies nie ma nam utrudniać kierowania pojazdem i ograniczać widoczności drogi. Ma być stosownie zabezpieczony w trakcie jazdy.


 

Dla nas naturalnie najważniejsza jest zdrowie pupila, więc nie będziemy dyskutowali ze stosownością tych regulacji, ale warto dodać, że nie stosowanie się do nich może skutkować karą grzywny. Musimy pamiętać, że nie wolno nam narażać pupila na niepotrzebny stres i narażenie życia. Często obserwowany sposób przewozu niezabezpieczonych psów na kolanach właścicieli to nieodpowiedzialność. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć zachowania czworonożnego przyjaciela. Może nerwowo zareagować, gdy zobaczy na ulicy spacerującego zwierzaka i zacząć przemieszczać się po samochodzie. Może tym samym utrudniać nam kierowanie lub przestraszyć kierowcę i być przyczyną kolizji. Warto wybrać odpowiednie zabezpieczenie, które pozwoli cieszyć się z jazdy nam i naszym pupilom. Przydatne mogą być rozwiązania takie jak: klatka dla psa, transporter dla psa lub boks dla psa.

Od czego powinien zależeć wybór, którego dokonamy?

Kluczowa jest rasa i wielkość naszego przyjaciela. Kierując się taką podpowiedzią, wybierzemy trafnie. Transporter dla psa to świetne rozwiązanie dla właścicieli małych i średnich psów. Przewóz pupila w transporterze da mu należyty komfort i powinien odbywać się po zamontowaniu przedmiotu na tylnym siedzeniu samochodu. Gdy transporter jest ulokowany między siedzeniami, narażamy życie i zdrowie kudłatych milusińskich w sytuacji potencjalnej kolizji lub gwałtownego hamowania pojazdu.

Transporter, a może klatka transportowa?

W zimne, deszczowe i mroźne dni warto zabezpieczyć transporter dla psa w specjalnie przeznaczony do tego ocieplacz. Są one stale dostępne w sprzedaży naszego sklepu internetowego, ponieważ nie każdy pies dobrze znosi transport w chłodne dni. Właściciele psów powinni wiedzieć, że ocieplacze na transportery dla psów są dostępne w 3 rozmiarach, by bez trudu pasowały na każdy produkt. Właściciele większych psów powinni rozważyć zakup produktów takich jak: klatka do przewozu psa lub boks dla psa. Jakie są zasady korzystania z takich rozwiązań? Przede wszystkim umieszczamy je w bagażniku. Pamiętajmy, by dobrać zabezpieczenie do rozmiaru naszego psa i wielkości samochodu. Wielkość powinna być tak wybrana, by pies mógł się poruszyć, gdy będzie tego potrzebował. Nie możemy ograniczać niezbędnych ruchów. Klatka transportowa i boks dla psa najczęściej są wykonane z metalu. Są one łatwe w utrzymaniu czystości, ale jednocześnie wykonane tak, by nie trzeba było ich nieustannie myć. Choć nie są lekkie, możemy bez trudu używać ich także na zewnątrz, jeśli będzie istniała taka potrzeba. Jest to bardzo trwały przedmiot, który można wyposażyć dodatkowo w miskę, pokrowiec przeciwdeszczowy czy matę do leżenia. Bezpieczne transportery dla psa znajdziecie Państwo w asortymencie naszego sklepu zoologicznego online. Ich ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, a nie jest to wygórowane cena, gdy troszczymy się o zdrowie wiernego przyjaciela. Transportery przez nas oferowane produkowane są z nietoksycznych materiałów. Jesteśmy dystrybutorem transporterów samochodowej wiodących na rynku marek TRIXIE i FERNPLAST. W naszej ofercie znajdą państwo produkty w całości wykonane z plastyku oraz takie, których zabezpieczeniem jest metalowa kratka. Wszystkie produkty wykonane są tak, by bez trudu mogli państwo zadbać o czystość. Niektóre z transporterów w naszej ofercie są wyposażone są w posłanie i miskę. Kupując taki zestaw w pełni zadbamy o potrzeby naszego czworonożnego pupila. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup transportera z nylonu. Jest to przedmiot produkowany przez firmę TRIXIE. Transporter ten obok zalet, które mają też inne produkty przez nas oferowane, ma dodatkowo funkcjonalne kieszenie na drobiazgi takie jak smakołyki czy zabawki, które sprawdzą się w podróży. Doskonale dobrany transporter to taki, który jest o 15 cm wyższy i dłuższy niż pies. Zaczynając przygodę z życiem z czworonożnym przyjacielem, można od razu kupić większy transporter. Początkowo możemy bez problemu oddzielić przestrzeń, w której będzie spędzać czas szczeniak.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel