Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa Royal Canin

( ilość produktów: 198 )

Karmy Royal Canin to gwarancja najwyższej jakości i smakowitości, dzięki czemu Twój podopieczny będzie cieszył się pysznym posiłkiem, który równocześnie zagwarantuje mu niezbędną porcję witamin, minerałów i składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania i zdrowego życia. Przy produkcji karm używane są wyłącznie sprawdzone naturalne komponenty najwyższej jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo spożywania. Do pokarmów marki Royal Canin nie są dodawane polepszacze smaku, konserwanty ani barwniki. Dzięki temu, że tak wielu opiekunów czworonogów zaufało marce Royal Canin, produkty tej firmy dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach w sklepie KrakVet.pl.

Karma Royal Canin dla psa

Marka Royal Canin oferuje szeroki wybór suchych i mokrych karm dla psów w każdym wieku oraz każdej wielkości. W ofercie dostępne są również karmy dla psów rasowych oraz diety na specjalne potrzeby żywieniowe wynikające ze stanu zdrowia, stopnia aktywności lub trybu życia. Oferta obejmuje formuły dla szczeniąt takie jak Royal Canin Starter i Royal Canin Puppy, dla psów dorosłych oraz dla seniorów. Każda receptura precyzyjnie uwzględnia potrzeby zmieniające się w zależności od wieku czy wagi.

Aby dostosować karmę Royal Canin dla psa do potrzeb pupila, należy wziąć pod uwagę:

  • wiek psa,
  • rasę,
  • styl życia (czy pies żyje w mieście, wyłącznie w domu, czy też prowadzi aktywny styl życia i spędza dużo czasu na świeżym powietrzu),
  • zabiegi weterynaryjne (w tym sterylizacja lub kastracja),
  • stan zdrowia i specjalne potrzeby (tendencja do nadwagi, wrażliwa skóra i sierść, problemy z układem trawiennym, wybredny apetyt, ciąża).

Royal Canin oferuje następujące linie karm dla psa:

Sprawdź: Royal Canin BHN – opinie, skład i cena karmy

Karma Royal Canin – dobry wybór dla psów rasowych

Wśród karm produkowanych przez Royal Canin dostępne są produkty przeznaczone konkretnie dla psów danych ras. Każda taka formuła przygotowana jest z myślą o przedstawicielach konkretnej rasy. W ten sposób receptury zapobiegają rozwojowi najczęściej pojawiających się schorzeń i ułatwiają codzienną pielęgnację. Zawierają specyficzne składniki, dzięki którym łatwiej można zadbać o jakość sierści czy stan zębów czworonoga.

Jednocześnie każda karma Royal Canin przeznaczona dla konkretnej rasy wspiera zarówno rozwój szczeniąt, jak i utrzymanie dobrej formy u dorosłych psów. Formuły dla ras brachycefalicznych mają granulat o odpowiednich rozmiarach i kształtach, ułatwiający pobieranie pokarmu i jego dokładne gryzienie. Każda karma dla psa ma poziom białek, tłuszczów i węglowodanów dopasowany do potrzeb rasy i występujących skłonności, na przykład do nadwagi i otyłości.

Royal Canin – karma dla psa na każdym etapie życia

Psy mają różne wymagania na różnych etapach życia. Z tego powodu, marka Royal Canin dostosowała receptury swoich karm tak, aby były dostosowane do wymagań żywieniowych zwierząt w każdym wieku.  Pełen komplet karm dla psów obejmuje receptury:

Karmy podzielone są też względem rozmiarów psów, między innymi na produkty dla zwierząt miniaturowych i małych, średnich, dużych i olbrzymich, a także ze względu na ich rasę. 

Specjalistyczne karmy Royal Canin

Osobną kategorię stanowi wśród produktów Royal Canin karma dla psa przygotowana w ramach linii specjalistycznej. Karmy weterynaryjne przeznaczone są do podawania zwierzętom jako wsparcie w terapii tymczasowej albo przy chorobach przewlekłych. Spełniają one rolę dietoterapii i pomagają przeciwdziałać nawrotom niektórych schorzeń. Przygotowane są również z myślą o psach wrażliwych, na przykład z alergiami pokarmowymi, problemami skórnymi albo nadwagą i otyłością.

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Royal Canin dla psa

Jak karmić Shih Tzu?

Decydując się na zakup rasowego psa musimy pamiętać o tym, że naszym obowiązkiem będzie zadbanie o właściwą dietę. Pożywienie, jakie podajemy, musi być
pixel