Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przysmaki dla psa

( ilość produktów: 533 )
Firstmate

W ofercie sklepu KrakVet nie mogło zabraknąć najlepszego sposobu na wynagrodzenie psa i sprawienia, że jego codzienność jest dużo bardziej kolorowa. To właśnie przysmaki powodują, że wychowanie psa jest dużo łatwiejsze, a jego codzienne samopoczucie lepsze – stanowią więc bardzo ważny element codziennej diety psa, o którym należy pamiętać. Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w najlepsze produkty tego typu, tworzone przez cenione marki – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru tego, co najlepsze dla Twojego psa!

Dlaczego przysmaki dla psów są tak ważne?

Oczywiście najważniejszą funkcję, jaką pełnią przysmaki dla psów, jest przede wszystkim nagradzanie czworonoga – np. za prawidłową odpowiedź na komendę czy właściwe zachowanie. Pełnią fundamentalną rolę zarówno w zakresie treningu psa, jak również jego wychowania – bez nich ani jedno, ani drugie nie mogłoby być w pełni skuteczne. To jednak nie wszystko – przysmaki sprawiają naszym pupilom radość, bo są smaczne i stanowią urozmaicenie ich diety. Co więcej – zaopatrując się w te właściwe, wybierasz przekąski bogate w wartościowe składniki, witaminy oraz minerały, które sprzyjają zdrowemu rozwojowi psa. Pełnią więc bardzo wiele ról i są ważnym elementem codzienności zwierzaka – warto więc w nie zainwestować!

Jakie przysmaki dla psa zakupisz w naszym sklepie?

Pragniemy spełniać oczekiwania właścicieli różnych psów, którzy posiadają swoje cele wychowawcze i chcą inwestować wyłącznie w to, co najlepsze dla czworonożnego przyjaciela. W związku z tym postawiliśmy na najwyższą jakość przysmaków, a także ich ogromną różnorodność. Polecamy między innymi:

Oczywiście to tylko część dostępnych produktów — oferujemy również przysmaki naturalne i dostosowane do specjalnych potrzeb każdego psa — wystarczy wejść w dowolną kategorię, aby przekonać się o ich właściwościach.

Przekąski dla psa – zdrowe przysmaki naturalne

Przysmaki kojarzą się z niekoniecznie zdrowym rozpieszczaniem. Nie musi tak być – z dostępnymi w naszym sklepie naturalnymi przekąskami dla psa nagrodzisz swojego pupila w sposób, który nie tylko uszczęśliwi go w pełnym wymiarze, ale również będzie bezpieczny dla jego zdrowia. Proponowane przez nas przekąski dla psa są wykonywane z naturalnych składników, takich jak skóra wołowa czy suszone podroby. Stanowią naturalne źródło łatwoprzyswajalnego białka, a także cennych dla zwierzęcia witamin i minerałów. Są przy tym wolne od sztucznych składników czy wypełniaczy, dzięki czemu są lekkostrawne dla czworonoga i bezpieczne dla jego zdrowia. Przysmaki to doskonała uzupełniająca karma dla psa, która wzbogaci dietę Twojego pupila.

Szeroki wybór przysmaków

W ofercie naszego zoologicznego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór przekąsek dla psów, idealnych dla czworonogów każdej rasy, wieku i wielkości. Dostępne są m.in.: - ciastka dla psów, - kości i gryzaki ze skóry zwierzęcej, - przysmaki z kawałkami kurczaka, - mięsne paski, - warzywne dropsy, - kabanosy. Tak szeroki wybór pozwala na dostarczenie swojemu pupilowi jego ulubionego przysmaku lub zapewnienie różnorodnego uzupełnienia codziennej diety różnymi przekąskami dla psów. Przysmaki są dostępne w wielu smakach i aromatach, najbardziej atrakcyjnych dla każdego czworonoga. Polecamy zarówno te o smaku mięsa, jak i bardziej niecodzienne – o aromacie pizzy, sera czy masła orzechowego, dzięki którym Twój pupil zaspokoi pragnienie posmakowania rzeczy, na które zwykle nie można mu pozwolić ze względu na jego zdrowie.

Przysmaki dla psów o specjalnych potrzebach

Czworonogi z nadwagą czy o innych specjalnych potrzebach nie muszą rezygnować z przysmaków – dostępne w naszym sklepie przekąski dla psów są niskokaloryczne, dzięki czemu można nimi uzupełniać dietę również tych pupili, które muszą uważać na zawartość tłuszczu w pokarmach. Również właściciele szczeniąt, osobników w podeszłym wieku czy takich, które posiadają problemy zdrowotne, mogą podawać swoim podopiecznym przekąski dla psów, które dostarczą im potrzebnych na co dzień składników i zapewnią energię do codziennych zabaw.

Przysmaki jako nagroda lub uzupełnienie diety

Oferowane przez nas przysmaki mogą być podawane czworonogom na co dzień, jako wartościowe i ciekawe dla nich uzupełnienie diety, jak i stanowić nagrodę za dobrze wykonane polecenie, udany trening czy grzeczne zachowanie.

Wyroby najlepszych producentów artykułów dla zwierząt

Zależy nam na zdrowiu Twojego pupila – dlatego proponujemy wyłącznie produkty firm, które znamy. Dostępne u nas przysmaki dla psów powstają w kontrolowanych warunkach, są także badane pod różnymi kątami, by dostarczyć czworonogom wyłącznie wartościowe i bezpieczne dla ich zdrowia produkty.

W naszym bogatym asortymencie znajdują się przysmaki dla psów o różnych potrzebach, dzięki czemu z całą pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Oferujemy wyroby cenionych producentów, takich jak znana polska marka Maced, O'Canis czy Trixie - dzięki temu masz pewność tego, że stawiasz na najlepsze przysmaki na rynku, które z całą pewnością zostaną docenione przez twojego czworonożnego przyjaciela.

Sprawdź ranking najpopularniejszych w 2021 roku przysmaków dla psa.

Zobacz artykuły na blogu związane z tematem: Przysmaki dla psa

Jakie przysmaki dla psa?

Oprócz podstawowego pożywienia psa, jakim jest karma lub gotowane potrawy, do jadłospisu naszego pupila często dodajemy przysmaki. Stanowią one urozmaicenie diety, są częścią

Zdrowe i bezpieczne przysmaki dla szczeniaków

Przysmaki i kliker to kluczowe elementy najskuteczniejszej i najtrwalszej metody wychowywania psa, czyli szkolenia pozytywnego. Pomagają wskazywać odpowiednie zachowania i dbać o dobre
pixel