Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karmy, kosmetyki i akcesoria dla pudla

( ilość produktów: 7 )

Są na świecie takie rasy psów, które choć zna każdy, posiada je niewiele osób. Do takich psów z całą pewnością zalicza się Pudel, którego wygląd znają wszyscy, jednak w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. A to z pewnością duży błąd, bo psy te nie tylko charakteryzuje niecodzienny, bardzo ładny wygląd – są też niezwykle rodzinnymi psami i posiadają bardzo dużą inteligencję. Dla tych osób, które są właścicielami pudla, przygotowaliśmy w naszym sklepie specjalną kategorię, w której znajdują się najwyższej jakości produkty – karmy i akcesoria, dzięki którym będziesz miał możliwość zadbania o zdrowy rozwój i codzienne zadowolenie swojego czworonoga.

Pudel –przyjazny charakter i inteligencja

Na samym początku warto wspomnieć, że istnieją różne rasy pudla – średnie, duże, miniaturowe i toy, które choć różnią się nieco zachowaniem, mają bardzo wiele wspólnych cech, dzięki czemu możemy mówić o nich wszystkich w jednym tonie. A zdecydowanie jest co mówić, bo to niezwykle ciekawa rasa psów o charakterystycznych cechach. Oczywiście na pierwszym planie jest ich wygląd i puchata sierść, do której bardzo przyjemnie się wtulić. Jednak to nie tylko wygląd powoduje, że pudel jest psem wartym zainteresowania i miłości. Po pierwsze – pudel to pies, który niezwykle przywiązuje się do swojego właściciela i darzy go bezgraniczną niemal miłością. I to niezależnie od typu pudla! Co więcej – jest to rasa niezwykle inteligentna, chętnie ucząca się różnego rodzaju poleceń i potrafiąca reagować odpowiednio w różnych sytuacjach. W wielu rankingach zajmują one drugą pozycję, co mówi samo za siebie. Co więcej – Pudel to pies, który akceptuje dzieci, a w stosunku do obcych pozostaje obojętny. Może też bezproblemowo zaprzyjaźnić się z innymi psami – nawet pod jednym dachem.

Co z pielęgnacją pudli?

Oczywiście każdy właściciel pudla zdaje sobie sprawę z tego, jakie jego psiak posiada wymagania względem pielęgnacji, które odnoszą się przede wszystkim do gęstej sierści – trzeba ją czesać i to bardzo często. Jest to dość czasochłonne zajęcie, jednak minimalizuje ryzyko skołtunienia się włosków. Oczywiście o pudle trzeba dbać również pod kątem zdrowotnym, ponieważ zagrażają im różnego rodzaju chorzenia – do tych najczęstszych należą przede wszystkim zapalenie ucha, dziąseł czy zaburzenie rozwoju głowy (dużo rzadziej). Oczywiście w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, należy zgłosić się do specjalisty, a na co dzień podawać psu wysokiej jakości, dostosowaną do jego potrzeb karmę.

Oferujemy najlepsze produkty dla Pudli

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu Krakvet, w którym znajdziesz wysokiej klasy karmy dla psów, dedykowane tej właśnie rasie, a także liczne, niezbędne na co dzień akcesoria, do których zaliczyć można między innymi szczotki i grzebienie, smycze czy obroże. Oczywiście wszystkie wyroby reprezentują najwyższą jakość, ponieważ sprowadzane są od najlepszych producentów, cenionych w całym kraju za wysoką jakość stosowanych w produkcji materiałów oraz składników.

Sprawdź: Karma dla pudla - ranking [Top 10].

pixel