Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria dla psów

( ilość produktów: 490 )

trixie

Opieka nad pieskiem to nie tylko ciągłe dbanie o stan jego zdrowia. To również zapewnienie mu odpowiedniej dawki codziennej zabawy. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że ruch to tak naprawdę zdrowie naszego czworonożnego przyjaciela. Szczęśliwy piesek nie tylko prawidłowo rozwija się psychicznie, ale również jest zdrowy pod względem fizycznym. Ruch w postaci codziennych spacerów i możliwości wybiegania się naszego czworonożnego przyjaciela zapewnia odpowiednią pracę układu krwionośnego i zapobiega nadwadze oraz podwyższonemu cholesterolowi. Oczywiście powinniśmy również pamiętać o doborze odpowiedniej karmy suchej dla psa oraz karmy mokrej, składającej się wyłącznie z wysokiej klasy składników odżywczych, minerałów oraz witamin. Zaopatrując się w psie akcesoria, powinniśmy pamiętać o zakupie podstawowych gadżetów dla psa, takich jak gryzaki, piłeczki i wiele innych. Pozwolą one naszym psiakom rozwijać swoją wyobraźnię i wzbogacą radość z życia każdego pupila. Niektóre są również niezbędne do zapewnienia potrzeb bytowych piesków. Ale jakie produkty powinniśmy tak właściwie wybrać? 

Akcesoria dla psa — pozwól swojemu przyjacielowi dobrze się bawić i rozwijać wyobraźnię

Akcesoria dla psów możemy podzielić na co najmniej dwie kategorie — zabawki oraz produkty niezbędne do odpowiedniej pielęgnacji. Wśród zabawek pozwalających na odpowiedni rozwój umysłowy pieska znajdziemy między innymi gryzaki. W sprzedaży dostępne są produkty materiałowe oraz lateksowe. Zakup gryzaka wydaje się dobrym pomysłem, ponieważ nasz czworonożny przyjaciel dnia codziennego może wyładować nadmiar energii poprzez gryzienie swojej zabawki, a nie na przykład nowych butów opiekuna czy kanapy w salonie. Ponadto te gadżety dla psa gryzaki ułatwiają psiakom czyszczenie zębów oraz odpowiednio masują ich dziąsła. Gryzaki dostępne są w różnych wariantach imitujących inne zwierzęta, na przykład myszy, indyka, jeżyka, wiewiórki czy prosiaczka. Ponadto opiekunowie mogą zdecydować się na zakup gryzaków tematycznych, nawiązujących na przykład od świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Kupując gadżety dla psa, możemy zdecydować się również na różnego rodzaju piłeczki. Są to zarówno akcesoria dla dużych psów, jak i mniejszych ras. Zabawa z piłeczkami bardzo dobrze wpływa na układ krążeniowy naszego pupila oraz odpornościowy. Ponadto może sprawić wiele frajdy zarówno opiekunowi, jak i samemu pieskowi. W sprzedaży dostępne są również pluszowe zabawki dla psa, jutowe rolki służące do wyładowania energii oraz firsbee, pozwalające na naukę aportowania.

Akcesoria dla psa — nie tylko zabawa!

Akcesoria dla psa to również produkty użyteczne. W tej kategorii znajdziemy nie tylko zabawki, ale również pojemniki na karmę suchą i mokrą. Wykonane z dobrej jakości tworzywa sztucznego lub metalu będą doskonałym pomysłem przechowywania pokarmu dla opiekunów kupujących karmy w dużych paczkach. Jedną z istotniejszych cech tych produktów będzie fakt, że wszystkie pojemniki na karmę posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty pozwalające na przechowywanie pożywienia, a ich konstrukcja zabezpiecza pokarm przed wilgocią i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Równie istotnymi artykułami dla psów będą miski i pojemniki na karmę. Wysokiej jakości produkty dopasowane pod kątem rozmiaru oraz wagi zapewniają naszym podopiecznym komfortowe spożywanie pokarmu w każdych warunkach. Gumowe elementy na spodzie gwarantują, ze nie będą się przemieszczać, irytując przy tym naszego czworonożnego przyjaciela i brudząc podłogę. W sprzedaży dostępne są również miarki plastikowe do karmy, ułatwiające dozowanie suchego pokarmu. Natomiast poręczne poidła dla piesków okażą się niezastąpione podczas podróży samochodem. Bardziej wymagający opiekunowie mogą zdecydować się na zakup poidła stacjonarnego automatycznego dla psa. Jest to idealny gadżet dla psa na upalne dni, zapewniający mu dostęp do świeżej, ciągle chłodzonej wody. Jest to możliwe dzięki ciągłej cyrkulacji. Ponadto taki sprzęt stale wzbogaca wodę w tlen, a jego głównymi zaletami są redukcja nieprzyjemnych zapachów i filtrowanie wody. Artykuły dla psów to też wygodne łóżka z materacami w różnych wariantach kolorystycznych, budy dla mniejszych psiaków obszyte bezpiecznym materiałem oraz legowiska, pozwalające na chwilę oddechu po wycieńczającej zabawie czy długim spacerze. Osoby mieszkające razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi w domach wolnostojących powinny zastanowić się również nad zakupem wygodnych w montażu drzwiczek automatycznych, zaopatrzonych w bezgłośny system zamykania oraz innowacyjny system ochrony. Takie produkty są z reguły wyposażone w cztery moduły — wyjście, wejście, wyjście i wejście oraz całkowite zamknięcie. Drzwiczki w zestawie posiadają magnetyczne plomby umieszczone w obroży psiaka, które aktywują ich mechanizm.

pixel