Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie

Okazje w KrakVet

Okazje

W sklepie zoologicznym KrakVet zawsze znajdziesz coś dla swojego ulubieńca – i to w okazyjnej cenie! KrakVet oferuje szeroką gamę produktów dla psów i kotów oraz małych zwierząt domowych, a także akcesoria akwarystyczne i terrarystyczne. Wszystko to w korzystnych cenach i z błyskawiczną dostawą, która jest darmowa w przypadku wszystkich opłaconych z góry zamówień powyżej 139 zł!

99% zamówień złożonych do godziny 17:00 dociera do Klienta następnego dnia roboczego. Dowiedz się więcej na temat naszych szybkich dostaw oraz weekendowych wysyłek. Skorzystaj również z niepowtarzalnej promocji, w której możesz wypróbować naszą błyskawiczną dostawę za darmo przy zamówieniu powyżej 49 zł!

Sprawdź ofertę, zapoznaj się z trwającymi aktualnie akcjami promocyjnymi i wypróbuj ekspresową dostawę - Twój pupil na pewno będzie zadowolony!

Sprawdź okazje w KrakVet!

Bestsellery

Wyprzedaż

Promocje

Nowości

Hity cenowe

Promocje dla psów

W sklepie KrakVet znajdziesz szeroką ofertę karm oraz akcesoriów dla psów. Oferta obejmuje zarówno suche, jak i mokre karmy oraz przysmaki wysokiej jakości od najpopularniejszych producentów psiej żywności. Ponadto w sklepie znajdziesz duży wybór akcesoriów na spacer, akcesoriów do podróży, legowisk, środków do pielęgnacji oraz misek i poideł. W ofercie nie mogło również zabraknąć zabawek dla psów, które umilą czas Twojemu pupilowi.

Oferta promocyjna jest regularnie uzupełniana o sezonowe i jednorazowe promocje, akcje testowe i zestawy z prezentem. Co więcej, sklep KrakVet oferuje stałą zniżkę na zestawy karm – zaopatrz się w karmę na dłuższy czas i zaoszczędź!

Sprawdź obowiązujące obecnie promocje na produkty dla psów.

Promocje dla kotów

Sklep KrakVet dysponuje także szeroką ofertę karm i akcesoriów dla kotów. W sklepie znajdziesz suche oraz mokre karmy wysokiej jakości, a także smakowite przysmaki dla Twojego mruczącego ulubieńca. W sklepie zaopatrzysz się także we wszystkie akcesoria, których może potrzebować Twój kot - żwirki i kuwety, środki do pielęgnacji, legowiska, transportery i smycze oraz miski i poidła. Szeroki wybór zabawek i drapaków zapewni Twojemu ulubieńcowi rozrywkę na długi czas.

Oferta promocyjna jest stale poszerzana o nowe akcje testowe, kody rabatowe i obniżki cen. Ponadto wszystkie zestawy karm są objęte stałą obniżką – zrób zapas karmy w sklepie KrakVet i zapewnij swojemu pupilowi pokarmy w korzystnej cenie!

Sprawdź obowiązujące obecnie promocje na produkty dla kotów.

Wszystkie informacje na temat trwających obecnie promocji, akcji testowych i obniżek cen oraz aktualnych kodów rabatowych znajdziesz również w naszej Strefie Rabatów.