Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Pozostałe zwierzęta

Pozostałe zwierzęta

(36)
Aktywne filtry
Oferty: Bestseller
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Brit

Pozostałe zwierzęta - co musisz wiedzieć

Internetowy sklep zoologiczny Krakvet.pl to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajduje się bowiem szereg rozmaitych produktów dla wszystkich domowych podopiecznych, rozpoczynając od pokarmów i akcesoriów dla psów oraz kotów, a kończąc na klatkach dla gryzoni, akwariach oraz wyposażeniu terrariów. To właśnie dzięki temu zakupy dla różnorodnych zwierząt mogą odbywać się w jednym miejscu, co z kolei wiąże się ze znaczącymi oszczędnościami.

Pokarm dla gryzoni i małych zwierząt

Odpowiednio dopasowana i zbilansowana dieta stanowi podstawę prawidłowego rozwoju, a także funkcjonowania na każdym etapie życia. Pokarm dla gryzoni i drobnych zwierząt powinien więc cechować się nie tylko wysoką jakością, ale również zawartością niezbędnych składników odżywczych oraz smakowitych dodatków.

W ofercie sklepu Krakvet.pl dostępne są karmy od znanych i cenionych producentów, które dedykuje się królikom, chomikom, świnkom morskim, a także myszoskoczom, koszatniczkom, szczurom oraz myszom. Niezależnie od gatunku, każdy mały pupil z pewnością będzie więc zadowolony.

Klatki dla gryzoni i małych zwierząt

Klatka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego gryzonia. Co więcej, musi ona być dopasowana do jego rozmiarów, potrzeb, a także preferencji. Królik nie będzie bowiem zadowolony w klatce dla chomika, przez co każdy opiekun powinien zapoznać się z rzeczywistymi wymaganiami swojego pupila.

Wirtualne półki Krakvet.pl obejmują rozmaite klatki, które cechują się wysoką jakością wykonania, solidną konstrukcją oraz ciekawymi udogodnieniami. Ponadto występują one w konkurencyjnych, a także niezwykle atrakcyjnych cenach.

Akcesoria dla gryzoni i małych zwierząt

Wśród akcesoriów dla gryzoni oraz wszelkich małych zwierząt domowych wyróżnia się produkty takie, jak huśtawki, hamaki i zabawki, ale również transportery i specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne. Tego typu artykuły mogą okazać się niezwykle przydatne w codziennej opiece nad ukochanym pupilem, tym samym znacznie ją ułatwiając, a jednocześnie urozmaicając codzienność zwierzęcia.

Podłoża i żwirki dla gryzoni i małych zwierząt

Ściółki, żwirki oraz rozmaite podłoża stanowią niezbędny element wyposażenia klatki dla gryzonia, ale również ptaków lub innych małych stworzeń. Ich zadaniem jest bowiem pochłanianie odchodów zwierzęcia w celu zagwarantowania odpowiedniej higieny i czystości w obrębie jego lokum.

Wśród produktów z tej kategorii wyróżnia się między innymi warianty drewniane, kukurydziane, a także w zbrylającej lub niezbrylającej formie.

Ptaki

Zarówno hodowla, jak i sezonowe dokarmianie ptaków, wymagają odpowiednich akcesoriów. Dlatego też oferta sklepu Krakvet.pl zawiera wszystko, co niezbędne każdemu opiekunowi.

Wśród produktów dedykowanych ptakom wyróżnia się różnego rodzaju klatki, pokarmy i przysmaki, a także podłoża oraz niezbędne wyposażenie, jak chociażby miseczki na pokarm lub rozmaite zabawki. Nie zabrakło również niezbędnych artykułów pielęgnacyjnych, mających ułatwiać opiekę nad pupilem.

Pokarm dla rybek akwariowych

Każde zwierzę, niezależnie od swojego gatunku, będzie wymagało odpowiednio dopasowanych pokarmów. Z tego względu zdecydowanie warto postawić na znanych i sprawdzonych producentów, którzy oferują wysokiej jakości produkty dedykowane konkretnym rybkom i stworzeniom akwariowym.

W tej kategorii znajdują się nie tylko uniwersalne karmy, ale również pożywienie dla gatunków takich, jak gupiki, glonojady, paletki i wiele innych. Poszczególne warianty różnią się także swoją strukturą i formą, przez co dopasowanie odpowiedniej opcji staje się niezwykle proste.

Pokarm dla gadów i płazów

Wszelkie gady oraz rozmaite płazy hodowane w warunkach domowych, potrzebują zbilansowanej, a zarazem wartościowej diety. Z pomocą przychodzi więc internetowy sklep zoologiczny Krakvet.pl, oferujący szereg jakościowych pokarmów dla żółwi, czy też skorupiaków. Ponadto dostępne są również niezwykle przydatne preparaty odżywcze oraz witaminowe, mające wspierać prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie zwierzęcia na każdym etapie życia.

Akwaria i akcesoria

Odpowiednio dopasowane akwarium to absolutna podstawa hodowli rozmaitych zwierząt. Warto jednak zaznaczyć, iż wybór konkretnego wariantu powinien być uzależniony od czynników takich, jak chociażby rozmiar pupila oraz jego rzeczywiste wymagania, a także ilość lokatorów zamieszkujących akwarium.

W ofercie sklepu widnieją różnorodne modele, które doskonale sprawdzą się w wielu przypadkach. Co więcej, oferta zawiera także niezbędne akcesoria i wszelkie ozdoby, mające umilać stworzeniom czas.

Akcesoria do akwariów

Wśród akcesoriów akwariowych wyróżniane są produkty takie, jak grzałki i termometry, niezbędne filtry oraz wkłady wymienne, lampy i żarówki, napowietrzacze, a także preparaty czyszczące lub pielęgnacyjne oraz zjawiskowe dekoracje. Krakvet.pl jest więc miejscem, w którym każdy hodowca, zarówno początkujący, jak i profesjonalny, znajdzie wszelkie elementy mające ułatwiać opiekę nad zwierzątkami akwariowymi.

Stawy i oczka wodne

Oczka wodne oraz przydomowe stawy nieraz okazują się wyjątkowym urozmaiceniem przestrzeni. Koniecznym jest jednak zadbanie o niezbędne wyposażenie oraz wszelkie akcesoria mające wpływać na wygląd oraz stan nie tylko wody, ale również mieszkańców oczka wodnego lub stawu. W Krakvet.pl dostępne są więc jakościowe filtry, pompy, grzałki, elementy oświetleniowe oraz wiele innych. Ponadto oferta zawiera również pokarmy dla stworzeń zamieszkujących daną przestrzeń, dzięki czemu każdy lokator otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Terrarystyka

Terrarystyka to wyjątkowe hobby, które niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki temu możliwe jest bowiem obserwowanie oraz opieka nad stworzeniami z grup takich, jak płazy, gady, pajęczaki oraz owady. Co więcej, w terrarium można również hodować egzotyczne gatunki roślin, które nieraz stanowią wspaniałe urozmaicenie domowej przestrzeni. Warto jednocześnie zaznaczyć, że zarówno zwierzęta, jak i rośliny, będą potrzebowały odpowiednich warunków do rozwoju i funkcjonowania.

Każdy hodowca musi zadbać o aspekty takie jak podłoże, oświetlenie, wilgotność, temperatura oraz żywienie. Dlatego też Krakvet.pl oferuje wszystko to, co niezbędne przy urządzaniu terrarium oraz opiece nad jego lokatorami.