Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Żwirki i akcesoria dla kota Żwirek dla kota Żwirek niezbrylający dla kota

Żwirek niezbrylający dla kota

(21)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

DIAMENTIQ

Żwirek niezbrylający dla kota - co musisz wiedzieć

W ofercie naszego sklepu zoologicznego znajduje się cały przekrój żwirków dla kotów, w tym typu niezbrylającego. Proponujemy naszym klientom wyłącznie starannie wybrane produkty, pochodzące od cenionych, sprawdzonych producentów, takich jak Krakvet, Diamentiq, Bazyl czy Tolsa. Są to wyroby atestowane i badane, sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla zwierząt domowych. Szeroki wybór pozwoli każdemu klientowi na znalezienie żwirku dla kota, który spełni oczekiwania zarówno jego, jak i jego pupila.

Niezbrylające żwirki dla kotów – szeroki wybór produktów od najlepszych producentów

W naszej ofercie znajdują się niezbrylające żwirki dla kota wykonane z takich materiałów, jak: - silikon, - drewno, - atapulgit, - sepiolit. Wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa użytkowania, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zapewniają swoim pupilom wyłącznie najlepsze, dobre dla ich zdrowia artykuły.

Niezbrylające żwirki dla kotów – zalety

Żwirki dla kotów dostępne w naszej ofercie to komfort użytkowania zarówno dla kota, jak i jego właściciela. Do ich największych zalet należą: - doskonała chłonność wilgoci – wszystkie zanieczyszczenia zostają wchłonięte, co zapewnia większą higienę przy korzystaniu z kuwety przez zwierzę, - chłonność nieprzyjemnych zapachów, zapewniający komfort domownikom, - wydajność – nie trzeba każdorazowo wymieniać żwirku dla kota w kuwecie, wystarczy wygarnąć większe zanieczyszczenia i dosypać brakującą porcję żwirku, - wygoda użytkowania – dostępne u nas żwirki dla kotów nie pylą się ani nie przyklejają do łapek zwierzęcia, dzięki czemu pozostają w kuwecie i nie zostają rozniesione po domu, - ekologiczność – wszystkie żwirki są bezpieczne dla środowiska – te wykonane z naturalnych tworzyw można wykorzystać jako kompost, a pozostałe można zutylizować w urządzeniach sanitarnych. Ponadto, proponujemy szeroki wybór żwirków dla kotów w atrakcyjnych zapachach, które dla właściciela stanowią miły dodatek, a dla jego pupila są neutralne i nie odstraszają go od kuwety. Znajdą Państwo produkty o zapachu lawendy, cytryny, jabłka czy lasu. Dla osób preferujących niepachnące produkty proponujemy także żwirki bezzapachowe, zupełnie neutralne we wnętrzu, a przy tym doskonale chłonące brzydkie zapachy. Wszystkie proponowane przez nas produkty są wygodne w użytkowaniu – wystarczy zmieniać je raz na tydzień, by zapewnić swoim podopiecznym wysoki poziom higieny, przy utrzymaniu czystości w całym domu. Nie pylą się ani nie pozostają na futerku zwierząt, dlatego łatwo zachować porządek w mieszkaniu przy ich użytkowaniu.

Najwyższej jakości żwirki dla kotów w atrakcyjnych cenach

Dostępne w naszej ofercie niezbrylające żwirki dla kotów pochodzą wyłącznie od sprawdzonych marek, dostarczających produkty o najwyższej jakości, posiadających atesty i przebadanych pod kątem bezpieczeństwa dla zwierząt. Nie powodują alergii i nie podrażniają, dzięki czemu czworonogi chętnie i swobodnie z nich korzystają. Proponowane przez nas żwirki dla kotów to też oszczędność – są wyjątkowo wydajne, a przy tym dostępne w atrakcyjnych, niskich cenach.

Sortuj