Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Farmina VET Life

Farmina VET Life

(10)
Aktywne filtry
KATEGORIA: Dla kota
Sortuj
Wyświetlaj

Farmina to włoska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości żywności dla psów i kotów od 1965 roku. Oferuje szeroki wybór mokrych i suchych karm bytowych oraz karm weterynaryjnych dla psów i kotów. Receptury opracowywane są pod okiem specjalistów na podstawie najnowszych badań z dziedziny żywienia. Do produkcji wszystkich karm marki wykorzystywane są wysokiej jakości składniki pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł. Surowce są pozyskiwane w sposób humanitarny i ekologiczny. Marka jest obecnie popularna niemal na całym świecie i cieszy się ogromnym uznaniem wśród opiekunów zwierząt i specjalistów do spraw żywienia.

Farmina Vet Life to seria weterynaryjnych karm dla psów i kotów, która obejmuje mokre i suche diety opracowane specjalnie z myślą o najczęstszych schorzeniach i problemach zdrowotnych. Receptury opracowywane są na podstawie wyników badań przeprowadzonych we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Zawierają one naturalne przeciwutleniacze, a także nie zawierają GMO.

Sprawdź ofertę.

Karma Farmina Vet Life dla psa

Marka Farmina oferuje w ramach linii Vet Life szeroki wybór diet weterynaryjnych dla psów na każdą potrzebę. Dostępne są precyzyjnie opracowane diety na najczęściej występujące jednostki chorobowe lub problemy ze zdrowiem.

Znajdziesz wśród nich receptury na problemy zdrowotne takie, jak alergia i nietolerancja pokarmowa, problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi i otyłość, problemy gastryczne oraz choroby nerek. W ofercie znajdziesz także pokarmy dla psów zmagających się z kamicą, które zapobiegają ponownemu tworzeniu się kamieni. Diety hipoalergiczne dostępne są w różnych wariantach i smakach, co ułatwia dobranie odpowiedniej karmy do potrzeb psów nietolerujących konkretnych białek.

W ofercie jest dostępna zarówno sucha karma weterynaryjna, jak i receptury pod postacią mokrej karmy.

Sprawdź dostępne formuły:

Karma Farmina Vet Life dla kota

Oferowana przez Farmina Vet Life karma dla kota to gama weterynaryjnych receptur dla kotów precyzyjnie dopasowanych do specyficznych potrzeb żywieniowych, które wynikają z szeregu najczęściej występujących schorzeń i problemów zdrowotnych u naszych kocich ulubieńców.

Oferta obejmuje karmy hipoalergiczne dla kotów z alergią oraz dla kotów z nietolerancją pokarmową, karmy wspomagające pracę jelit i układu pokarmowego, karmy na nerki oraz diety zapobiegające tworzeniu się kamieni struwitowych, a także pokarm dla kotów w rekonwalescencji i po przebytych chorobach lub zabiegach.

W ramach linii dostępna jest zarówno sucha, jak i mokra karma weterynaryjna.

Sprawdź dostępne receptury:

Pamiętaj, że diety weterynaryjne powinny być stosowane wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Konsultacje dietetyczne Farmina

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji – marka Farmina oferuje bezpłatne konsultacje żywnościowe dla właścicieli psów i kotów. Wystarczy wypełnić krótki formularz i poczekać na kontakt – skontaktuje się z Tobą wykwalifikowany konsultant do spraw żywienia, który pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb Twojego pupila. Zachęcamy również do skorzystania z aplikacji Farmina Genius, w której będziesz mógł łatwo monitorować zdrowie Twojego zwierzaka.

Nie przegap okazji – zapewnij pupilowi precyzyjnie dopasowaną dietę!

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas
Cena
Sortuj