Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Żwirki i akcesoria dla kota Zabawki dla kotów Piłka dla kota

Piłka dla kota

(5)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

DIAMENTIQ

Piłka dla kota - co musisz wiedzieć

Różnorodne zabawki dla kota pozwalają zapewnić mruczkowi cały szereg aktywności. Stymulują do ciągłego rozwoju, wyostrzają zmysły i wykorzystują naturalne instynktowne zachowania, które w dużej mierze skupiają się na tym, by coś upolować. Poza tym takie akcesoria jak na przykład piłka dla kota pomagają się lepiej zaaklimatyzować w domu, a także miło spędzać w nim czas. Zapewnienie zabawy jest równie ważne dla prawidłowego rozwoju mruczka jak wygodne legowisko, zabiegi pielęgnacyjne czy też najlepsza karma.

Prozaiczna piłeczka dla kotka może być rewelacyjnym dodatkiem do codziennych aktywności. Wyzwala radość i jest źródłem przyjemności. Zabawki są w rozwoju zwierzęcia niezwykle ważne i mają bardzo pozytywny wpływ na rozwój pupila oraz jego kondycję i nastrój. Fantastycznie również wpływają na relację z opiekunami. Poza tym warto również pamiętać o tym, że zabawki dla kota, jakie oferujemy na krakvet.pl, pomagają chronić meble, domowe akcesoria czy też ściany przed zniszczeniem. Mruczki są urodzonymi myśliwymi i jeśli nie zapewni się im odpowiednich bodźców to znajdą sobie atrakcję, a to niekoniecznie może się podobać opiekunom. Piłka dla kota pomoże więc chronić meble czy ściany przed zniszczeniem, a sztuczna myszka czy też kocia wędka będą idealne na „polowanie”. Nawet proste zabawki będą świetnie spełniać swoje funkcje i sprawią, że sprzęty domowe będą dobrze wyglądać.

Poza tym zapewniają sporą dawkę ruchu oraz rozrywkę. Bez problemu można również znaleźć takie elementy, które zachwycą mniejszego i większego mruczka. Przyda się drapak, piłeczka dla kotka, myszki i inne kolorowe akcesoria. Będą odpowiadać myśliwemu i pozwolą zaspokoić instynktowne łowieckie potrzeby. Dzięki nim mruczek będzie ćwiczył skradanie się, chwytanie, łapanie zdobyczy, co niewątpliwie da mu bardzo dużo satysfakcji. Sam mechanizm ich działania jest bardzo prosty, a niewielkie rozmiary pozwolą zabrać każdy z dodatków nawet w podróż. Kolorowa piłeczka dla kotka, wędki, patyki z piórkami czy myślami to także okazja, by wspólnie spędzać czas, a to daje bardzo dużo radości także opiekunom. I nawet leniwy mruczek z pewnością da się porwać takiej aktywności. Wybierz najlepsze zabawki dla kota.

Sortuj