Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Pudel

Pudel

(1)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Są na świecie takie rasy psów, które choć zna każdy, posiada je niewiele osób. Do takich psów z całą pewnością zalicza się Pudel, którego wygląd znają wszyscy, jednak w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. A to z pewnością duży błąd, bo psy te nie tylko charakteryzuje niecodzienny, bardzo ładny wygląd – są też niezwykle rodzinnymi psami i posiadają bardzo dużą inteligencję. Dla tych osób, które są właścicielami pudla, przygotowaliśmy w naszym sklepie specjalną kategorię, w której znajdują się najwyższej jakości produkty – karmy i akcesoria, dzięki którym będziesz miał możliwość zadbania o zdrowy rozwój i codzienne zadowolenie swojego czworonoga.

Pudel –przyjazny charakter i inteligencja

Na samym początku warto wspomnieć, że istnieją różne rasy pudla – średnie, duże, miniaturowe i toy, które choć różnią się nieco zachowaniem, mają bardzo wiele wspólnych cech, dzięki czemu możemy mówić o nich wszystkich w jednym tonie. A zdecydowanie jest co mówić, bo to niezwykle ciekawa rasa psów o charakterystycznych cechach. Oczywiście na pierwszym planie jest ich wygląd i puchata sierść, do której bardzo przyjemnie się wtulić. Jednak to nie tylko wygląd powoduje, że pudel jest psem wartym zainteresowania i miłości. Po pierwsze – pudel to pies, który niezwykle przywiązuje się do swojego właściciela i darzy go bezgraniczną niemal miłością. I to niezależnie od typu pudla! Co więcej – jest to rasa niezwykle inteligentna, chętnie ucząca się różnego rodzaju poleceń i potrafiąca reagować odpowiednio w różnych sytuacjach. W wielu rankingach zajmują one drugą pozycję, co mówi samo za siebie. Co więcej – Pudel to pies, który akceptuje dzieci, a w stosunku do obcych pozostaje obojętny. Może też bezproblemowo zaprzyjaźnić się z innymi psami – nawet pod jednym dachem.

Co z pielęgnacją pudli?

Oczywiście każdy właściciel pudla zdaje sobie sprawę z tego, jakie jego psiak posiada wymagania względem pielęgnacji, które odnoszą się przede wszystkim do gęstej sierści – trzeba ją czesać i to bardzo często. Jest to dość czasochłonne zajęcie, jednak minimalizuje ryzyko skołtunienia się włosków. Oczywiście o pudle trzeba dbać również pod kątem zdrowotnym, ponieważ zagrażają im różnego rodzaju schorzenia – do tych najczęstszych należą przede wszystkim zapalenie ucha, dziąseł czy zaburzenie rozwoju głowy (dużo rzadziej). Oczywiście w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, należy zgłosić się do specjalisty, a na co dzień podawać psu wysokiej jakości, dostosowaną do jego potrzeb karmę.

Oferujemy najlepsze produkty dla Pudli

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu Krakvet, w którym znajdziesz wysokiej klasy karmy dla psów, dedykowane tej właśnie rasie, a także liczne, niezbędne na co dzień akcesoria, do których zaliczyć można między innymi szczotki i grzebienie, smycze czy obroże. Oczywiście wszystkie wyroby reprezentują najwyższą jakość, ponieważ sprowadzane są od najlepszych producentów, cenionych w całym kraju za wysoką jakość stosowanych w produkcji materiałów oraz składników.

Sprawdź: Karma dla pudla - ranking [Top 10].

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas
Cena
Sortuj