Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Producenci Maced

Maced

(74)
Aktywne filtry
Producent: Maced
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas

Maced

Maced jest marką, która jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat. Produkty Maced od zawsze wyróżniają się dopracowanym i bezpiecznym składem. To właśnie połączenie nowoczesnych rozwiązań tradycji i naturalnych procesów sprawia, że Maced to synonim najwyższej jakości przysmaków dla psów. W ofercie znajduje się szeroka gama produktów, będąca odpowiedzią na potrzeby wszystkich psów:

Super Premium – to linia gryzaków i przekąsek, charakteryzująca się wysoką zawartością mięsa, a także ciekawymi i funkcjonalnymi dodatkami tj. mięta, czy algi i oregano,

100% Natura – produkty suszone, pełne mięsnego aromatu i właściwości odżywczych, wolne od jakichkolwiek dodatków,

SPORT UP! – trenerki, stanowiące doskonałe narzędzie treningowe, które pomaga wzmocnić dobre zachowania psa,

Dental Snack– produkty dentystyczne w dwóch rozmiarach, które wspierają dbanie o zdrowe uzębienie psów.

Dodatkowo w ofercie Maced można znaleźć ciastka i przekąski o różnych kształtach i smakach oraz produkty takie jak ser himalajski, czy poroże jelenia.

Właścicielem brandu Maced jest Assisi Pet Care - największy producent branży pet food w Polsce i jeden z największych w Europie, który posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Polanowie oraz Gardnie.
Pozostałe brandy należące do Asissi Pet Care to: DogWay, Hollings, HiLife oraz Pet Munchies, których produkty są dostępne na półkach we wszystkich kanałach sprzedaży na większości europejskich rynków.

Sortuj