Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Producenci ELANCO

ELANCO

(16)
Aktywne filtry
Producent: ELANCO
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

.VILEDA 4DOGS 4vets Acana Almo Nature Animonda ARQUIVET Bazyl Beaphar Bosch Petfood Concept Brit Butcher's Cat's Best Chappi CURVER DIAMENTIQ DINGO DIVINUS Dolina Noteci Dreamies ELANCO Eukanuba Farmina FERPLAST Fitmin flexi FRONTLINE FURminator Go Gift Hill's Hilton INABA InMoless JOHN DOG Josera KONG Maced MATTEO O'Canis Orijen Pedigree PETMEX PLATINUM Purina Nestle Royal Canin Safe Animals Sheba Taste of the Wild Trixie TROVET Versele-Laga Vetoquinol vitapol WHIMZEES Whiskas

ELANCO

Elanco to znana i doceniana na całym świecie marka produkująca preparaty weterynaryjne, w tym produkty przeznaczone do zwalczania kleszczy i innych pasożytów u zwierząt. Marka ma długą historię sięgającą lat 50., gdy została założona jako jednostka badawczo-rozwojowa w ramach przedsiębiorstwa farmaceutycznego Eli Lilly and Company. Marka Elanco zyskała uznanie na rynku weterynaryjnym dzięki wysokiej jakości produktów oraz zaangażowaniu w innowacje i badania. Celem marki jest zapewnienie zwierzętom kompleksowego wsparcia zdrowia na całym świecie poprzez zapewnienie właścicielom, hodowcom i weterynarzom odpowiednich preparatów.

Elanco oferuje szeroki zakres produktów weterynaryjnych, takie jak Elanco tabletki dla kota oraz Elanco tabletki dla psa na pchły, kleszcze i inne pasożyty. Sprawdź ofertę!

Tabletki na pchły i kleszcze Adtab

AdTab to tabletki na pchły i kleszcze przeznaczone dla psów i kotów produkowane przez markę Elanco. Tabletki na pchły i kleszcze AdTab są dostosowane do potrzeb psów i kotów w różnych przedziałach wagowych. Zawierają starannie opracowaną dawkę substancji czynnej - lotilaneru. Lotilaner jest w nich zawarty w czystej formie, dzięki czemu mniej obciąża on organizm psa lub kota, a także niesie niższe ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych. Zwiększa to również skuteczność preparatu.

Tabletki AdTab zaczynają działać już dwie godziny po ich podaniu, a ich działanie utrzymuje się nawet do miesiąca czasu. Kleszcze na skórze są uśmiercane po upływie 8 godzin, natomiast pchły giną w ciągu 4 godzin od podania tabletki. Tabletki są małe, co czyni je wygodnymi do podania nawet w przypadku zwierząt, które niechętnie przyjmują takie preparaty. Zawierają także aromat, który zachęca pupila do ich spożycia.

Wybierz odpowiedni wariant według wagi pupila:

Przeczytaj więcej: Tabletki na kleszcze dla psa i kota – działanie, skuteczność i stosowanie

Obroża na kleszcze Foresto

Obroża Foresto to jedno z najpopularniejszych rozwiązań jeśli chodzi o ochronę zwierząt domowych przed kleszczami i pasożytami. Są one wyjątkowo wygodne w użyciu, a przy tym bezpieczne dla zwierząt. Co więcej, zapewniają skuteczną ochronę przez okres nawet do 8 miesięcy. W ofercie dostępne są zarówno obroże Foresto dla psa, jak i obroże Foresto dla kota.

Obroże Foresto zawierają dwie substancje czynne, imidaklopryd i flumetrynę, oraz substancje pomocnicze. Imidaklopryd to środek insektobójczy, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. Flumetryna z kolei odstrasza pasożyty, zapobiegając ich nawrotowi. Obroża jest wygodna i prosta w użyciu – wystarczy ją założyć pupilowi. Obroża zaczyna skutecznie działać do 48 godzin od jej założenia. Jest ona bezzapachowa, a także wodoodporna – nie traci właściwości w przypadku styczności z wodą.

Aby produkt skutecznie i bezpiecznie działał, należy wybrać odpowiedni rozmiar. Obroże występują w dwóch wariantach – są to wariant dla kotów oraz dla małych psów poniżej 8 kg oraz obroża dla psów powyżej 8 kg.

Wybierz odpowiedni rozmiar:

Jak długo działa obroża Foresto

Obroża Foresto skutecznie zwalcza pchły i kleszcze przez okres do 8 miesięcy. Zaczyna działać do 48 godzin po założeniu jej na szyję.

Jak działa obroża Foresto

Obroża Foresto zawiera dwie aktywne substancje: flumetrynę i imidakloprid. Flumetryna zapobiega rozmnażaniu się kleszczy, a imidakloprid zabija pchły. Substancje są stopniowo uwalniane, rozprzestrzeniając się po ciele pupila. Obroża jest wodoodporna, więc nie straci na skuteczności jeśli pupil zmoczy ją na deszczu lub podczas zabawy. Dzięki temu obroża zapewnia długotrwałą i skuteczną ochronę.

Dowiedz się więcej: Obroża na kleszcze i pasożyty Foresto – opinie, skuteczność działania, dostępność

Elanco opinie

Oferowane przez Elanco produkty cieszą się doskonałymi opiniami z uwagi na szeroką ofertę, która umożliwia precyzyjne dobranie produktu do potrzeb pupila, a także wysoką jakość. Oferowane przez Elanco tabletki, obroże i inne preparaty ochronne wyróżnia szczególna dbałość o bezpieczeństwo. Dzięki temu masz pewność, że zapewniasz pupilowi doskonałą ochronę przed pasożytami, a jednocześnie możesz być spokojny o jego zdrowie i samopoczucie.

Sprawdź również preparaty Kiltix marki Elanco:

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo pupila – postaw na ochronę przed pasożytami z Elanco!

Cena
Sortuj