Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Żwirki i akcesoria dla kota Transportery i akcesoria dla kotów

Transportery i akcesoria dla kotów

(24)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

DIAMENTIQ

Transportery i akcesoria dla kotów - co musisz wiedzieć

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór transporterów dla kotów i psów, pochodzących od renomowanych producentów artykułów dla zwierząt.

Każdemu właścicielowi czworonoga prędzej czy później będzie potrzebny transporter lub torba dla kota, lub psa. Wycieczka, podróż do weterynarza, przeprowadzka – odpowiedni kontener zapewni przy wszystkich tych okazjach bezpieczny transport pupila, bez narażania go na niewygodę, stres czy kontuzje. Właściciel czworonoga również będzie spokojniejszy, mając swojego podopiecznego zawsze pod ręką, schronionego przed niebezpieczeństwami oraz innymi zwierzętami, które mogłyby go przepłoszyć. W ofercie naszego sklepu zoologicznego znajdują się wyłącznie sprawdzone, posiadające atesty torby i kontenery dla kota i psa. Są wykonane z nietoksycznych materiałów, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że korzystanie z dostępnych wyrobów nie wpłynie negatywnie na zdrowie ich podopiecznych. Proponujemy szeroki wybór produktów o różnych rozmiarach, co pozwoli na dobranie transportera do wielkości i preferencji zwierzęcia. Dostępne są zarówno modele nieprzezroczyste, dla zwierząt, które są spokojniejsze, kiedy mogą schować się w kryjówce, jak i z przejrzystym dachem, przez który pupil może obserwować otoczenie i sprawdzać, czy ich właściciel jest w pobliżu.

Transportery i torby dla kota – zapewnij bezpieczeństwo i wygodę swojemu pupilowi

Wszystkie transportery dla kota i psa posiadają odpowiedniej wielkości otwory wentylacyjne, zapewniające zwierzęcemu podróżnikowi stały napływ świeżego powietrza. Ich konstrukcja jest przy tym mocna, a zamknięcie solidne, co chroni przed niechcianym lub przypadkowym otwarciem. Dostępne transportery i torby dla kota lub psa są proste w użytkowaniu – posiadają wygodne uchwyty, dzięki którym można swobodnie nosić kontener ze sobą, a ich zamknięcia są w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu. Dla wygody zwierząt, niektóre transportery zostały również wyposażone w posłanie i miskę, co przyda się szczególnie podczas dłuższych podroży. Pupil będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie w kontenerze, w którym będzie miał zapewnione wszystkie wygody.

Transportery i torby dla kota nawet na najdalsze podróże

Dla właścicieli czworonogów, którzy planują dalsze podróże, proponujemy specjalne kontenery dla kotów i psów, akceptowane przez linie lotnicze. Są to wyjątkowo trwałe transportery, wykonane z najmocniejszych tworzyw, dzięki czemu zapewniają zwierzętom bezpieczeństwo i komfort przy nawet najdalszych trasach. Na krótsze wycieczki dobrym rozwiązaniem będą torby dla kota, przeznaczone specjalnie do transportowania tych zwierząt. Dzięki wykonaniu z najlepszego gatunku materiałów torby dla kotów są trwałe, można także swobodnie je prać przy ewentualnych zabrudzeniach. Posiadają specjalne usztywnienia, dzięki którym pupil pozostaje bezpieczny. Wszystkie dostępne w naszej ofercie transportery i torby dla kotów i psów są sprawdzone pod względem jakości, funkcjonalności, a także bezpieczeństwa użytkowania. Zapewniają wygodę zarówno właścicielowi, jak i podopiecznemu. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny przy najwyższej jakości produktów.