Krakvet - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Krakvet Akcesoria dla psa

Akcesoria dla psa

(497)
Aktywne filtry
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Akcesoria dla psa - co musisz wiedzieć

Aby zapewnić psu komfortowe i szczęśliwe życie, właściciel musi zatroszczyć się nie tylko o jego zdrowie i zapewnienie mu odpowiedniej karmy. Psiaka należy również wyposażyć w akcesoria dla psa, które będą niezbędne w jego codziennym życiu – od środków pielęgnacyjnych i higienicznych po akcesoria na spacer i do domu. Ich szeroki wybór znajdziesz w KrakVet – z nami wyposażysz psa we wszystko, co powinna zawierać wyprawka dla psa.

Sprawdź, jakie akcesoria zapewnić pupilowi.

Akcesoria dla psa na spacer

Spacery to nie tylko konieczność związana z załatwieniem fizjologicznych potrzeb – to również niezbędna dawka ruchu, rozrywka, a także sposób na poznawanie świata i zacieśnianie więzi z właścicielem. Aby zadbać o bezpieczeństwo psa na spacerze, należy wyposażyć pupila w akcesoria takie, jak smycze dla psa i obroże dla psa lub szelki dla psa. Jeśli posiadasz psa dużej rasy, wyposaż go również w kaganiec. Jeśli natomiast pupil dużo biega lub miewa skłonności do oddalania się bez pozwolenia, przydatna będzie także adresówka. W okresie zimowym, jeśli Twój pupil łatwo marznie, zaopatrz go w odpowiednie ubranka i buty dla psa.

Sprawdź:

Wyprawka dla psa

Aby nasz dom stał się domem również dla naszego pupila, potrzebuje on własny spokojny kąt, w którym będzie mógł spać, odpocząć lub się bawić. KrakVet oferuje liczne legowiska i maty dla psa, spośród których możesz wybrać legowisko dla psa dostosowane do jego wielkości. W czasie upałów pomocna okaże się mata chłodząca. Z kolei na umilenie czasu warto zapewnić pupilowi bezpieczne zabawki dla psa, które zajmą jego uwagę – na przykład gryzaki dla psa, Kong lub zabawki interaktywne.

Zapewnij psu także niezbędne akcesoria do karmienia – sprawdź dostępne miski i poidła dla psa i wyposaż pupila w miskę na jedzenie i na wodę, do której powinien mieć stały dostęp.

Pamiętaj także, że do obowiązków właściciela należy również pielęgnacja psa. Pomocne w niej będą preparaty takie, jak szampon dla psa lub odżywka dla psa, a także szczotka dla psa do wyczesywania sierści. Higiena psa również jest istotna dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia. W razie potrzeby wyposaż pupila również w majtki na cieczkę lub pieluchy.

Przeczytaj więcej:

Akcesoria dla psa na podróż

Prędzej czy później nasz pupil będzie musiał opuścić dom na dłużej, niż czas spaceru – z wizytą u weterynarza lub u rodziny, na wakacje lub też w podróż. Przydatne będą wówczas transportery i akcesoria dla psa takie, jak akcesoria do podróży lub kosz na rower. Odpowiednio dobrany transporter dla psa zapewni bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy nie tylko Twojemu pupilowi, ale również Tobie lub kierowcy samochodu.

Zobacz też:

KrakVet – wszystkie akcesoria dla psa w jednym sklepie

Sklep zoologiczny KrakVet oferuje szeroki wybór akcesoriów dla psa – wszystkie możesz znaleźć w jednym miejscu. Zaglądnij również do kategorii karma dla psa oraz przysmaki dla psa i zapewnij pupilowi zbilansowaną dietę oraz zdrowe przekąski na jej urozmaicenie.